Aké iné cumle pasujú na flašky Avent - Lovi, MAM?

denisocka
13. júl 2011

ake ine cumle pasuju na Aventky ? pozerala som v DM tie cumle babylove a celkom sa tvarovo podobali , tak by som chcela skusit ,su aj lacnejšie . teraz som skušala MAM cumle do Lovi flaše a pasuje, ale Lovi culme su o ničom mäkke , z toho sa ani piť neda ,tak som chcela pomenit cumle kde sa da za niečo cenovo vyhodnejšie 😅

ikke
13. júl 2011

neviem, ktore pasuju na slovensku, v NL pasuju vsetky co su na flasky so sirokym hrdlom. my sme ale aj tak vzdy skoncili na aventkach, lebo tie ostatne nemali ani zdaleka take dobre tie ventily, hoci tvarovo to vyzeralo, ze maju tie ventily uplne rovnake ako aventky... 😖

denisocka
autor
13. júl 2011

@ikke no,niesom taky odborník na cumle 😅 len MAM cumle su dost kazove,to sa hned rozondie . Aventky nam drzia všetky,ale tak chcem niečo s väčšiu dierkou a pozeram že aventky su len take že 4 dierky najviac- ja by radšej jednu dierku a väčšiu . No naročna som 😅 asi . ale pozerala som že aj Chicco ma podobne cumle ,aj nejake kaučukove ale tých sa nejak štítim 😝

seminkads
13. júl 2011

@denisocka ahoj,my sme mali najskor len Avent flase aj cumle,potom sme potrbovali cumel s vacsiou dierkou ale aventky mali len vacsi pocet dierok a cez to mi hustejsie mliecko nepreslo,tak sme presli na MAM a nemam s nimi problem,este sa mi ani jeden neznicil(az na jeden prvy pokus pri umyvani ked som si neuvedomila ze cumel s prietokom v tvare X prilisnym drhnutim mozem roztrhnut-odvtedy nepadol ani jeden) a navyse na velkej Avent flasi mi original cumel tiekol a s MAM cumlikom mi mliecko nevytieklo ani raz.

benne
13. júl 2011

@denisocka ja tiež radím MAM, mne sa zničil jeden teraz, ked ho mladý od zúriveho rastozubenia nahryzol a podarilo sa mu spraviť malinký záder..

denisocka
autor
13. júl 2011

@seminkads ale davala si mam cumel do avnet flaše?

lebo mam parev ten problem,teda 2 problemy

1, u mladšieho chcem do avent flaše dat cumel s väčšiu dierkou

2, u staršieho chcem ponechat MAM cumel ale dat inu flašu,lebo tie srubovacie mam flaše mi už lezu hore vrchom

denisocka
autor
13. júl 2011

@benne mne sa mam cumle už zdreli 3- 4ks? prave s dierkou 2 a 1 . ten co ma X -na tom sa mi urobila dierka na takej bublinke,ktora je na obvode a odtial teraz tečie .

seminkads
13. júl 2011

@denisocka pouzivam cumle MAM c 3 a X a flase MAM aj AVENT

denisocka
autor
13. júl 2011

@seminkads no skusim mu nakrutit na AVEntku cumel MAM

seminkads
13. júl 2011

@denisocka ako vravim,na velkej aventke mi origos cumel tiekol,chcela som ju vyhodit a mam to zachranili, a na malu mi sedia tiez,a su tusim aj lacnejsie 🙂

janka_pn
13. júl 2011

mne ked dierka na cumliku nepasovala, tak som ju zvacsila malymi noznickami 😀

denisocka
autor
13. júl 2011

@janka_pn toto som sušala na MAM cumli a potom sa rozpadol okolo dierky 😀
@seminkads mne vlastne na AVENTKE tečie viečko a na MAM zas okolie cumla 😖 .no už som z toho sama popletena

janka_pn
13. júl 2011

@denisocka ja mam aventku a nic netecie 😀 . ale najprv mi to tieklo, kym som si nevsimla, ze tam ten divny kruzok davam opacne 😀 😅

janka_pn
13. júl 2011

a dlho som mala chicco flase aj dudle a boli ok

denisocka
autor
13. júl 2011

@janka_pn aku kruzok opacne?

janka_pn
13. júl 2011

@denisocka no ja neviem aku aventku mas ty 🙂 ale ja mam take ze kombi poharik a flaska a medzi ten naustok a flasu je tam taky kruzok, na jednej strane modry a ten sa da na flasku, na to naustok s cumlom.... asi to neviem vysvetlit kuknem na net 🙂

denisocka
autor
13. júl 2011

@janka_pn obaycajne flašky s bielym tým,oným

denisocka
autor
13. júl 2011

teraz som skusila mam cumel na lovi flasu a zle. Musel pri piti pustat cumel aby mu tam vosiel vzduch

denisocka
autor
16. júl 2011

@janka_pn dierky som zvečšila aj ja nakoniec nožničkami,dik za typ

sofia2008
16. júl 2011

cumle MAM

zanetka1979
10. máj 2012

kočky, denisocka, ako si to nakoniec vyriešila s cumlami inej značky na avent fľaše? Ja mám totiž podobný problém, malá saje o život s avent cumlami, až má vyťahané pery, jednoducho to trvá, kým sa to roztečie a začne prúdiť šumivý vzduch z cumľa do fľaše, je z toho ťahania unavená a nevypije toľko, koľko by mala, skúšala som aj lovi, nuk, mam... bez úspechu :(. Maličká ma tri mesiace a pije z avent cumľa DVOJKY. Kto má podobné skúsenosti?, poraďte...🙂