• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Výživa Beba. Aké s ňou máte skúsenosti?

9. júna 2009 
Ahojte, chcela by som zacat prikrmovat malu. Radila som sa s lekarkou, odporucila Bebu od Nestle. Chcela by som sa poradit, ci vam vyhovuje, ci s nou mate dobre skusenosti. Kamoska mi ju odporuca, no predsa by som chcela poznat nazor niekoho ineho. Dakujem:slight_smile:
2. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pouzivam bebu od narodenia a je to v pohode, maleho sem tam trosku zapecie, ale my mu davame cajik-harmančekovy/feniklovy a je pohodka.
3. jún 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez pouzivame bebu od narodenia a zatial nemame ziadne problemy, malej to chuti aj dobre kaka
3. jún 2009 o 22:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja pouzivam od narodenia hypoalergennu bebu HA1 (kedze sme s priatelom obaja alergici) a som s nou spokojna. S kakanim nemame ziaden problem...
4. jún 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme dokrmovali Bebou HA1 prve 3 tyzdne, bez problemov. Teraz zacinam Bebu premium pridavat do varenia, skusala som ju dat pit malej ale absolutne odmieta. Nastastie este kojim.
4. jún 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby, mam kupony dm, urcite to poznate, na bebu. su len do konca juna. ak by ste mali niektora zaujem. mam ich 4x a na jednom je zlava 86.90 Sk skoda aby prepadli ked vam mozu pomoct. ak mate zaujem, napiste mi do IP. :wink:
9. jún 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok