Termoflaša alebo termohrnček, aby čajík ostal teplý a aby sa nevylial pre 1,5ročnú?

henka80
23. nov 2018

Prosim poradte mi termoflasu prip. termohrncek do chladneho pocasia, pre 1,5rocnu.Bud s naustkom alebo sosakom alebo slamkou. A co sa nevyleje. Citala som recenziu ze Pura so slamkou sa vylieva.. Dakujem.

durikovajana
24. nov 2018

Ahoj moje deti majú túto termosku. Nevylieva sa a aj čaj udrží teplotu. Dokonca sú k tomu aj náhradné diely-ten sosak či slamka alebo ako to mám nazvať sa dá zakúpiť zvlášť. Majú cca 4dcl a 5dcl asi väčšie už nemajú. Táto stala tuším 11€. Majú aj vcielku majú alebo čo bola rozprávka krtko. Ja som sa to snažila kúpiť na nete ale nemali iba na CZ internetových stránkach a u nás v NZ to majú v domácich potrebách tak potom tam sme kupili

durikovajana
24. nov 2018

Zadaj na nete XCOOL a uvidis

henka80
autor
24. nov 2018

@durikovajana Dobre ju taketo male dieta uchopi? Nie je prihrubaa? Tusim ju ponukaju aj domace potreby Orion..

henka80
autor
24. nov 2018

Pije sa ako zo slamky ci flasu prevratit hore dnom?

ivkakaska
25. nov 2018

@henka80 ano v kuchynke Orion sa da kupit za 10 eur a nejaje drobne, nasa mala 11,5 mesacna z nej pije😁

durikovajana
28. nov 2018

@henka80 no tazko povedat ci takmer 2rocne dieta uchopi. Treba ist do obchodu a vyskusat.

durikovajana
28. nov 2018

@henka80 ako zo slamky

ivkakaska
28. nov 2018

@durikovajana ano je to individualne u deti ale ked sa nasa 11,5 mesacna dcera sama obsluzi a vie si to chytit, tak snad o rok starsie dieta by problem mat nemalo.. pardon o polroka, teraz citam, ze 1,5 rocne.. A je to baba, ta bude sikovna urcite😁

ink
29. nov 2018

ja som už skúsila všetko od Aventu aj Tommee Tippee, aj tie nerezové,čo sa dajú kúpiť v DMke.
Ale teda, všetko tečie a neudrží teplo.
Teraz máme takúto : https://sdetmi.sk/e-shop/pura-nerezova-flasa-sp...
a som spokoná, len teda dávam na von ešte do termoobalu.