Syn odmieta papať. Čím to môže byť?

wwilmuskaa
31. jan 2016

1 bude mat 3 mesiace papame bebu1 dnes papal v noci o 2 rano vstal o 5rano ale papat nechcel vrtel sa plakal tak sme ho uspali a vstal o 8 dali sme mu zase papat a vypil 40 a uz viac nechcel horko tazko sme do neho dostali 120 vyse hodiny papal poradte prosim.... dakujem

luciahaluskova
31. jan 2016

Ahoj,možno ho boli brusko nie?nezdá sa vám? Možno preto sa nechce ani napapat

miricka77
31. jan 2016

Tiež si myslím, ze ho bolí bruško.moje deti majú rok a keď ich boli bruško,lebo napr.dva dni nekakali,tak tiež nič moc nezjedia.nemá koliku?

8291
31. jan 2016

Naša takto v 4.mesiaci uplne sekla s mliekom😠,z ničoho nič bum a zrazu mi vypila len 60ml a viac uz ani len necucla,spapala len v spánku aj to Max 90ml,ani po 6-8hod.ani len cecula.skončili sme v nemocnici-takmer mesiac sme si tam odležali😡,ale ona prestala papať hneď na druhy deň po očkovani hexa plus prevenar,dovtedy pekne papala, prospievala a zrazu nič,niektorí lekári pripustili,ze tak zareagovala po očkovaní,niektorí ani počuť,ze je to len náhoda,k mlieku sa mi vrátila až okolo 10.mesiaca,dovtedy papala len dojčensku stravu a ani kvapku mlieka,to som jej dávala po nociach ked tvrdo spala aby mala aspon nejaké mlieko,no a teraz v 18.mesiacoch je to s papanim niekedy fajn,niekedy boj a obrovský😞 a mlieko si aj vypýtala ale viac ako 150ml nevypije.