9 mesačná dcéra má vysoký nart

dollynkaa
1. jan 2015

Zeny potrebujem poradit. Dcerka 9mesacna ma vysoky nart asi aj tak celkovo baculatu nozicku absolutne jej neviem zohnat ci papucky alebo cizmy tenisky... vyrastli z toho vase deti? ;)

sense
1. jan 2015

moja ma tiez zasadne musime mat vsetku obuv na snurky...vyhovuje jej znacka topanok superfit a geox a papucky od firmy rak a ci vyrastievneviem ma 20mes

bubelko
1. jan 2015

@dollynkaa moj mladsi ma take nozky stale - a to ma uz 5 rokov. a vysoky nart mam ja stale 😉
inak ak tvoja dcerka este nechodi, tak nepotrebuje zatial ani papucky, ani tenisky a ani cizmy. ak - tak by som jej zohnala na doma na stavanie sa protismykove ponozky alebo kozene capacky 😉

dollynkaa
autor
1. jan 2015

Boze neee zeny fakt vam z toho nevyrastli?😯ja som hlavne na nervy bo tolko kraaaasnych boticiek je a nic jej nemozem uz teraz kupit 😖

niki101988
1. jan 2015

@dollynkaa Nechcem Ťa strašiť, ale asi nevyrastie, ja mám vysoký nárt, širokú nohu a ešte aj riadne veľké chodidlo. Mamina sa dodnes smeje že som mala vždy o číslo vačšie topánky aby sa mi tam tá guľatá nožička zmestila 😎

tichanska1
1. jan 2015

Na vysoky nart a siroku nohu su urcene topanocky Little blue lamb. Maju tam rozne druhy. My nosime len tie. Nezabudni, ze musia byt o 1cm vacsie ako je aktualna dlzka nohy. Pokukaj aj v bazariku. My odtial kupujeme vacsinou ;)

dollynkaa
autor
1. jan 2015

@tichanska1 ahaa to som nevedela ze je tska znacka na toto. Cize ked objednam mala by jej tam vojst nozicka hej? ;)

tichanska1
1. jan 2015

@dollynkaa To ti zarucujem ;)

dollynkaa
autor
1. jan 2015

@tichanska1 akurat pozeram ich stranku. To je jedno ze ktore ci sandalky tenisky abo co vsetky sedia ak je vysoky nart? Lebo v popise to nikde nevidim ;)

pribinak
1. jan 2015

Pozeram, ze si z BA, na Kramaroch je obchod Beni, najdes ich aj na internete, je to uplne suler obchod, maju velky vyber, ale hlavne je to, zepredavacky maju skusenosti a presne ti poradia aky typ topanocky na aku nozicku, ci je uzka, siroka, vysoky nart
Vsetky topanky maju aj certifikaty a vedia poradit aj s vlozkami do topanok

meluela
1. jan 2015

@pribinak no neviem, ja som tam zasla a zimne kozene nepremokave topanky pre 4r dieta som tam pod 70eur nanasla :/ to uz pre dospeleho sa da kupit za taku cenu kvalitna topanka ...
obchod inak pekny, pekne topanocky ale vsetko su to take znacky ktore su straasne drahe

pribinak
2. jan 2015

@meluela to je síce pravda, ale druha vec je, ze sa nemusíš báť, ze topánka pretečie, decku v nej zamrzne noha, všetky topánky majú zdrav.ceritfikat, žiadne Made im China, hlavne predavačky vedia poradiť a to je napr dôležité pre mna

meluela
2. jan 2015

@pribinak ja mam dost problem vybrat topanky ... na mensiu nohu som kupovala elefanten, tie boli super a cca. 40 eur co sa mi zdala byt akceptovatelna cena za detsku topanku... od cisla 25 vsak maju v deichmanne z nich tak max jeden model a ceny tiez uletenene a jedny co som naposledy kupila dietatu vobec nesadli, mali uplne zly strih .. takze sme nakoniec presli na protetiku, ktoru som v mensom veku nekupovala kvoli inemu nazoru na tvrdost podrazky ... nemaju sice membranu, ale su z robustnej koze a po impregnacii zatial spolahlivo drzia. Uvidim ako budem spokojna na konci sezony. Skusala som aj slovenskeho vyrobcu Rak, tie sa vsak velmi rychlo znicili napriek tomu ze bolo leto.
Co sa mi ale stalo aj so superfitkami ze za par tyzdnov bola diera v gumenej spicke.
Tie superfitky a pod. su nacenene na rakuske platy a neviem velmi ako to ludia vladzu platit ... co sa tyka kupyschopnosti som skor bratislavsky priemer, mozno trocha nadpriemer ale dat stovky eur rocne len za detske topanky je fakt ze dost .. nehovoriac o tom ked ma niekto viac deti ... co som si vsimla ked som uz bola zufala z toho ze nikde nedostat normalne topanky za primeranu cenu, tak ludia uz male babatka obuvaju do znackovych tenisiek, co tam po tom, ze su nevhodne, ma to znacku a stoji to 20-30 eur tak to kupia .. od 25 velkosti je vacsina tovaru taketo tenisky. Takze asi to ludia kupuju, lebo sa mi nezda ze by mali tolko penazi na kvalitne topanky.

pribinak
2. jan 2015

@meluela ja si na topanky "potrpim" proste chcem kvalitu, jas zas dost setrim na obleceni, kupujem mrte vela na burzach ci bazari, nove kupujem len spodne pradlo, alebo teda dedime ;)

Topanky radsej kupim jedny drahsie ako 2-3 lacnejsich, myvela behame, skaceme, sme na kazdom strome a proste sme jak odtrhnuti z retaze, nam sa Superfity veeelmi osvedcili
Ja beriem tvoj nazor, topanky predavam cez bazar, jasne, viacclenna rodina si nemoze dovolit vyvalit 100eur za topanky, obzvlast ak detom rychlo rastu nozicky

Beni my vyhovuje aj z toho dovodu, ze mame dost nestandartnu nozicku!!!! a este aj nosime vlozky, tam nam vedia dobre poradit aku topanku na taku nohu
Taky typ obchodu ocenia rodicia tych detureniec, ktore nemaju standartnu nozicku a hocijaka topanocka im nesedi, ja radsej zaplatim raz a viac za kcalitu a osvedcenu zancku, ako kazdu chvilu zahant topanky a zurit, ze decku nic neni dobre a vydrzi mu to sotva mesiac

egiginka
2. jan 2015

@dollynkaa ... kukni si nohy na.boso., kym nechodi nepotrebuje topanky, takze na doma su najlepsie ponozky, :- protismykove ) alebo capacky, kukni si nolen, little blue lamb, tie su sirsie, liliputy... a na von su tiez najlepsie outdorove capacky ako stonz, alebo little blue lamb popripade little blue lamb ma perfektne cizmicky do sucha, alebo pediped.... ale urcite 9m dieta nepotrebuje topanky, lebo urcite este nechodi a kym zacne, tak aj 2,3 cisla vyrastie nozka... popripade na doma.v HM maju capackove ponozky... a urcite neodporucam kupovat neohybne tvrde topanky, ako lyziarky, v nich vysoko nartove deti ani nemaju sancu a hlavne si necvicia svaly na nohe, za to v capackach a ohybnych topankach pekne citia teren🙂 a co viem tak little blue su sirsie, krasne sedia aj na vyssi nart... a stonzy a puddles neriesia nart, genialne su! Nolenky ako capacky maju krasne vzory cenu a kvalitu a hlavnesu na gumicku takze pre vsetky narty, milujem ich