Výživa Beba. Aké s ňou máte skúsenosti?

kikimiki
2. jún 2009

Ahojte, chcela by som zacat prikrmovat malu. Radila som sa s lekarkou, odporucila Bebu od Nestle. Chcela by som sa poradit, ci vam vyhovuje, ci s nou mate dobre skusenosti. Kamoska mi ju odporuca, no predsa by som chcela poznat nazor niekoho ineho. Dakujem🙂

alias313
3. jún 2009

ja pouzivam bebu od narodenia a je to v pohode, maleho sem tam trosku zapecie, ale my mu davame cajik-harmančekovy/feniklovy a je pohodka.

lindula3
3. jún 2009

my tiez pouzivame bebu od narodenia a zatial nemame ziadne problemy, malej to chuti aj dobre kaka

lucia99
4. jún 2009

ahoj, ja pouzivam od narodenia hypoalergennu bebu HA1 (kedze sme s priatelom obaja alergici) a som s nou spokojna. S kakanim nemame ziaden problem...

lenka_da
4. jún 2009

My sme dokrmovali Bebou HA1 prve 3 tyzdne, bez problemov. Teraz zacinam Bebu premium pridavat do varenia, skusala som ju dat pit malej ale absolutne odmieta. Nastastie este kojim.

finanzata
9. jún 2009

ahoj baby, mam kupony dm, urcite to poznate, na bebu. su len do konca juna. ak by ste mali niektora zaujem. mam ich 4x a na jednom je zlava 86.90 Sk skoda aby prepadli ked vam mozu pomoct. ak mate zaujem, napiste mi do IP. 😉