Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

TrippTrapp stolička

barbora59
2. júl 2015

Maminky ake su vase nazory na tuto stolicku? Tie ktore mate ako stare deti v nej stoluju?Dnes som ju obzerala , cena je vysoka tak ci to stoji za to. Na bazare nič... 😒

anita
2. júl 2015

Môj v nej sedí cca od 6 mesiaca a nevieme si ju vynachváliť. Je úplne super. Mne osobne sa nepáčia tie velľké a mohutné umelohmotné stoličky. V tejto sedí s nami pri stole. Je drahá, ale kúpu určite neoľutujete.

bubelko
2. júl 2015

@barbora59 nasi chalani ju maju od pol roka. este stale v nej sedia. dokonca aj ja alebo muz na nich sedime, ked potrebujeme viac stoliciek. ja na ne nedam dopustit. 😉

barbora59
autor
2. júl 2015

keby mal pol roka nevaham ani sekundu. len moj ma 3 a pol , a vzdy nad nou rozmyslam ked ho vidim ako obeduje za stolom . ale mozno len vymyslam a staci mu tam strcit vankus😂😂😂

bubelko
2. júl 2015

@barbora59 moji maju 5.5 a 8r a maju ich stale. 😉

kubobubo
2. júl 2015

My ju mame - pouzivam ju od 6 tyzdnov s novorodeneckou vlozkou. Potom sme dali plastove a bola z toho detska stolicka. Je to drahe - kupovali sme ju aj s celym harapadim este v tehotenstve. 🙂 Ale je prefektna, pouzivali sme ju cez tri roky pri dcere a potom do nej isiel syn. Pouzivali by sme ju aj dlhsie, len sme nechceli kupovat novu. Dieta sedi normalne s nami za stolom, tanier ma na stole, takze nie je zabarikadovane v nejakej plastovej stolicke mimo rodiny. A nezabera tolko miesta a nam sedi aj farebne do kuchyne. 😀

kubobubo
2. júl 2015

@barbora59 a taky umelohmotny podsedak?

barbora59
autor
2. júl 2015

@bubelko fakt? super.. chcela som ze pozriem tu na bazare ale to nikto nepredava🙂 to je co som citala neznicitelna stolicka a ako pises ked nesedia deti mozu dospeli.

bubelko
2. júl 2015

@barbora59 my mame 2, k stolu 6 normalnych, ked nas je viac, tak sedim ja s muzom na nich, ked sa deti nepozeraju pouzivam ich aj ako rebrik. inak deti sa po case naucili do nej vliezt same 😉

sidluska
2. júl 2015

@barbora59 Syn ju ma od cca 9 mesiacov, teraz ma viac ako 4 roky a stale ju pouzivame. Kupili sme ju aj druhemu babatku. Nevyhoda je ta, ze ak je dieta pri stole, moze stiahnut obrus na zem ... A bez pultika moze byt zase jedlo po stole. Zavisi od toho, ci chces dieta izolovat v umelohmotnej stolicke s pultikom alebo pripustis spinavy stol od jedla. Popruhy sme nemali, syn pekne sedaval. Mala ma 13 mesiacov a neustale z nej vylieza (no ona vylieza odvsadial). Napriek tomu by som inu nekupovala.

barbora59
autor
2. júl 2015

Baby ked uz vas tu mam a rozhodnem sa ze kupim... ako je to jedno ale aj tak ..poradte farbu. biela? hneda? alebo kupim niaku farbicku?teraz narychlo odfotene nekvalitna foto

ichbinich
3. júl 2015

@barbora59
Tmavohnedu 😉

My mame jednu zdedenu TrippTrapp, ma takmer 15 rokov, trochu na nej vidno jej vek, ale inak plne funkcna. Pre dceru sme tiez kupili TrippTrapp. Mala som stastie na akciu a este aj zlavovy kupon, tak som za novu dala 130€.
Velka vyhoda je, ze ju prisunies normalne ku stolu a nezavadza ti uprostred izby.
Takisto dieta normalne sedi spolu s osotanou rodinou pri stole. A ako pisala aj @bubelko, udrzi aj dospeleho 🙂
Nastavitelna vyska ako plochy sedacej aj podlozky na nohy znamena, ze sa da pouzivat fakt velmi dlho.

pericolosa
24. aug 2015

Ahojte ak by mal niekto na predaj stokke stolicku alebo aspon baby set s tackou na jedenie ozvite sa.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli