Stolička Cam Instant

lambrett
17. aug 2015

Poradte mi prosim, ci sa oplati dat cca 180e za stolicku CAM Instant. velmi sa mi paci to, ze je to stolicka aj lehatko v jednom a ze ked budeme mat druhe babo, tak ho mozem mat akoze v lehatku a pritom ho premiestnovat na kolieskach, lebo terajsieho drobca nosim v lehatku v rukach, ked ho beriem z izby do izby a niekedy uz nevladzem. hlavne toto sa mi na tej stolicke paci. Su aj ine dobre stolicky a lacnejsie, tak preto chcem vediet, ci nieje zbytocne kupovat tuto. Ak ju niektora mate, ste spokojne? oplatil sa dat za nu tolko? Dakujem

bibistec
17. aug 2015

mne to pride ako total neprakticka blbost. ked uz sa ti tak paci najlepsie je chod do obchodu a vyskusaj ju s dietatom, ci sa v nej neboji doslova. moja dcera na lehatku vrieskala od hrozy. nepouzili sme v zivote ani v nom nesedela co sa tyka jedalenskej stolicky pouzili sme dokopy 5x tiez nechcela v nej sediet. a po dalsie toto treba dost umyvat je to polstrovane mozno umyvatelne ale tie vsetky zahyby no neviem, kvapkajuce stekajuce jedlo...a velkost. zmesti sa ti to do bytu? ak ano a aj tak ju chces tak kup len pouzivanim zistis ci ti bude vyhovovat ale mne to pride predrazene a neprakticke, moj nazor po mojich skusenostiach.

lambrett
autor
18. aug 2015

@bibistec no moj je v lehatku dost casto a hlavne je to pomoc aj premna, kym potrebujem napr umyt riad a pod....a kde sedeli deti, ked si ich krmila?davala si ich na stolicku alebo si ich drzala? drobec ma len 4mes, tak si neviem predstavit, ako inak mu davat prikrmy 🙂 a mame celkom dost velky dom, takze sa urcite zmesti 😉

bibistec
18. aug 2015

@lambrett tak ja som dcerku mala na rukach ked som krmila sediert mi zacala az okolo 9 - 10 mesiacov cize davat ju skor do stolicky ani nemalo zmysel a potom tam byt nechcela vrieskala a driapala sa prec cize pre nas totalne nezmyslena vec to bola, ale zas ak ti je dieta rado v lehatku a mas na to aj dostatocny priestor tak vyskusaj v obchode ci sa mu bude pacit.

lambrett
autor
18. aug 2015

@bibistec no ved uvidíme, ale vdaka za nazor. moj ma teraz 4m v piatok a uz sa sam taha na sedenie, ale kedy bude sediet skutocne uvidíme 🙂