Stolička na papanie. Kúpiť rozkladaciu alebo nie?

mimi21mimi
12. okt 2010

Chcem kupit stolicu na papanie a mam dilemu, ci vyuzijeme taku, ktora sa da neskor rozlozit na stolcek a stolicku, alebo staci obycajna polohovatelna.
Dakujem za odpovede.

tigrik8
12. okt 2010

Podla mna to vyuzijes. Ja man doma na Slovensku taku co sa rozlozit neda a kupovala som zvlast stolik a stolicku aby si mala mohla kreslit a hrat sa. A druhu v Holandsku /druhy domov/ mam rozkladaciu tak tu rozkladame a mala sa prehra kym ja navarim 😉

lawli
12. okt 2010

Ahoj ja mam tiež rozkladaciu,využila som ju teda a dosť...no teraz mi už maly odmieta v tom sedieť , on je totižto šidlo a pri papani si behá k hračkám a tak teraz zháňam stolík ,stoličku už mám... 🙂

katuskad
12. okt 2010

my máme doma takú stoličku, ktorú pripevníš k veľkému stolu, tam malá papá a ked niečo robím v kuchyni tak si ju tam tiež posadím a kreslí alebo mi pomáha. má už pomaly tri roky a ešte stále ju používame.
http://img.mimibazar.sk/s/bs/1/080926/18/a40915...

nikush
12. okt 2010

ja som kupila len tu ikeacku, podla mna je zbytocnost ta polohovacia. drevenu som zasa nechcela 😅 . tato sa da pekne zasunut aj pod stol, a mojho coskoro asi ani v tej neudrzim. kupovala som ju ked mal cca. 8mesiacov, dovtedy som ho mala bud na rukach ked som ho krmila 😠 alebo vo vajicku

andika10
12. okt 2010

ja mam tiež len ikeacku,u nas rozhodla cena, keďže mam dvojičky,
ale používame ju stále

andreaka11
12. okt 2010

ja mam tiez dvojicky 😀 a vyberali sme tak, aby mi vyhovovala. mame polohovatelnu, kedze som obidve babatka krmila naraz (mlieko), tak som ich dala nalezato a pekne nakrmila. ked odstranim stolik, tak sa da pekne zasunut pod stol a deti mozu neskor jest s nami pri stole. da sa zlozit, polohovat vyska sedenia a dva stupne sa da dat nalezato. jedine, co sa mi na nej nepaci, je, ze je latkova a nesmie sa prat v pracke. takze sa tazko cisti. vola sa xadventure.

k1k2k3k4k5
12. okt 2010

Mna kamaratka pri kupe upozornila, ze sa jej neosvedcila stolicka, kde sa dieta moze vzopriet nohami. Tak som dala na jej radu, mame plastovu, polohovatelnu a som spokojna, lebo syn tam veru riadne vystraja. Som rada, ze je priputany a nozicky mu visia, cize sa nevzpiera. U nasich ma klasicku drevenu stolicku este po mne, ktora sa da rozlozit a je so stolcekom, ale ked bol mensi, vedel sa zosuchnut odtial dole, tak som zo zacala privazovat plienkou (nie uplne tuho samozrejme 🙂 ). Teraz uz zasa odtial bez problemov vylieza, postavi sa tam a vymysla, tak ju radsej ani nedavam na vysoko a zohybam sa k nemu dole. Takze treba zohladnit aj temperament dietata. 🙂