Zobrali by ste 11 mesačné dieťa na wellness?

sonka14
23. jan 2014

Ahojte maminky,chcem sa spytat ,mame 11 mesacneho synceka.Je zdravunky,sibal,hravy.No nic mu nechyba.S manzelom sme rozmyslali,ze by sme isli niekam do wellnessu.Ale napadlo ma aj,ze drobca dame k starkym a pojdeme len my.Ale potom ma napadlo,ze pojdeme spolu,vsetci traja.Co mi poradite?Zobrali by ste 11 mesacneho do wellnessu?Ci nie?Alebo ste uz aj boli?
Dakujem Vam za kazdu radu.

luba28
23. jan 2014

neodporuca sa ist do 3 rokov veku dietata,iba ak tak do virivky ,...

ichbinich
23. jan 2014

Ked chces naozajstny wellness vo vyzname, ze si oddychnes a mozes sa 100% spolahnut na starkych, tak chodte sami 😉 😀
Ked budete mat drobca so sebou, minimalne jeden z vas bude stale blokovany, ziadna sauna, ziadna virivka, ziadna masaz a pod. Bude podla vsetkeho v plytkej vode alebo na izbe 😉 Ak vam to tak vyhovuje, ze pojdete na etapy na pripadne masaze a pod. a chcete byt spolu ako rodina, tak syna vezmite. Vo vode sa urcite vyblazni.

My sme boli v hoteli s bazenmi vhodnymi aj pre male deti, dcera mala 9 mesiacov, syn 4 roky. Ja som sa do sauny nedostala 🙄 Syn sa vyblaznil, aj dcere sa velmi pacilo. Ale bolo vsetko prisposobene detom, aj obrovska herna a pod. Bohuzial dcere chlorovana voda nespravila dobre, mala extremne suchu pokozku az s cervenymi flakmi, ze nabeh na atopicky exzem. Zbavila sa toho vlastne az teraz. Takze aj to sa moze stat...

Ale inak, musis sa rozhodnut sama: ist na dospelacky relax alebo ist si uzit ako rodina.

katka1981
23. jan 2014

Vela ludi bolo uz aj pri mori s 3 -mesacnym dietatom, je to len na vas, ako sa citite. Ako si poriesis stravu pre dieta. Ja som malej do 3 rokov varila specialne, aj teraz nase dokorenim, jej dam menej slane. Ak mas pohodove dieta a nemas z toho strach, tak preco nie?

denisafono
23. jan 2014

ano zobrala by som, chodili sme na baby plavanie od 6mesiacov na 2mesacny kurz, po plavani bola bud virivka alebo sauna. chodime do termalu napr. DS. S malou ale nechodime do tej velmi teplej vody. voda v detskom a v tom velkom bazene je asi tak 34 stupnov a je to v pohode, strasne sa jej tam paci. Takze podla mna chodte a uzite si to. 😀

lucasko1991
23. jan 2014

My sme boli s 10mesačným, ako píšu baby vždy sa jeden musí venovať malému, na masáže sme išli každý zvlášť, do sauny sme sa nedostali, no boli sme spolu všetci traja vo virivke aj v bazéne, malému sa páčilo.Ja by som nemala srdce nechať ho do a, ale to je každého osobná vec 🙂

sissy27
23. jan 2014

ja by som nechala malého starým rodičom - inak to nebude wellness... teda teraz ma tu niektoré asi ukameňujú, ale tak ak zoberiete malého, tak to bude to isté ako napustiť si u susedov horúcu vaňu... stále sa jeden z vás bude musieť venovať drobcovi, budete sa musieť prispôsobiť jeho režimu, okrem toho do wellness nemôžu deti všade (sauny, vírivka, termálna voda...)

maca_p
23. jan 2014

pozri, ja som letela so 4 mesacnym, so 4 mesacnym som bola aj pri mori a s 10 mesacnym na lyzovacke v treskucej zime. prezili vsetci bez ujmy.
osobne si welnes predstavujem tak, ze nebudem mat ziadne tiky, co, kde, ako robi moje dieta, lebo to nemoze do sauny, lebo s nim nepreplavam 25m bazen, cize bude musiet byt s partnerom. a pre mna welnes by bol tym padom o nicom.
su iste miesta, kam by som s malymi detmi nesla a preto som ani na pobytovom welnese ako takym nebola... ale jedneho dna odlozim deti a urcite pojdem 😎

sedmokravka
23. jan 2014

ano boli sme 2x vo Fime, s 6 mesacnou a potom ked mala 9 mesiacov ( to sme brali aj krstnu na strazenie 🙂 )vo wellnesoch maju aj hrackarske izbicky pre deti, niekde aj bazeny, smykalky atd. vonku hojdacky, trampolina... isto ho vezmite, len potom si wellnes neviem ako rozdelite, kazdy zvlast pojde do sauny 😀 inac co sme boli mali tam take asi 2 rocne a brali ho aj do sauny aj do virivky. a kamoska aj s polrocnym vo finsku do sauny.

