Aká je trvanlivosť plienok?

mia_ko
9. apr 2013

Ahojte, viem že je to možno hlupa otazka ale do kedy sa maju spotrebovať plienky? Mám ešte 3 neotvorené balíky ale dcere už budu malé a na obale je datum spotreby nečitatelný. Ked ich neotvorim nič sa im nestane či? Ďakujem

gubcikova
9. apr 2013

moja svokra mala roka a pol otvorené plienky a v pohode

freyjanr
9. apr 2013

neviem si predstavit co by sa im mohlo stat...

maryanna
9. apr 2013

plienkam trva niekolko desiatok rokov kym sa rozlozia, takze myslim si ze plienky ako take vydrzia neobmedzene

elkey
11. apr 2013

moja znama mala pol roka otvoreny balicek Pampers a uz neboli dobre.. ta emulzia ci co to je bola skristalizovana a vysypavalo sa to z plienky..

krenkova
11. apr 2013

Ak nevieš, čo s nimi, môžeš ich predať cez bazárik tu na MK. Všimla som si, že maminky predávajú bud tie plávacie, alebo ked majú navyše ako ty 😉

simca06022011
11. apr 2013

skus skocit do drogerie a pozriet sa na take plienky, uvidis aky cca tam maju datum spotreby... urcite nebudu fungovat nepretrzite ako aj ina kozmetika, su totiz napustane gelikmi a aromami a kremikmi... :P

sedmokravka
11. apr 2013

@mia_ko mam pampers v cestovnej taske co nosim a po polroku som ich musela vymenit. boli uz take nadychane vzduchom. tieto stare sme potom v ten den aj minuli a vsetko som musela ocikane oprat, mozno nahoda, ale na bokoch sa mi zda drzali blbo 🙂

janana1612
15. máj 2013

No neviem 🙂 ale myslím že by sa im nemalo nič stat,a ked sa bojis tak skus predat...🙂 teraz pozeram otazka ešte z aprila 😉

fredy92
14. okt 2017

Ahojte používa niekto Babylove plienky ?

Mám doma trojky neotvorene balenie a moja mala dcéra už má 4 veľkosť

Predám za polovičnú cenu

Tel 0903599959
Okres Bratislava Trnava a hlavne zilina