Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

julca80
29. apr 2008

po precitani tychto prispevkov som isla hned ovonat tie plienky a nic som necitila, len papier, ci z coho to je robene 😅
.......asi som este nemala to stastie kupit smradlave tesco plienky...... 😀

babenky nemyslim to v zlom, len srandujem. ja ozaj nic necitim. 😉

miriamkac
29. apr 2008

julca80 ani ja...asi preto, ze ich chodime kupovat do rovnakeho tesca... 😝

julca80
29. apr 2008

miriamkac, mozno v to je ten pes zakopany 😀

vaness
29. apr 2008

Ak máte plienky dlhšie vybalené z obalu tak sa vyvetrali. Inak keď ich ovoňáte keď vytiehnete z obalu tak vtedy smrdia chémiou

miriamkac
29. apr 2008

Mozno...mne tak smrdia huggiesky.....

greta24
29. apr 2008

Aj my pouzivame TESCO a su super, ostatne sa mi moc nepacili, ale Tesco obrusky mi smrdi a po utreti pamperskami sa mi maly vyhadzal, takze obrusky pouzivame NIVEA.

anaj1
29. apr 2008

Fialove tesco plienky su uplne v pohode.Moj maly ma kozne problemy a vobec sa po nich nevyhadzal.Skusala som vsetky plienky a mozem povedat,ze tieto tescove su asi najlepsie.Nevidim ziadny rozdiel medzi nimi a pamperskamy alebo hugieskami.Jedine financny 😉

julca80
29. apr 2008

babenky, neuverite, ale ja som otvorila nove balenie tesco plienok 4 a smrdia. 😠
....a to som pisala v predoslych prispevkoch, ze absolutne som sa s tym nestretla..... Noooo a je to tu! 😀
Tak to uz vobec nechapem, bo cely cas pouzivam tieto plienky, len teraz sme presli na 4ky a smrdia presne ako baby pred tym opisali. Su citi plastom alebo nieco podobne(mozno z toho plastoveho obalu, ci co). 🤐

alinka76
30. apr 2008

baby neviete či sú ešte tesco plienky v akcii? nemám blízko tesco a keď tam pôjdem, nech nejdem zbytočne.

julca80
30. apr 2008

alinka76, uz nie su, boli len do soboty 😔
inac keby si chcela vediet, tak byvaju v akcii kazdy druhy tyzde, alebo kazde dva tyzdne?! no uz presne neviem, ale isto za chvilu budu v akcii. Je to overene. 😉

alinka76
30. apr 2008

diiiky moc, zase sa tu zastavím asi za 2 týždne 🙂 ináč, nedám na ne dopustiť, sú super. mám teraz doma aj huggies, nie sú zlé, ale nejako sa dávajú do hrčiek, čo sa mi nepáči. tesco dobre držia. i keď po narodení sme rýchlo vyrástli z najmenších a tie väčšie mu ešte boli veľké a precikával mi ich a tak sme museli asi mesiac dávať pampersky, ale už sme dorástli do 4-iek.

silvia123
30. apr 2008

No ja som tiež počula na tieto plienky samé chvály a tak som skúsila štvorky a precikával mi ich bokom, plienka suchá a on precikaný. Snažila som sa tú plienku čo najlepšie dať, ale okraje pod suchým zipsom sú také uvolnené, ja neviem či sú mu už malé, ale veď tam píšu do 18 kg a malý má 8 kg, tak žeby veľké? Tak som zase prešla na babylove - tie keď zapnem krásne sedia a mimochodom veľkostne sa mi zdajú väčšie. Vie mi niekto povedať kde som robila chybu a prečo ja Tesco plienky chváliť nemôžem?

alinka76
30. apr 2008

nespáva ti malý na boku? chlapcom uteká pipík doboku a vtedy ich vraj precikajú. mne to robieval iba keď som ho v zavinovačke dávala spať nabok, inakšie nie.

martinabarak
30. apr 2008

Silvia, mne ich tiez precikal, ked som ich zapla tak, ze ich mal dost volne a stalo sa mi to aj s pamperskami, takze mne sa osveduije zapnut tak na jeden palec......

catrin1
30. apr 2008

ahojte ja tiez pouzivam tesco plienky a presne ako pise alinka.maly mi ich precika len ked spi na boku inak vobec..ja som vel mi spokojna.. 🙂

bzuco
30. apr 2008

ali...boli do včera...my sme kupovali v pondelok 😉

lyongirl
30. apr 2008

silvia, mne sa to stávalo pri Huggies, že plienka suchá a ja ocikaná, keď malý na mne sedel. Ináč malý má 8,5 kg a dávam mu aj tie do 18 kg, aj do 20 kg, podľa toho, čo majú v obchode. Nemôžem na ne povedať krivé slovo. Asi tvojmu malému nesedia, každý má iný zadoček, tak ako nám nesedeli Huggies. A malý mi tiež spáva na boku a nepreciká ich, zato Huggies precikal v sede na mne aj hocikedy inokedy.

