Večera pre 10 mesačnú dcéru

simonka2012
4. okt 2013

Zatial to robím tak že o 19ej sa kupka potom hned kašička cca 180ml ale riedsiu a aj mlieko vypije hned 180 a zaspí okolo 20ej . Doteraz to fungovalo tak že prespala celú noc , no asi 2 tyzdne kazdu noc sa zobudi a je hladna vypije aj 300ml mlieko . neviem ako by som mala tu veceru tak vyspekulovat aby zase prespala celu mnoc . dakujem za pomoc

mummy01
4. okt 2013

@simonka2012 dala by som kasu hustejsiu alebo zeleninovy prikrm zahusteny instantnou krupickou

javy100
4. okt 2013

Naša malá asi do roka a pol jedla na večeru krupicu s banánom. Jedla to fakt každý večer, neprejedlo sa jej to 🙂 Keďže starší syn aj ja máme ekzém, tak som veľmi opatrná v tom, čo dám malej jesť. Krupicu jej uvarím na vode a do nej jej popučím banán. To je všetko. Tanierik vždy vylízala dočista 😀 To jedla asi pol hodinu pred spaním a tesne pred spaním som jej spravila ešte trochu Nutrilonu.

katka1981
4. okt 2013

@simonka2012, mojej stacilo pred spanim mlieko (nutrilon) a ked sa budievala co trvalo dlho aj treraz sa zobudi v noci na zly sen, na cikanie, len tak .... tak nikdy to nebol od hladu. Malinku mozu boliet zubky, moze mat separacnu uzskot. To mliecko velakrat vypije babatko na upokojenie ani hlavna by nemusi. Ja som skusala kasu a nikdy nespala lepsie ako ked pila len ciste mlieko. Pozor, deti sa nie vzdy budia kvoli hladu. Lebo moja sa budievala x krat a nejedavala v noci ani nepila. Mojej do 3 rokov na noc stacilop 260 ml nutrilonu a hladna nebola do rana a to sa este budievala v noci, cize to je individualne. Su deti co zjedia ovela viac, ine zas ovela menej.

linda20111
4. okt 2013

@katka1981 Velmi dobre si to napisala, uplne suhlasim s tvojim nazorom ze deti sa nebudia len od hladu. Napr. ked boli horucavy moj maly nechcel v noci pit mlieko ale iba caj, lebo bol smadny. A vela krat ked sa v noci zobudi tak si trochu cucne mlieko alebo caj a spi dalej, niekedy staci ked mu len dam cumlik, on je hned spokojnejsi a spinka pekne dalej.

dedenini
4. okt 2013

@simonka2012 neviem ako vidis, ci citis ze sa ti zobudi prave na jedlo... ale takto si ju naucis na nocne budenie na jedlo sama... mne od 3-4m.spala celu noc.. potom mala niekedy dni co v noci sa prebudila, na plac.. niekedy hned zaspala..niekedy aj dlsie to trvalo..ale nedala som jej ani cajik..len dudel.. a sama zaspala dalej... lebo viem keby jej dam cajik, alebo mliecko..bude sa budit tak stale... ale vzdy nakoniec spala dalej celu noc..ono mavala take dni aj koli zubkom, a to sa obcas stane ze sa prebudi, aj dva dni po sebe..a napokon zase tyzden , mesiace, spi celu noc.... ale ako pisu aj zienky..skuz jej spravit hustejsiu kasu , nieco pridaj ...a uvidis 🙂

asocial
4. okt 2013

Vaz si ze sa zobudi len raz...u nas je to 6 -8x...a bude mat rok🙂...stravou to neovplyvnis...nas maly je kojeny plus samozrejme prikrmy a kase...takze podla mna to budes musiet vydrzat

nikolet_89
4. okt 2013

@simonka2012 ahoj ja som davala malej krupicu do mliecka na 250ml asi 2 odmerky z UM alebo 3 lyzicky zacitilo ju to, a posledne jedlo by mala mat tak hodinu pred spanim

m_ij_ka
4. okt 2013

ja mojej malej robím liaty puding do fľašky, prípadne krupicovú kašu, chleba s nátierkou a šunkou, jedlo jej dávam tak hodinu až hodinu a pol pred spaním

katka1981
4. okt 2013

@linda20111, dlhe roky praxe 🙂