Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Štvormesačná malinká nechce jesť

1mariannka1
23. jan 2015

Ahojte. Mali sme chorú malinkú a dr.nám predpísala ATB. Vobec ich nechcela užívať, tak sme jej ich pridali do mlieka. Odvtedy keď je hladná tak len plače a keď jej dáme mliečko, tak ho nechce. Nakŕmim ju len keď spí, alebo keď sa kočáruje. Mali ste niekto takýto problém? Trvá to už mesiac a som z toho na prášky...od dnes jej skúšam zmeniť mlieko z Hami na Babylove tak uvidím...ak máte niektorá skúsenosti prosím poradte mi. Ďakujem pekne.

eeffka
23. jan 2015

@1mariannka1 no v prvom rade hnusne lieky sa neskryvaju v jedinej potrave ktoru dieta prijima... prisli ste aj o nu, dieta ma zafixovanu hnusnu chut. Ak ma 4m a je na UM, zacni davat zemiak, mrkvu, kasu ryzovu... neupinaj sa na mlieko.
Dobuducna ak treba dat ATB tak do striekacky a streknut dozadu do ust a nasledne dat mlieko, caj, dzus ( nieco na splachnutie) za "odmenu"

lenka209
24. jan 2015

my máme tiež podobný problém... 15 mesačná dcérka pri užívaní ATB prestala piť mlieko úplne. Normálne som jej ho urobila a ked sa išla napiť tak ju naplo na vracanie a odvtedy mi do úst mlieko nedala. A mlieko sme jej nedávali s naraz s ATB Skúšali sme aj do pohárika alebo iný druh a nič nezabralo...
Neviete poradiť čo by pomohlo? A takej tuhej stravy ona nezje veľa takže nám aj chudne

1mariannka1
autor
4. feb 2015

@eeffka mne to je jasne, ze som spravila chybu. Malej chybal uz len malinky krok ku zapalu pluc a tie ATB sme 2dni nemohli do nej dostat proste nijako to neslo. Striekacku sme mali aj vsetko ale ona to vyvratila, vyplula proste to nechcela....a vtom mliecku to vypila proste, a vtedy neriesis takyto problem, ked sa dieta nevie ani nadychnut pri kaslani a vykasliavani hlienov si rada ze nejako tie lieky prijima....k dnesnemu dnu uz mliecko nepije vobec, papame kasicky, zeleninku, ovocie, puding.

prego81
4. feb 2015

@1mariannka1
blbost: ziadnu chybu si nespravila. Naopak nasla si sposob ako jej ATB podat tak aby ich vzala 🙂 A to bolo vtedy najdolezitejsie.
Nekojis vobec? Ak len UM, tak dalej skusaj. Nech da flasu niekto iny. Dostan ju do dobrej nalady a skus vtedy. Pridavaj UM do kasiciek, zeleninky a pod. Skus iny cumlik na flasi. A stale skusaj a ponukaj 🙂 Prajem vela trpezlivosti a ty si dopraj cas pre seba. Natahovacky s 5m babom su mentalne narocne, hlavne take kde nevies vyhrat.
Otazka: ATB pre tak male deti nie su s prichutou? Ja zijem v USA a tu nam stale namiesaju ruzovu melonovu prichut 🙂 Je to skvele a maly oblizoval striekacku aj par minut.po uziti a nechel ju vratit 😀 Do buducna sa popytaj/popytajte

1mariannka1
autor
8. feb 2015

@prego81 Ahoj dakujem pekne za podporu :D. No bolo to v tekutej konzistencii a vobec to nebolo zle, malo to sladku chut, neviem preco to nechcela a ani horke to nebolo.Asi to tie deticky nejako vycitia.....teraz papkame cez den nemliecne kasicky z jej mlieka, presnidavky, mliecne kasicky a zeleninku s maskom. Vnoci mi 3x vypije po 100-140mliecka, ale je to narocne, leno musi byt v urcitej faze spanku inak mi odhadzuje flasu...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli