Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

dannynka
26. jan 2008

linddi v akcii su vsetky velkosti 😀 😀 😀

jahodka11
27. jan 2008

nam maly spi v noci vkuse asi hod a neprecika sa 🙂) takze ja na tesco plienky nedam dopustit 🙂))

leva
27. jan 2008

Ahoj,ja kupujem tiez tesco fialove a so nad mieru spokojna,mala som aj tie z lidl,ked som ich kupila ako novinku zdali sa mi dobre,no kupila som ich aj nedavno a bol viac krat rano precikany,co sa mi s tesco nestalo.Tak uz len tesco 😀

vlasa
27. jan 2008

moja mala vydrzi v plienke aj 8hod a neprecika sa tiez,v pamperske vydrzi tak hodinu.tesco pleny su naaaaaaaaaj

jahodka11
27. jan 2008

nejako mi vypadlo cislo 🙂)) chcela som napisat, ze spi vkuse asi 10hod a neprecika sa 🙂))

sis8
27. jan 2008

ahojte, aj my používame tesco plienky. sú výborné kvôli tomu, lebo sú hrubé oproti napr. pamperskám. tie sme dostali od kamaráta hneď po narodení malého a potom som týždeň bojovala so zaparenou ritušou (liečila som ju sudokrémom a fialovými tesco plienkami). no a nakoľko bola zima, tak nebola veľká možnosť vetrať malému riťušu dlhý čas, ale toto pomohlo. takže ja vrelo odporúčam. ps: pri pamperskách stačilo malému len nadvihnúť nožičky a cez plienku bolo jasne vidieť či je pokakaný, hrôza

daniela84
29. jan 2008

juj ta dobre ze je tato tema ja som pomalicky uvazovala ze co pouzivat ked sa male narodi, bala som sa ze kvoli tomu ze su tesco talke lacne nebudu velmi kvalitne, ale ako vidim mozem byt spokojna a aj tak trosku usetrit. Dakujem vam mamicky, zdravi vas tehulka

jahodka11
29. jan 2008

daniela84, ja som si tiez myslela, ze lacne plienky nebudu dobre a som spokojna...zo zaciatku som sa hanbila za to, ze kupujeme tesco plienky 🙂)))

luciaj
29. jan 2008

aj my kupujeme len tesco fialove ... mali sme aj pampers, aj babylove ... ale tesco nam vyhovuju najviac. a prave teraz je som vyhnala muza do obchodu, lebo nam dosli a kedze je akcia, nech kupi 10 balikov 😀

jahodka11
29. jan 2008

my sme dnes kupili 6 balikov 🙂

katulienka1
11. feb 2008

Ahojte baby,aj ja som kúpila tesco plienky a rovno 4 balíky kedže bola tá akcia a tu na nete ich vychvalujete.Ale som s nimi absolutne nespokojná.Každý deň sa mi malá buď preciká až na body alebo ešte horšie,keď kaká,presiakne to až na tepláky.Pritom ju prebalujem fakt dosť často aj každé 2 hodiny a snažím sa to poriadne zalepiť a dosť utiahnúť.Tak neviem.Mám 100chutí vyhodiť ich z okna.Vám sa to nestáva??

trpezliva
11. feb 2008

Jaaj, KAtka nestras..aj my mame nakupene zasoby....

susik77
autor
11. feb 2008

ahojte, nam naopak fialiove tesco plienky vyhovuju, staci nam 1 na celu noc...podobne probl. s precikanim za 1 hodinu mam s pampers sleep&play 😎

naty21
11. feb 2008

aj my mame nakupene zasoby plienok a nastastie zatial nam vyhovuju. dufam,ze to este dlho potrva 🙂

kazdovci
11. feb 2008

katulienka,mne sa to stavalo asi tyzden. drobec mi precural tesco tak sme kupili najkvalitnejsie huggies superflex a hadaj co? precural aj tu 🙂 podla mna to nezalezi od plienky. niekedy proste asi viac papal a pil tak precura inokedy nie..urcite nezahadzuj, podla mna to obdobie prejde. a s kakanim sme mali rovnaky problem, prekakal vsetky mozne druhy. odkedy papa aj tuhu stravu, tak stolica zhustla a uz sa neprekakal cely mesiac 🙂

margaretka11
11. feb 2008

katulienka nemyslím, že by bol problém v plienkach. Ja som to tiež zažila, že sa mi malí furt precikali a prekakali cez plienku, išli im zuby tak kakali riedko a ako diví niekoľkokrát za deň 😉 . A tiež sme ako kazdovci kúpili huggiesky s tým, že je to lepšia kvalitka, tak hádam pomože a ... houbeles aj tie mi prekakali a precikali. A kupujem tesco plienky stále a už sa nám tieto nehody tak často nestávajú. 😉

