Aké máte skúsenosti s teplomerom pre bábätko do ucha?

freshmeat
16. okt 2006

Caute,
chcel by som sa spytat ake mate skusenosti s teplomerom do ucha, je to taka ta vec, co sa akoby vlozi do ucha a hned to odmeria teplotu. Maju to asi v kazdom americkom seriali o lekaroch 😉
Chcel by som totiz take nieco kupit nasemu buducemu prirastku, ale niesom si isty ci to naozaj tak dobre funguje. Aku znacku by ste odporucili (a preco)?
A ake mate skusenosti s digitalnymi rychlobezkami?

silvuskaa
15. jan 2012

ahojte, ako tu citam tak su tu rozne nazory na Topcom....my ho mame tiez a na cele nemeria vobec presne, zakazdym uplne iny vysledok, skor verim meraniu v uchu, ale aj tam boli nejake odchylky, tusim sa asi budem spoliehat na meranie pod pazuskou, aj ked spi to neni sranda 😒

tamocka
17. jan 2012

@ooxy Dakujem, skusim meriat len na spankoch. Dufam, ze tak skoro ho potrebovat nebudem. 🙂

zojka78
4. jún 2012

@makalka165 ahoj, kupili ste nakoniec ten Braun ušný teplomer? ja ho zvažujem kúpiť práve teraz pre nášho 10-mesačného synčeka a potrebovala by som poradiť, či sa oplatí, či je presný....ďakujem vopred za odpoveď, príp. radu 🙂

makalka165
4. jún 2012

@zojka78 Dobrý deň, áno máme ho a sme veľmi spokojní 🙂 hlavne maličká lebo pre ňu meranie teplotu už nieje stresujúca záležitosť 😅 povedala by som že meria správne, skúšali sme zároveň aj s ortuťovým ale pri každom meraní je odchýlka max 0,2 stupňa v každom ušku.

zojka78
4. jún 2012

@makalka165 jéj, tak to ste ma veľmi potešili 🙂 😉 veľmi pekne ďakujem, že ste dali vedieť, idem hneď objednať 😉 všetko dobré prajem

31majka12
4. jún 2012

ahoj my mame zn.Eta a sme maximalne spokojni.
Mali sme predtym digitalny-rychlobezku,ale ked mal maly...horucky 40stupnove,tak bolo na figu stale mu rozbalovat plienku,a to MAME JEDNODUCHSIE.

zlatat
5. jún 2012

aj my máme teplomer Braun a sme maximálne spokojní - tiež sme ho párkrát kontrolovali s ortuťovým a rozdiel bol max. 0,2 st. Len treba dať pozor pri meraní, aby uško nebolo studené, lebo vtedy samozrejme nameria bludy 😅

drobcekrs
26. sep 2012

@makalka165 dobrý večer, chcem sa opýtať, či má hlučné pípanie pri ukončení merania?

makalka165
26. sep 2012

@drobcekrs ani nie, malej som už niekoľkokrát merala teplotu počas spania a ani raz sa nezobudila 🙂 som naozaj spokojná 😉

drobcekrs
27. sep 2012

@makalka165 ďakujem, veeeľmi ste mi pomohla 🙂

laurah
22. máj 2013

chcem sa opýtať, má niekto skúsenosti s teplomerom MEBBY One Touch- je to čelový teplomer a meria TT za 6-8 sekúnd. Ak áno ako ste spokojné a popr. nespokojné. vdaka Vám:o)

silvapokorna
24. mar 2014

Dievčatá, ja mám dobré skúsenosti s infračerveným teplomerom Thermoval Duo Scan. Manipuláciu ľahko natrénujete s video návodom na ich stránke http://thermoval.sk/ a najviac ma na ňom baví, že nemusím deti budiť na meranie teploty. Je naozaj šikovný a praktický.
.