Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aká je životnosť odsávačky Baby Vac?

fleuerette
21. nov 2012

Odsávačku máme už od narodenia, aj sme ju používali. Momentálne je tiež v plnej prevádzke, lebo malinký je chorý. Zistila som ale, že nám odsaté sople prechádzajú cez tú hadičku až do trúbky vysávača. Predtým sa mi to nikdy nestalo.
Robím niečo zle??? Alebo nám už odsávačka doslúžila???

janka2501
21. nov 2012

Nemyslim si ze robis nieco zle. Ja mam tu odsavacku uz 10 rokov a je plne funkcna. Ja ale davam sterilizovat vsetky veci co sa pouziju pri odsavani. Cize ak je mala uz bez soplika tak poriadne umyjem a dam sterilizovar. Sice ken do vfiacej vody, no nieje tam nikdy nic. Skus to pod horucou vodou dobre preplachnut,a potom daj sterilizovat cca 5 min.

ikika
21. nov 2012

Podla mna by s tym nemal byt problem, co sa tyka zivotnosti...
Nema prilis vela soplikov, ze by sa to zaplnilo a preto to vyteka az do hadice?
Prip. sa skus spytat v lekarni, ci uz mali nejaku podobnu staznost. 😕

babajaga
21. nov 2012

my ju mame rok a sopliky nam idu tiez do hadice 😖

vevet
21. nov 2012

určite nedoslúžila...nám sa to stáva dosť často keď už dlho vysávam z nošteka soplíky, tlak vzduchu ich vženie do hadice... pomohlo povysávať jednu, vypláchnuť a povysávať druhú, prípadne vypláchnuť a povysávať ešte ak ich je viac... proste prerušovať vysávanie aby sa nedostali do hadičky a hadice ale len do zásobníka. My sme mali jednu tri roky a keby ju synovia nepukli a nestratili nadstavec , tak by sme ju používali doteraz,ale museli sme kúpiť druhú a tá slúži už rok a býva v nedostupnosti synov 🙂...

1ingrida1
22. nov 2012

aj nam sa to obcas stava, to hlavne ked je vela soplikov a dlhsie sa odsava. ako pise vevet,treba robit pauzy v odsavani ak je toho vela.inak sa mi na nu podarilo aj stupit,praskla mi tak cast co sa vsuva do vysavaca.tak som sa aj bala,ci sa nejak nenarusi ten tlak.ale najskor som vyskusala na sebe,vsetko ok,tak ju pouzivam dalejl.mame ju uz skoro tri roky.ja ju umyvam vo velmi horucej vode silnym prudom zo sprchy a vzdy tam kidnem trochu mydla,nech to cele prejde

Tu začni písať odpoveď...

Odošli