Baby a nejaké máte fajnové nošteky 😀 , ale nie, robím si srandu, nechcela som nikoho uraziť 😉 , ja ich radšej čuchať nebudem, lebo neviem, čo by som po tom zistení dala drobcovi na ritku, keďže som s nimi najspokojnešia a hlavne finančne vychádzajú super 😉

ivca82
30. apr 2008

Ja som začal fialové tesco plienky kupovať len nedávno ale nedá na ne dopustiť, sa ja pobijem ak bude treba 😀 😀 😀 😀 Predtým sme mali huggies a pampers, čo bolo akurát v akcii. Smrdeli mi pampersky, nechala som ich vyvetrať a bolo to potom OK, ale najlepšie cenovo nám vyšli teskácke a aj kvalita nám vyhovuje. Ani ich neprecikala, to sa nám občas stalo pri pamperskách.

silvia123
30. apr 2008

Áno spáva mi malý občas na boku, ale tie babylove mi nikdy neprecikal, nech spal akokoľvek a keď som mu dala tesco plienky, tak som ho 3x v noci celého prezliekala, nech som sa snažila ich zapnúť akokoľvek, možno tieto plienky vyhovujú na 100% dievčatkám, tie necikajú bokom. Je to škoda lebo sú naozaj cenovo výhodnejšie ale asi mu fakt nesedia.

bzuco
30. apr 2008

silvia...mne zasa malý precikal aj pampers aj huggieś aj babylove, aj lidl....jedine tesco môže mať v noci ak chcem, aby mu to všetko nepretieklo na pyžamko

cuchre
1. jún 2008

ahojte,
baby v ktorom tescu v ba dostat fialove tesco plienky vo velkosti 5-10kg? v nas v podunajskych nemaju, ani na zlatych pieskoch 😒
dikes

maca793
3. jún 2008

dávam do pozornosti, od stredy platí nový leták a budú za super cenu. za 3 kusy zaplatíte len za 2 balenia.

bzuco
3. jún 2008

maca...díky 😉

veronika13
6. jún 2008

dneska ich ideme kúpiť a všimli ste si, že trochu zmenili dizajn? sú také zelené vnútri, teraz sa mi páčia viac 🙂

danielala
7. jún 2008

Cuchre, boli sme včera v lamačskom a mali všetky veľkosti, myslíš asi midi? Lebo to 5-10 ma zmiatlo 😀 , tie sú tuším do 9 kg či ako.

kosicanka1
7. jún 2008

no neviem, ci sa mi to iba zda, ale plienky zmenili dizajn, ako pise veronika, ale mne sa zda, ze aj saju menej ???

danielala
8. jún 2008

Košičanka, nestraš! Idem hneď tie nové otvoriť a porovnať 😒 .

gucz
8. jún 2008

baby aj mňa tie nové veľkosti zmiatli, používame štvorky 9 - 18 kilov myslím a mali v tescu aj 4+ tie sú 10-20kg. tak som kúpila klasicky 4, čo ak by jej tie plusky boli veľké. Malá má 8,8 kila a používame tie od 9 kilov. Tescové sme nepoužívali už ani nepametám, tak potom napíšem aké sú v porovnaní s clever plienkami (sú super) a s pamperskami sleep aplay.

bibinka
8. jún 2008

ja sa práve teraz chystám do tesca na tie plienky, píšete, že zmenili dizajn? to len obal alebo aj vo veľkosti,funkcii a pod? dúfam, že cena ostala rovnaká. nemám ten leták, koľko zaplatím za 2+1?

miriamkac
8. jún 2008

bibinka 748,- Sk 🙂 dnes som ich kupovala. Ja som zase s plienkami experimentovala a zistila som, ze najlepsie nam sedia Tesco plienky a plienky Helen Harper. Dala som sa nahovorit na Happy a fuuuj to bol smrad pri otvoreni balika a avizovana velkost 8-18kg su vacsie ako tesko plienky 10-20 (4+) 😒 ☹ 😒