Stolička od Peg Perego Tatamia. Aké mate skúsenosti?

ivetabak
18. nov 2013

Ahojte,
rozmyšlam nad kúpou stoličky od narodenia.. Pozerala som Tatamiu celkom sa mi pozdáva, dá sa z nej spraviť aj hojdačka. Malá sa chce stale pestovať, tak som myslela že by som ju mohla mať napr. v kuchyni pri sebe v hojdačke... Alebo som pozerala ešte stoličku zn. Bloom.. Poraďte prosím.. nechcem kupovať nejakú hlúposť..ďakujem

luanka4992
18. nov 2013

ahóoj my mame peg perego siesta a je super max spokojnosť ked sme kupovali stoličku rozmyšlali sme aj nad tatamiou ale bol vtedy trošku drahšia a maličký už bol starši tak sme sa rozhodli že postači už aj siesta a veru nelutujem 🙂)

silsil
18. nov 2013

My sme kupili TATAMIU a je to fakt skvela stolkicka, odporucam.. maly sa rad hojda, stale je pekne pri nas pri stole, a ma 4 kolieska, takze niekedho ho len tak vozime po byte a aj to sa mu velmi paci

petraxy6
18. nov 2013

ahoj, ja som mala Tatamiu a bola som nadmieru spokojná. Keby som ju kúpila trochu skôr, tak som nepotrebovala lehátko 🙂 Určite neoľutuješ 🙂

annulikb
18. nov 2013

Mame Tatamiu a som maximalne spokojna. Dokupila som si hrazdicku na hranie - obsahuje aj bavlneny potah na sedacku. U nás je vyuzitá na 100% - presuvame ju len po byte. Manzel je uplne nadseny a toho nenadchne hocico. Tym padom nam lehatko stoji v kute. Urcite sa oplati investovat 🙂

ustrachana
18. nov 2013

mali sme tatamiu a urcite velmi odporucam 😉

adulka691
6. apr 2014

Maminy,nebude niektora predavat Tatamiu? 🙂