Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Syn nechce cez deň materské mlieko. Mám mu dávať umelé?

anicka246
22. júl 2014

Ahojt maminky, prosím poradte, malý ma 10 mesiacov, normálne papá príkrmy a asi už 3tí deň celý deň nechcel MM, iba večer a v noci.. Mám mu dávať cez deň normálne prevarené mliečko namiesto toho môjho? Dakujem za vaše rady a skúsenosti.

lulu1981
22. júl 2014

Urcite mu nedavaj ine mlieko ako tvoe presne v tomto obdobi sa odstavila aj moja mala lebo uz jej chutilo len jedlo cez den. Davaj mu len vecer a v noci ved to mu uz staci.

lenkalienkam
22. júl 2014

žiadne iné nedávaj iba koj ak nechce tak dávaj príkrmy a hlavne pitný režim - úplne stačí keď budeš kojiť iba večer a v noci :oň

alexanotbad
22. júl 2014

@anicka246 ahoj. mala som presne rovnaky problem s mladsim synom. prsia cez den naliate, prikrmy papkal a mlieko nic. len ako pises vecer a v noci. " bavilo " ho to par dni, a potom sa rozhodol, ze bude zase tahat aj cez den 😀 .
ja som mu ine mlieko nedavala, len som ho prikladala aj cez den ako predtym - chcel, nechcel. az kym zase nechcel 😉 uvidis, rozpapa sa zase aj cez den. len ziadne UM nedavaj.

karamelovyveternik
22. júl 2014

Tiez si myslim ze ziadne UM nedavat,skusaj ho stale prikladat cez den.Ak nechce nevadi,staci vecer a v noci,A uz moze zacat papat smotanove jogurty biele,nie ovocne s cukrom.

culia1
22. júl 2014

🙂 ja som si tak maleho naucila,od 9 mesiacov som kojila len rano a vecer.nerozumiem preco by tmal jayt problem.keby chcel,tak si vypyta.urcite nie UM a na prevarene je este skornw podla mna.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli