Aká je elektronická pestúnka Philips SCD 520?

horalka_j
25. nov 2008

Ahojte, rada by som sa s Vami poradila, ak mate skusenosti s pouzivanim elektronickej pestunky v rodinnom dome - pocula som, ze nie kazda pestunka (prip. vysielacka) v rodinnom dome funguje, pretoze nema dostatocny dosah cez steny. My sa rozhodujeme medzi Angelcare (je zevraj spolahlivy, co sa tyka dosahu) a novsim modelom Philipsu - SCD 520. Co by ste doporucili? Dakujem 🙂

ria80
25. nov 2008

My máme Philips,stálo to asi 900 kč.Už bysme se bez toho neobešli.A budem to používat asi ještě dlouho.

andy80
26. nov 2008

horalk_j: v domku, ve kterém jsme bydleli dřív byl dětský pokoj v přízemí a obývák jsem měla v patře, mám Chicco a bez problémů dosáhl i do patra. Teď máme dětský pokoj přes chodbu, pak ještě kuchyň a pak obývák a v pohodě je to slyšet. Bez něj bych byla ztracená.

tilly
26. nov 2008

dosah bude mať každá vysielačka, len aby si sa nerušila so susedmi, lebo my sme taká mladá štvrť, samé malé deti, samozrejme v každom dome vysielačka a niekedy som teda počula dosť divoké veci vo vysielačke, občas plač, niekedy uspávanie, suseda počula ako som raz hučala po malom, keď mi nechcel spať a ja už som bola na nervy...

ale úplne hororové bolo, keď som raz mala vysielačku dole, bola som sama s malým, lebo muž robieval nočné a zrazu som vo vysielačke počula spievať dieťa... brrr bola to nejaká maďarská uspávanka, ale teda bolo to dosť nepríjemnééé

takže moja rada znie, kúp vysielačku, ktorá bude mať čo najviac kanálov, lebo inak sa budete rušiť so susedmi, ja som mala 4 kanálovú a rušili sme sa, lebo väčšina susedov mala štvor alebo dvojkanálové, jedna suseda si potom kúpila 32kanálovú a jej sa nikdy nestalo, že by sa s niekym rušila...

nostek
27. máj 2009

kocky, na co mam pozerat, ked budem kupovat tuto pestunku? dakujem

brnka
27. máj 2009

my mame Philips Avent SCD 463 - ma 16 kanalov, uz sme ju aj par krat prestavovali 🙂 A spokojnost maximalna

tilly
1. jún 2009

skúšali ste niekto normálne vysielačky s baby sitterom?

sú to klasické nejaké vlnové vysielačky, ktoré používajú napr. poľovníci a tak... a tam sa dá nechať jedna pri dieťati a druhá so sebou, má to nejakú takú funkciu...

katy1979
1. jún 2009

tilly a to su ako vysielacky?
my mame top com a vysielaju na frekvencii ako mobily a zatial sa nestalo ze by sme sa s niekym rusili.

danka5
1. jún 2009

My máme susedov dosť ďaleko -30m vez detí, ďalšie domy 100-150m, takže snáď by sme sa nemali rušiť /?/. Skôr ma zaujíma, aby mala vysielačka dosah von do záhrady a naopak, keby malá spala vonku. Odporučíte niekto nejakú značku? Dík.

matuskovamamina
4. jún 2009

dobra je aj eta...ma to aj displey, a hlavne upozornuje, ked si mimo dosah, alebo uz nemas bat.... a je to za par korun, my sme mali okolo 30eur

kacka.va
4. jún 2009

my máme Philips AVENT mám dojem, že je to SCD 497. Sousedi měli málokanálové chůvičky a rušili to i taxikáři nebo kamioňáci, takže pak stejně kupovali lepší.

nostek
4. jún 2009

mataskovamamina, mozes mi napisat aky model Ety mas? dakujem krasne.

matuskovamamina
6. jún 2009

nostek,
eta 1305

hupcza
6. jún 2009

horalka - máme angelcare a bydlíme ve starém domě s hooodně tlustýma zdma ....ložnici máme v patře a chůvička bez problémůfunguje, používáme i do kočárku na venek - taky není problém
jen se nám relativně rychle vybily párkrát baterky...ale to nemuselo být chůvičkou

ajka0077
8. okt 2010

Ahojte. Chcela by som zasa obnoviť túto tému vzhľadom na to, že už tu máme aj video pestúnky.... Preto by som bola vďačná za každý dobrý typ...či sa oplatí investovať do video - pestúnky alebo radšej do ob. pestúnky....aká značka je taká naj. ....????

mau
8. okt 2010

@ajka0077 Podľa môjho názoru je investícia do videopestúnky zbytočná... My našu využívame večer, kedy je v izbe tma, takže táto funkcionalita je z môjho pohľadu neosožná.

ajka0077
8. okt 2010

@mau no hej...ale ja by som chcela malého nechať spinkať napr. vonku v kočíku....nie je lepšie keď ho aj vidím...? preto tá otázka...chcela by som el. pestunku naplno využívať aj cez deň, nie len v noci...A vy máte aký typ???

mau
8. okt 2010

@ajka0077 http://www.avent.sk/products/dect-digitalny-mon... - sme spokojní, pretože nepočúvame susedov (ako baby písali niektoré vysielačky s tým majú problém). Skúšala som ho už aj tak, že malý bol von - v tom prípade je nevyhnutné nastaviť nižšiu citlivosť kvôli hluku. Cez deň je malý relatívne dosť hore a vtedy vyžaduje pozornosť, preto ju počas dňa veľmi nepoužívam.

gia111
20. apr 2011

Ahojte, rada by som sa poradila o dobrom type pestúnky s videom, pracujem často v záhradke pred domom a myslím, že by to bolo super vidieť čo malinká robí, ďakujem za rady.

monika15
20. apr 2011

@horalka_j

Angel Care odporucam na 10000%.
Pouzivame ho od 20 augusta 2010 a nikdy by som nemenila.......

tie co maju video, som citala ze su dobre ale maju velke minus, ze sa daju frekvencie odkradnu alebo neco take a ze moze ti aj iny sledovat dieta.... takze vraj to neni bezpecne........ tak neviem........

gia111
26. apr 2011

ďakujem za popis a je tam aj svetelná signalizácia?