Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

8 mesačná dcérka nechce nosiť papuče. Poradíte?

2231987
26. nov 2014

ahojt mamicky mam 8m,baba a nchce papucky stale si ohneprsteky ked mu ih chcm obut nematevolaky trik

andrea561
26. nov 2014

nechaj ju bosu na co papucky

tanickaskorokubikova
26. nov 2014

Stačia obyčajné mäkké capačky, pokiaľ samostatne nechodí papučky sú zbytočné 😉

belllinka
26. nov 2014

Vie, co je pre nu dobre. Kym nechodi, ziadne papucky nepotrebuje, stacia hrubsie ponozky.

siska53
26. nov 2014

Presne..stacia ponozky. Ak sa ide von,tak dupacky ci pancusky a na to ponozky.
Topanocky az ked zacne chodit.

darina_z
26. nov 2014

Tak daj len ponozky, nasa uz aj chodi, a aj tak ju nechavam cast dna v ponozkach...papucky tiez moc nechcela, a teraz mi ich aj sama donesie, nech jej ich obujem, dokonca sa tak er vzdy snazi obut aj sama 🙂

timca55
26. nov 2014

naša uz chodi ale tiez sa vyzuvala , tak som to vyriesila tak ze som kupila tenisky na suchy zips, nevie si ich ani vyzut ani ich nestraca.

katrinka8
26. nov 2014

Ako tu už baby napísali, kým dieťtko nechodí, papučky sú preň nevhodné. Postačia hrubé protišmykové ponožky 😉

fuvola
26. nov 2014

Moja dcera mala topanky obute prvykrat vtedy, ked mala 13 mesiacov. Odmietala dokonca aj capacky. Davala som jej hrubsie ponozky. Ked sme sli von, mala oteplovacky. Zima jej nebolo a citila sa pohodlne, nic ju netlacilo. 🙂

chovancova27
26. nov 2014

môj malý mal asi do dvoch rokov kožené capačky, kukni www. capacky.sk

terina25
26. nov 2014

k tejto otázke jasne a stručne-keď nechce nosiť , nech nenosí 🙂 Ani ja nenosím papuče a to nemám 8 mesiace 😉

zk3
26. nov 2014

stacia jej protismykove ponozky.nasa dcerka je uz aktivny chodec,ale doma je bud bosa,alebo v ponozkach,alebo v capackach.ak mas zaujem dozvediet sa nieco o zdravom obuvani deti,velmi odporucam skupinku Bose nozky-zdrave obuvanie nasich deti.ja som sa tam dozvedela velmi vela uzitocnych informacii,pomohli mi pri vybere obuvi pre dcerku.odporucam 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli