Sunar. Je dobrý na prikrmovanie?

pajinka23
26. jún 2009

chcem vediet vase nazory na sunara vyrobky od sunaru 🙂 🙂 🙂 🙂 piste piste 🙂

potapko
26. jún 2009

Pajinka, pytas sa sice dost skoro na prikrmy (mas este malicke dietatko), ale je dobre vediet vsetko skor 😉 Ja pouzivam mlieko sunar a aj sunarek vyziva (iba ovocne). Su bez pridavku cukru a nie su tak drahe ako hipp. Ja som spokojna. Kedze este stale kojim, tak sunar davam len 1x do dna. Je to jedine mlieko, ktore malej ako tak chuti. Je totiz sladsie, ako vsetky ostatne. Ja mam len dobre skusenosti, nic nas nezapeka a aj cenovo je to taky zlaty stred. Aj tak budes musiet zistit ty sama na svojom dietatku, ktoru stravu bude preferovat a bude mu vyhovovat. Drzim palce 😉

martul
26. jún 2009

Pajinka, ak ti môžem doporučiť z vlastných skúseností tak Sunar NIKDY! Mám 3 deti, pri prvom som začala prikrmovať po 2 týždňoch, stále bolesti bruška stolica zelená ako tráva kakali sme raz za 4 dni aj to s teplomarom v riťke a strašným krikom, doktorka tvrdila že to nie je v mliečku, ale aj napriek tomu som zmelila. Po dvoch dávkach NUTRILONU ako keby uťalo, žiadne bolesti, krásne sme spinkávali, kakali každý deň no náš živoť sa zmeniť o 360 stupňov. Pri druhom to isté zase doktorka zaordinovala po 2 týždňoch Sunar znovu to isté tie samé problémy a nakoniec uznala že to bolo v tom. Pri treťom som hneď začala dávať NUTRILON ani som sa nič nepýtala a malinký spí od 2 týždňov celú noc len s jedným papaním v noci, od pol roka spí celú noc a nemáme žiedne problémy. Toľko moja skúsenosť.

danu
26. jún 2009
miri3
26. jún 2009

Ahoj. My mame zase dobré skusenosti zo sunarom. Nas pre zmenu zapekal Nutrilon. Ale kazde babatko je iné. 🙂

katmi
26. jún 2009

ahojte kocky..
Nutrilon odporucaju vacsinou vsetci pediatri,pretoze je zlozenim najblizsie k MM 🙂 My sme ho papali,ale ako vravi miri3, tak aj nas zapekal.. okrem toho sme mali z neho zelenu stolicu.. neskor sme presli na Sunar a neviem si vynachvalit.. kaku ma normalnu a chuti ako normalne mliecko 🙂 viem,lebo chutnam vsetko,co malej davam 😉

pajinka mliecok je od vymyslu sveta - Sunar, Nutrilon, Hami, Beba,Francuzske mlieko.. neviem co este.. rozdiel medzi nimi je iba v cene.. Ak ti mozem poradit, najblizsie k Nutrilonu je Hami.. robi to ta ista firma.. ak chces, pozri si stranku www.nutricia.sk 😉 a Hami mliecko je aj cenovo prijatelne..

monikakamen
26. jún 2009

Pajinka, ja mám dve velke dievčatá odchované na sunare, vtedy nič iné nebolo. Teraz mám malého Marka a tiež som zvažovala čím prikrmovať. Odporučili mi hami, ale malý mal zelenú a riedku stolicu, prešli sme na sunar a som nadmieru spokojná.

bzuco
27. jún 2009

aj môj malý papá sunar....spokojnosť najväčšia 😉

mendyx3
12. aug 2014

babky, potrebujem poradit... maly ma 6 tyzdnov a uz asi 2 tyzdne ho prikrmujem, lebo je hlados :D ale este i kojim davam mu Sunar complex 1..... niekedy ma zapchu a niekedy ho prezenie.... mava bolesti bruska ale nie vzdy iba sem tam v noci ale som zufala neviem mu pomoct .... prosim vas o radu dakujem.... :(

nina2014
12. aug 2014

ahoj ja som tiež prikrmovala malú sunarom,ale tiež mala zápchy,a bolesti bruška,tak som zmenila a kupila som Hami pre citlivé bruško a v pohode.

26evelin26
30. jún 2015

Ahojte chcem sa opytat aky sunar by ste mi doporucili...
uz nekojim mala som slabe mliecko dali sme nutrilon 1 z toho mi zacal grckat strasne moc ..lekar nam predpisal nutrilon ar1 ale to ho zapekalo mal krce a zacali sme s rektalnou...ani kamilky ani fenikel nepomohol od krcov a zapchy...nakoniec po 3tyzdnoch sme skusili bebu comfort 1 a to okrem krcov zacal zvracat a este viac plakat...po recenziach sme presli na babylove bio pre1 a zacal mat stolicu taku ze zlta voda nafuknuty je ako balon...premyslam nad sunarom no netusim aky..mame 5 tyzdnov ;(
Uz som zufala lekar tvrdi ze nech vydrzime no nechat ho v bolestiach a zvracat je podla nas nenormalne...
dakujem

dollynkaa
30. jún 2015

@26evelin26 my pouzivame od malicka sunar oranzova krabica ten klasicky a super.s nutrilonom sme mali problem tuez

dollynkaa
30. jún 2015

@26evelin26 ak ma problemy take ako pises dacaj mu pribiotika. Naj vec!!! My pouzivame furt bio gaua protetics

26evelin26
30. jún 2015

Probiotika bio gaua mame tiez aj espumisan aj sme skusaki sab simplex...:(

26evelin26
30. jún 2015

A po akom case mozem menit mlieko ako dlho ho mam nechat trpiet? :(

tinqua
30. jún 2015

@26evelin26 ahoj my sme mali rovnaky problem ale so sunarom, tak isto doktorka kazala vydrzat ...po troch dnoch som to smarila do kosa, kupila france lait a zrazu ziadny problem...lekar s tvojim dietatom nezije, rozdava vseobecne rady...urob ako uznas za vhodne, ja by som este dnes utekala po ine mlieko...zas na druhej strane moze mat problem s akymkolvek UM, znama skoncila na kravskom bo ine neprijal...

26evelin26
30. jún 2015

Dali sme mu sunar a susom ho vyvratil...uz neviem ci to je koli zmene mliecka alebo co...

dollynkaa
1. júl 2015

@26evelin26 skor nebude to reflux?

26evelin26
1. júl 2015

Nie bo negrcka stale iba ked nebol vyprazdneny a mal vetriky

12romi34
16. mar 2017
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

U nás už od pol roka papáme Sunar a všetko je v poriadku. Plienocka je pravidelne a pekne naložena. Malá je spokojná. A pomaly začíname dávať aj Sunárek. Čítala som, že obsahuje naozaj len ovocie, žiadne dochucovadlá a sladidla. A myslím, že kvalita u tejto značky je rokmi overená.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka788
18. máj 2017
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

My s ním máme dobré skúsenosti. Jeden náš syn ho pekne pil od asi 5 mesiacov a druh asi od 6. Majú radi aj kašičky a v neposlednej rade kapsičky. Vždy máme z feedo .sk urobenú doma zásobu.

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julinka29
27. jún 2017
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

Mojim drobcom chutie najviac kaše a čajíky od tejto značky. Na feedo.sk majú veľký výber, tak si vždy nájdeme čo práve potrebujeme.