Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Vanilkové,jahodové mlieka

risoriskoveronka
12. mar 2019

Ahojtem chcem sa opytat moze 5 mesacne dieta vypit trosku vanilkoveho alebo jahodoveho mlieka? Dakujemm

pribinak
12. mar 2019

Nie je to Dobry napad, ani vtedy, ak bysi si ich robila doma

beky1813
12. mar 2019

🤦‍♀️

bobula46
12. mar 2019

Mliečne výrobky sa zavádzajú od desiateho mesiaca a mlieko od roka. Tak mi odporučila gastroenterológička.

lucyluv
12. mar 2019

Úprimne, ani ja by som to nepila, nevidím v tom nič zdravé

diewcatqoo
12. mar 2019

Ona mozno mysli tie detske, napr. Hami mava jahodove a vanilkove, ale na krabici je jasne pisane, ze su myslim od roka alebo az od dvoch.
Ak mysli ine mliecka, tak to je smutne. 5m babo by malo byt hlavne kojene alebo na um, pripadne by malo mat zavedenych par prikrmov.
Nerozumiem tomu, preco si ludia myslia, ze vsetko sladke je vhodne pre deti. A ze tych ludi je...

tana85
12. mar 2019

preco mu chces davat aj ked len trosku? tiez neodporucam, nic mu neujde, v neskorsom veku davaj ked uznas za vhodne, ale teraz je este male na take jedla. odhliadnuc od toho, ze jahoda je alergen

sash37
12. mar 2019

Take nedavam ani svojmu 2 rocnemu...5 mesacne ak je kojene tak.len mm, ak je na um tak len nejaku mixovanu zeleninku max...

kerstina
12. mar 2019

Ak by to bolo rastlinne mlieko?

tana85
12. mar 2019

rastlinne, ze ryzove? aj tak, jahoda/vanilka ma este cas davat 5 mesacnemu. v ramci uplne prvych prikrmov moze byt vyvar z ovsa alebo ryze este pred priamym podavanim potraviny, ale na to sa nepyta. vyvarvsak nieje mlieko

sash37
12. mar 2019

@kerstina rastlinne mlieka tiez az od roka....max ryzove mozno tak od 10m...ale mlieko nieje napoj ale potravina,.uplne zbytocne tym plnit bruska....

montemotherone
12. mar 2019

Také by som nepila ani ja. Tam musí byť umelej hmoty 🤦‍♀️

malinajahoda
12. mar 2019

@risoriskoveronka dcérka má rok a doteraz nepila také mlieko. Pije len umelé mlieko.

0silvia0
12. mar 2019

@risoriskoveronka kam sa ponáhľaš? dieťa to nepotrebuje a ty potrebuješ testovať zdravie svojho dieťaťa z akého dôvodu?

wieruska1
12. mar 2019

Moj svet sa prave zastavil.,,,,ja uz ked si myslim ze som tu citala vsetko tak potom pride takato otazka. Kam sa podel zdravy usudok?

ink
Moderátor
12. mar 2019

Jahoda a vanilka od 1r. Predstav si malé 5 mesačné bruško, ktoré doteraz prijímalo len mliečko.. čisté chute... načo by si mu dávala takúto umelinu? Výživová hodnota 0.

jankalukasova
12. mar 2019

@ink povedne som nemala v umysle sa zapojit.. len mam taky zvlastny dojem, ze toto brusko doteraz neprijimalo len mliecko.

beky1813
12. mar 2019

Podla diskusii, ktore zaklada a vacsinou nereaguje, to bude zase niekto, kto sa nudi.

@risoriskoveronka vsakze? Rada zakladas diskusie a potom nereagujes

ink
Moderátor
12. mar 2019

@jankalukasova bohužiaľ, tiež mám ten pocit..ešte som si vravela, že dobre, že to nie je otázka na "detské párky" pre 5m ...

diewcatqoo
12. mar 2019

Ak autorke krivdim, tak sa vopred ospravedlnujem... ale mam pocit, ze to bola ona, ktora minule zalozila diskusiu na temu, ze jej 5m dieta este nehovori 🤦‍♀️ a mam dojem, ze som od nej citala este zopar skvostov 🙄

tana85
12. mar 2019

@diewcatqoo ahaa, tak potom zbytocne drat klavesnicu, dobre vediet aj do buducna.

beky1813
12. mar 2019

@diewcatqoo ano, to je onw, plus to, ze jej dieta ma kvasinky a ze strieda umele mlieka a take skvosty

Tu začni písať odpoveď...

Odošli