wienika
11. feb 2008

caute baby,fialove tesco plienky nie su naozaj zle...tie modro-biele su otrasne, kupila som ich a aj vyhodila, vobec sa nedali prilepit. ja pouzivam z DM-babylove, podla mna su super a lacnejsie ako pampersky. Mala ma takmer 6 mesiacov a este ani raz ich neprecikala. 🙂

kukona1
11. feb 2008

katulienka moja malá sa tiež precikávala a ešte aj zaparovala tak som vyskúšala CLEVER plienky sú lacné a velmi dobré-clever má všeobecne dobré a lacné výrobky

pietra
11. feb 2008

katulienka, a plienky predtym ti nepretekali? kazdemu dietatku sadne ina plienka. ja som bola s tesco plienkami tiez nespokojna, z mnohych dovodov, ale nebudem sa opakovat

arabeska
11. feb 2008

piatra,ty si tu tusim spominala nejake skriabajuce hrudky na plienkax ,vsak?ja ix stale hladam a neviem najst a to uz mame asi 6 balenie od vtedy....

inak ja som stale velmi spokojna,branus ix prekaka ked sedi ale to by prekakal aj inu plienku kedze on kaka stale riedko a vo velkyx mnozstvax 😀 😀

katulienka1
11. feb 2008

Keď som mala iné plienky tak vôbec nepretekali,takže som si istá že to je tými plienkami tesco.Bola som rada,že kupujem lacnejšie plienky ale asi to aj tomu zodpovedá.Určite už ich nekúpim,ale viete 100ludí 100chutí.takže niekomu sadnú niekomu nie.A najviac ma hnevá keď sa malá v noci na to budí,lebo má pocikané pyžamko a komu by sa dobre spalo v mokrom.Takže skoro každú noc prezliekame.Ja som za lacné a výhodné nákupy,ale aj kvalitu. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

viera78
11. feb 2008

ja pouzivam tesco plienky a nezdaju sa mi zle sestra kupovala plienky z hypernovi vraj su lacne a dobre.

arabeska
11. feb 2008

katulienka ved to je mi jasne,kazdej ritulke vyhovuje nieco ine ale xcem sa spytat mas tie fialove plienky?
inak nam vobec nevyhovovali ani jedny pampersky stale mal mokru ritulu a nasledne aj zaparenu a to som ho prebalovala nonstop

pietra
11. feb 2008

arabeska, ano to som spominala. Oni tie "omrvinky" nezanechavali skriabance, ale boli tam. Skusala som to aj u kamaratky (kupovane ovela neskor, takze nemohlo ist o jednu seriu) a nasla som ich tam ☹ Aj ked mi ta kamoska tvrdila, ze plienky prezrela a nic nenasla. Ale ked vyhovuju, super. My sme sa z nich vzdy precikali aj prekakali.
katulienka a precikava sa ti z nich aj cez den? lebo ak vtedy nie, tak kup ine na noc a tieto minaj cez den

katulienka1
11. feb 2008

Ahojte,precikava sa aj cez deň aj cez noc.Nie vždy samozrejme,ale 1x denne a 1x za noc musim prezliekať a už mi to ide dosť na nervy.Plienky mám tie tesco fialové ale oni sú v podstate po rozbalení modro-biele s takými morskými zvieratkami.Už som vyskúšala pampers.huggies.dm babylove a happy zo 101drogerie a so žiadnymi nebol takýto problém.Tak teda domíňam zásoby a "nikdy více".

susik77
autor
11. feb 2008

baby, to je pravda-kazdemu mimi sadne neco ine...ja som vyskusala zase pampers, huggies, huggies newborn, tesco fialove, a najhorsie z toho vysli pampers sleep&play a najlep. tesco

lauricka
11. feb 2008

to je zvlastne, mala mojej kamosky znesie tiez len tesco plienky, ine jej nerobia dobre na pokozku

lyzenka
11. feb 2008

tesco su fakt super plienky.....ak dam malemu pampers.....zachvilku ked ju ocika....tak to tam je dost citit mokre...a je hned nervozny....ked ma tesco.....necitit nic! A tiez on celu noc spi od 22,30 do 7-8 rana...davam mu tesco....a do rana uplne vydrzi, nie je tam citit nic mokre...trosku vlhke.

xxmargaretka
11. feb 2008

ahoj baby..uz som do tejto temy pisala asi aj 2x no a teraz chcem len tolko,ze moja dcerka uz zvecsa v noci necika a ked ju rano dam na nocnik tak tam pusti aj pol litra ak nie viac a podla mna taky napor by neprezila ziadna plienka 😀

rybka78
11. feb 2008

my tiez pouzivame len fialove tesco plienky a som spokojna. s pampers sleep and play som tiez nebola spokojna.