Aké máte skúsenosti s teplomermi na čelo?

zuzana1981
18. jan 2008

Aku mate skusenost s teplomermi na celo ?

uhlikova09
18. jan 2008

Tak naaša doktorka tak malemu merala bezne teplotu,raz nas poslala na prijem do nemocnice a tam sa pytali na to ako mu merala dr. teplotu a oni nas doslova vysmiali ☹

shela
18. jan 2008

zuzana1981...najlepsie dat teplomer do dupky..a tie ostatne su na nic..mame teplomer do ucha tak ten mera jak pojaseny a potom mame aj cumlik- teplomer a ten je tiez o nicom..najlepsie je klasika

maaja
18. jan 2008

ja mam pocit, ze ten teplomer na čelo nemeria spolahlivo 😒 radsej meriam klasicky do riťky ... a sebe po pazuchu ...

zuzkafuny
18. jan 2008

MAAJA 😉
Teplomer na čelo nie je presný... som ho kúpila a už ho ani nepoužívam.
Ale viete ako meriam mojemu teplotu ľahko, bez pchania ho kadetade...?
Keďže má bruško faldavé, položím teplomer medzi faldičky, jemu sa to páči a teplota je odmeraná... 😀
A skúšala som to... je to presné...! 😉 🙂

marianella
18. jan 2008

tak teplomer na čelo je uplna hluposť, vôbec nemeria presne. neodporučam... 😝

lenkalienka4
18. jan 2008

aj ja som sa ulakomila na teplomer na celo, a je fakt o nicom. pouzivame teplomer do riťky

geegee
18. jan 2008

ja som ho mala pozicany ked mal teraz maly chripku. Nameral mi na cele 35,6 a maly mal 39,4...esteze som ho nekupila 😠

vlasa
19. jan 2008

my sme teraz kupili digi teplomer aj do uska aj na celo.ten na celo je na figu,ale ten do uska je fajn.doteraz sme pouzivali rektalny,bol fajn,ale malu nechcem stale vyzliekat a pchat jej to do zadocku,tak sme kupili novy.

susanh
20. jan 2008

My sme kupili vcera teplomer na celo, za skoro 1000Sk a meria presne.

ajuskamimi
20. jan 2008

my sme tiez kupili na celo teplomer, ktory stal tiez okolo 1000 a sme spokojny. Mera presne a spolahlivo, skusala som merat aj celo aj normalnym a odmeral to presne. Navyse, je to maximalne pohodlne, ked v noci chcem premerat a maly uz spi, nemusim ho budit vyzliekanim a strkanim do ritky, prilozim na celo a hned viem aku ma teplotu. Pokial ma vyvysenu, teplomer to signalizuje inym tonom, takze ja som spokojna 😉

seki
20. jan 2008

ako orientacia to je dobre, problem je ak sa velmi spoti ,tak cielko nema take horuce ako zvysok tela 😒
ale my merame v zadocku.

markiza
20. jan 2008

My mame celovy chicco, ale meria si ako chce, takze radsej prezijem trochu placu a zmeriam klasicky digitalnym 😵

nikolkaaa
18. feb 2011

@ajuskamimi dobry den prosom vas aky mate teplomr lebo ja tiež hladam ale su všelake nazory aked piste že mate presny prosim napiste mi akky mate..dakujem moc

ajuskamimi
18. feb 2011

@nikolkaaa mame teplomer microlife, predchodcu teplomera microlife FR1 DM1 🙂