Aké umelé mlieko ste dávali deťom, keď ste mali alergiu v rodine?

smajluska
24. mar 2020

Mamicky ake ste davali umele mliecko pri alergii v rodine? Predpisoval Vam ho pediater?

aduska0001
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarak17
24. mar 2020

@smajluska ja dávam nutrilon HA a predpisuje nám ho doktorka 🙂

nikiki29
24. mar 2020

@smajluska syn začínal na Beba HA, kým sme nezistili že je alergik na mlieko... predpisovala nám ho pediatrička

smajluska
autor
24. mar 2020

@nikiki29 A co papa teraz, ked je alergicky na mlieko?

smajluska
autor
24. mar 2020

Kolko Vam vydrzia spat deticky v noci? Moj max. 3 hodiny a zobudi sa na to, ze je hladny. Cez den aku maju pauzu medzi krmenim? Moj syncek ma 1 mesiac, papa mliecko Hipp 1 a teraz prechadzame na Hipp 1 HA, kedze som alergicka. Kazde 2 hodiny je hladny. Inac nema ziadne problemy. Neviem ake mliecko je sytejsie ako Hipp, ktore by mu viac vyhovovalo.

nikiki29
24. mar 2020

@smajluska tiež UM, ale Nutrilon Allergy care, to je špeciálne upravené pre deti so zisteniu alergiou.
Inak keď mal 1 mesiac jedol cca každé 3 hodiny aj cez deň aj v noci, od 6 týždňov začal spávať lepšie v noci a postupne sa sám odstavil a spával celú noc (do 5 ráno). Inak neviem či je niektoré mlieko sýtejšie, to by si musela len vyskúšať, ale mne Dr veľmi časté zmeny mlieka neodporúčala 😉

zuzana_ilkova
24. mar 2020

@smajluska ahoj ja som mala naleho na hipp ha1 a tiez bol vkuse hladny, teraz je tyzden na nutrilone a vydrzi trosku dlhsie, pediatricka mi povedala ze mu mam davat papat kazde 2hodiny ked je taky hladny... niektorym detim proste rychlejsie spaluje (nas maly to zdedil po partnerovi)... na hipp ked bol vypisl vecer 120 a spinkal 6-7hodin podla toho ako bol napapany este zo dna... zhruba do mesiaca sa budil na jedenie kazde 3hodiny aj v noci a potom si to sam posuval okolo 6 tyzdna...teraz ma skoro 3mesiace a vydrzi ako kedy...6-7hodin alebo sa zobudi po 4 ...ale myslim ze nutrilon sa radi k sytejsim mliekam viem ze hipp je lahko stravitelny