Večera pre 8 mesačneho syna

lenka7875
26. dec 2021

Poradíte mi čo dávať 8 mesačnému na večeru? O šiestej mu dám kašu a o ôsmej ked idebspať ho dokojím a on sa aj tak kazde dve hodiny budi. Predtym spaval cele noci 😭. Čo ke vhodne okrem kaší na veceru?

dominka63
26. dec 2021

@lenka7875 to nebude večerou proste sa mu zmenil spánok u nás to trvalo skoro rok ale problém bol v tom že mal alergiu na mlieko čo nemusí byt vás prípad môžu mu ísť zúbky

lenka7875
autor
26. dec 2021

@dominka63 zubky mu teraz vyšli dva naraz a dalsie sa netlačia zatial

ajka0207
26. dec 2021

@lenka7875 naše deti veceriavali take veci ako obedovali, čiže zeleninu, ryžu, cestoviny, chlebík. Ale tiež si nemyslím že sa budí len je hladný, nezačal si sadat teraz alebo štvornozkovat? Je to taký vek že je veľa podnetov.

ivangeline
26. dec 2021

Nie nie je to jedlom. Ano. Je to len obdobie. Ani nebudete vrdiet ako a bude mat dva roky a prespi celu noc alebo sa zobudi len raz. ;)

lenka7875
autor
26. dec 2021

@ivangeline no nemam taky pocit 🤦‍♀️.

nevenka
26. dec 2021

@lenka7875 vies co, nam prve dve deti okolo roka toto robili, casto hore. A dokonca aj tak, ze nie a nie uspat, 3 hodiny pochodovali po postielke, na prasky som bola. A tretie nam krasne spalo pol roka, nadhera, a teraz ma 12 mesiacov a od 8m som KO, proste sa budi kazde 2-3 hodiny. Skusam mu davat aj z obeda zvysok, aby nemal tazku kasu na veceru, teraz konecne zacal aj viac vody pit, ale nezmenilo sa nic. Ked ma lahku veceru, este horsie, to je hladny a ked ma kasu, tak ho asi smadi...
Ale skor si myslim, ze je to o tych podnetoch, ze objavuju, vnimaju viac, nas zacina chodit. A vsetko v spanku spracuva. To moze byt x pricin a nemusi to vobec suvisiet s jedlom. Takze neviem. Nam pomohlo to len nejak preckat. A pri tretom to nebude ine. Prespali nam celu noc az vtedy, ked sme im zrusili cumel, teda v 2,5 roku, dovtedy sa budili, aj ked som uz nekojila. Niekedy si cucli vodu, inokedy stacilo podat cumel.

lenka7875
autor
26. dec 2021

@nevenka náš nemá cumel. Mal ho asi týždeň. Tiež si mysli, že je to o tých podnetoch. My skušame sedieť, cvičili sme vojtovu tak teraz skušame podla rad fyzio davat ho do šikmeho sedu a stavat na 4. Mozno je to aj tým.