Z fľaše vypil aj 1,5 litra tekutín, z hrnčeka len 2 dcl za celý deň. Čo myslíte?

lyongirl
3. dec 2008

Ahojte baby, chcela by som poznať váš názor. Malý má jednu veľkú lásku a to 125ml Aventku, z ktorej pije. Nosí ju celý deň zo sebou a len doobeda vypije aj 4-5 fliaš. Normálne nestíham prebaľovať a sem, tam sa aj precikal. Lenže 2 dni dozadu som ju nemohla nájsť, tak som mu dala hrnček. Vôbec neprotestoval, piť z neho vie, ale len si trošku cucne a poriadne sa nenapije. Vypije za celý deň jeden ten hrnček, čo sa mi zdá veľmi málo oproti tomu, koľko vypil z fľaše. Najprv som myslela, že mu už fľašku nedám, že už je "veľký chlap", tak nech pije z hrnčeka, ale teraz mám dilemu, či fľašu nevrátiť. Plienky vymieňame poloprázdne a ja sa bojím, aby zas nemal málo tekutín.
Čo si myslíte? Budem vďačná za každý názor.....

lyongirl
autor
5. dec 2008

my sme Jupíka skúšali v lete, teraz nie, ale vlastne všetko čo sa leje vylieva, aj z Aventky je schopný "vykvapkať" čaj 😀
ale pomaly sa učí, tak snáď už bude všetko ok, asi je blbosť chcieť to od neho hneď...
a ináč aj teraz pobehuje s hrnčekom, ale len ho drží a nepije z neho

psyxooo
6. dec 2008

tak moj drobec tiez vypije maxim 3dcl, to je jeho rekord, vacsinou len 1,5 - 2 dcl, pije z poharika so sosacikom, ktory netecie, je to znacka Nuby, mali sme aj Nuk, ale z neho nevedel tahat. Inak z normalneho pohara nevie pit. Podla mna sa tym netrap, kludne mu daj flasu, a ked pojde do skolky, tak pohar okuka od kamaratov, bud rada, ze pije.

lyongirl
autor
8. dec 2008

ahojte, tak pokračujeme celkom fajn, síce dnes asi ešte nevypil ani pol deci, ale zato ráno o 5tej mal plienku takú plnú, že sa celý precikal, čo sa nestalo už dávno. Flašu nechce ani vidieť, ale je spokojný, tak si hovorím, že asi nie je smadný, asi to mal fakt nejakú závislosť ako dudel, len potreboval, aby tieklo a už si odvykol....