Tráviace ťažkosti po príkrme

hruska91
24. máj 2021

Ahojte vcera dcera ochutnala prvý krat vyzivu ovko, kupenu vytlacaciu lebo sme boli mimo domu. Bola od 6+ mesiaca a dcera ma skoro sedem. No v noci nespala bolelo ju brucho a dnes sa prve nemohla vykakat a potkm obrovska hnacka. Nic ine nove nejedla slo o prichut jablko-banan-broskyna. Co to mohlo byt? Mohla to sposobit broskyna?

eko22
24. máj 2021

Nie, mohla to spôsobiť celá tá výživa :/ Keď jej chceš dávať takéto výživy, radšej kúp v kvalitnejšej podobe 🙂

hruska91
autor
24. máj 2021

@eko22 tato je nekvalitná? Praveze nedavala som take, teraz som kupila taky box ovko. Posli ake mas na mysli. Sfotim ake to bolo

hruska91
autor
24. máj 2021

Take ale ina prichut

eko22
24. máj 2021

@hruska91 pozri si zlozenie a uvidis, ze to nie je ziadna slava. Cestovanie sa da riesit stravou aj inak ako kupovanymi vyzivami, kde je dost konzervantov

denden77
24. máj 2021

ja kupujem v DM, ked prilezitostne davam a pohoda.. a kupila som aj tie plnitelne kapsicky pre istotu 🤷‍♀️😊

hruska91
autor
24. máj 2021

🤷‍♀️

andreatytler
24. máj 2021

@hruska91 Mas odskusane ako reaguje na jablko, banan a broskynu? Davala si jej toto ovocie samostatne 2-3 dni a sledovala ako bude reagovat?

hruska91
autor
25. máj 2021

@andreatytler ano jedla aj samostatne no nic slavne to nebolo...okrem jablka nic nechuti, vyzivu zjedla

andreatytler
25. máj 2021

@hruska91 Tak ak jedla samostatne ten baban, jablko aj broskynu a nemala z nich ziadnu reakciu, mozno je to kombinaciou tych troch ovoci, alebo ta vyziva bola pokazena.
Aj nas syn ma rad len jablka a hrusky... tak mu to davam a ostatne ovocie do toho primiesam v malych mnozstvach... takze to ma vzdy trochu inu prichut.
Banan dlho nechcel, skusala som mu dat popuceny alebo kusky... ale zjedol len velmi malo. Potom som mu ho raz dala do ruky cely, tak ako ho jedia dospely a on to zbastil za par minut. Musela som mu ja postupne bielit supky ako to papal a skusil pozut aj supky ale tie mu nechutili. Odvtedy je baban jeho oblubene jedlo... ale nedavam casto lebo ho z bananu zapeka.