Vrackanie s prikrmov v 10 mesiacoch. Čo robiť?

regina610
22. nov 2019

Prosim Vas možete mi poradiť mate niekto stym skusenost, maly bude mat 10m.Od dvoch mesiacov sme na um.mliecku, prikrmy sme zacali davat od ukončeneho 4mesiaca , pekne postupne mrkva,zemiacik,batat,brokolica a to asi mesiac aj niečo sme takto skušali potom prislo na ras mesko dala som holubacie, ked som bola aj ja mala aj ja som take jedla poradila mi mama ,no maly stoho vrackal skončili sme v nemocnici, potom sme chvilu mali pauzu.a zase sme sa vratili k prikrmom skusila som neskor uz kombinacie zemiak a brokolicu ,spapal len dve tri lyzicky tak som ho dokrmila um.po hodine sa povracal.zase sme skoncili v nemocnici.tak zase boka pauza,a zase mw zacali od zniva mrkva,bata zemiak som nedala ani brokolicu ked stoho vrackal neskor sme priradili kase aj s keksmii no zase vracjal,a potom sme priradili ovocie, zeleninu mi vibec nechcel dat uz do ust,nedalomi to taksme isli na gastro spravila mu testy je alergicky na vajicko,ostatne s coho vracal nieje ale ide otto ze vobec mi tu zeleninu nechce.Dr.mu dala kasu Nestle Alergic da sa ajzarabat zo zeleninouale xiaden uspech,petrzlen nemal bojim sa uz aj toho aby nemal alergicku reakciu
,Spravila som mu vyvar zo zajaca a rozmixovala mesko a mrkvu a zemiak a po dvoch hodinach msl kyselinu,pred vcerom zase som.mu spravila pyre zemiakove a dala trosku um mlieckaa do toch dr tak kazala any my tochutilo no zjedol len 4-5,lyzpo dvoch hodinach zase kyselina len vodu vrackal boleloho brusko.uz som fakt zufala mate niekto skusenost ovocie papa jablko,banan,marhulu,broskynu kombinujem mu to s ovsenymy vlocksmi alebo ryzou.ale chcem aby aj zeleninu papal aj mesko.dakujem za rady ak mate niekto skusenosti

mesko papal.dakyjem za rady.zelpapabudenikdne mal
zo zeleninou ale trisku len zje bud mrkvu alebo batat

malinajahoda
22. nov 2019

@regina610 synček má reflux? Vtedy sa niektoré potraviny neodporúčajú.

ink
6. dec 2019

počuj a varíš mu to s rascou? dávaš olej? doplnila si probiotiká?