sonagolisova
23. jan 2014

ak si chcete oddychnut a vychutnat wellness a stari rodicia zoberu maleho tak by som urcite volila ist radsej bez neho 🙂

majka777
23. jan 2014

my sme boli s 8. mesacnou malou na dovolenke...vsetci ma odhovarali, ze to nebude dovolenka a prave naopak som si ju neskutocne uzila....do sauny sme s nou tiez zacali chodit velmi skoro..ved v severskych statoch je to uplne prirodzene...chod a uvidis 😉

adkasmolka
23. jan 2014

syn bol s nami uz ako 4,5mesacny na 2 tyzdnovej dovolenke, uz ako 8 mesacny na welness pobyte. A v pohode 🙂 On chodi vsade s nami, nemame ho, kde nechat.

simca06022011
23. jan 2014

Chodime do welnessu ale malu som brala az cca 1,5rocnu a to aj tak nechodila s nami do sauny atd. A keby sa dalo nebrala by osm ju ani teraz, to nie je welness, to je strazenie dietata nonstop, nervy ci stihnem masaz, do virivky spolu nepojdeme vsetci.. stale po jednom... :P Ak chcete ist na rodinnu dovolenku, jasne chodte spolu... ale ak si chcete s manzelom uzit welness tak nie...

barbora59
23. jan 2014

ja by som si vybrala welnes iba s muzom oddych relax🙂

jahodka8
23. jan 2014

Ja by som zobrala. Ked nemusíš variť, upratovať, prať, tak máš na neho viac času ako doma. Závisí aj od manžela, či chce byť s malým a či postráži.

netswan
23. jan 2014

Je fakt, že ju budeš musieť mať stale na očiach, do sauny nemôže, je to trošku nepohodlné ale na druhej strane. Sme spolu ako rodinka. Chvíľu s malou behne manžel na detské bazény, chvíľu ja, potom sme spolu v točiacom bazéne. A ked vidíš ako sa to dieťa teší tak mne vôbec nevadí, že sa malej musím prispôsobiť.

nezaaabudka
23. jan 2014

my sme boli vo wellness s 3 mesačnou princeznou a bolo nám super 😉 Síce do sauny ani nikde sme ju nedávali, vždy pri nej ostal nejaký kamarát (boli sme partia), ale krásne sme si oddýchli a máme zaujímavé spomienky. Ešte mám aj foto ako sa čvachtáme vo vírivke a ona sedí vedľa vo vajíčku len v plienke 😅 😀

beaska
21. feb 2014

Ja nie.

protektinka
17. mar 2014

Tiež by som išla radšej bez neho.
Je to pekná predstava oddýchnuť si niekde spolu ako šťastná rodinka, ale ver mi, že relax by to určite nebol aspoň pre Vás ako rodičov. 😉

matozazzo
17. mar 2014

Do wellness ta s 11m nepustia, a ak ano, nema to uroven. My chodime kazdy druhy tyzden s manzelom, deti su u starkych. Ani 7r by som nebrala. Narusa to relax, ktory welness ponuka a potom, do 10-12r sa napr. sauna nedoporucuje, tak kam by si s nim sla?

ivinka77
17. mar 2014

my chodime k moru, na dovolenky, wellnessy a lyzovacky s nasimi kockami od 7 mesiacov a absolutne nebol nikdy ziadny problem... ale je pravda, ze moje baby su absolutne bezproblemove decka, takze vzdy sme si to supis vsetci uzili... ty sama najlepsie poznas svoje dietatko, ak mas pocit,ze si to dokazes uzit a oddychnut aj popri nom, tak ho vezmi, ak je trosku narocnejsie a vies sa spolahnut na tych, co ho strazia, tak chodte sami... 🙂

xenicka13
17. mar 2014

My sme boli teraz cez prázdniny a boli tam s 5 mesačnou, na procedúrach sa striedali, na jakuzzi brali aj malú a v pohode

deximix
29. mar 2014

a boli ste???

three
29. feb 2016

Ahojte, s akym najmladsim babom ste boli v Auqacity v Poprade? Nasa baba bude mat vtedy 4 mesiace a manzel dostal zlavu v praci, tak by sme chceli ist.

tehula
29. feb 2016

11mes dieta nepatri do wellnessu:

1) kadekto si tam vajca a lapuse vymacha, ruku na srdce, ta voda je priam mnoziarnou na bakterie, nie aby to dieta v tom veku cedilo medzi zubami
2) Do wellnessu si chcete ist spolu s muzom oddychnut a zrelaxovat. Takto si dieta budete stale posuvat, stale oci na stopkach, podriadovat cas jeho rezimu a neuzijete si to ako by si chcela
3) Respektuj aj inych ludi, ktori od wellnessu cakaju relax, klud a ticho a nerob z toho decke ihrisko. Male deti do wellnessu nepatria, zial svojim hlukom a spliechanim uberaju na zmysle relaxacie. Az niekto tuzi po deckom spliechani, dzavotani a zdrobeninovom suslani rodicov, pojde do detskeho centra a nie do wellnessu

jasminka3415
16. júl 2016

píšete akoby vám boli deti len na príťaž niektoré ..

cica8
21. máj 2019

@jasminka3415 presne tak, deti sú radosť a nie pritaz😘😘😘😘😘