Aké máte skúsenosti so Sudocremom?

kristina22
10. apr 2012

Mamičky ktoré používate alebo ste používali sudocrem na prebalovanie napíšte mi ako ste boli spokojné či Vám vyhovoval a tak Ďakujem 😉 😉 😉

kvetinka211
10. apr 2012

@kristina22 je vyborny, najprv sme ho pouzivali v malych mnozstvach pri kazdom prebalovani, teraz uz iba obcas preventivne ked je nahodou dlhsie neprebaleny, zapareninku sme nikdy nemali, iba raz-dva krat to vyzeralo ze by sa mohla objavit, vtedy sme castejsie umyvali a nechali bez plienky a vsetko bolo ok. inak my sme omylom kupili najvacsie 400g balenie, takze teraz musime mat aspon 3 deti aby sme to stihli minut 😉

modrofuzik11
10. apr 2012

hmm, sudokrem naozaj dost vysusuje. nie som si uplne ista, ale obsahuje asi aj alkohol, co by detske kremy nemali, aby neposkodili zadocek.my pouzivame bepanthen a s tym sme naozaj maximalne spokojni.

katren
10. apr 2012

ja ho uz nedam, nam vobec nevyhovuje 😖

nice202
10. apr 2012

nic moc

katka226
10. apr 2012

Používame od narodenia, max. spokojnosť. Používame preventívne, samozrejme po každom prebalení po stolici ritku umývame pod tečúcou vodou.

manzanillaa
10. apr 2012

Ja som tiež so sudocremom max.spokojná...dostala som najprv vzorku a odvtedy sme kúpili už 2 400g balenia..náš malý nikdy nemal zaparenú ritku. Teraz ho už nedávam pravidelne, ale len preventívne alebo keď má častejšie stolicu.

moen
10. apr 2012

Sudocrem nam nevyhovoval, pouzivame rybaciu mast, ta je super na zadocek. Proti zapareninam na krku sa mi osvedcil Bepanthen.

rosannar
10. apr 2012

my používame len sudocrem, máme dosť citlivú riťku tak ak sa veeeelmi vyštípe tak dávam aj imazol...

lenkacka
10. apr 2012

spokojnosť na 100000...%.

zuzka38
10. apr 2012

ja ho pouzivam stale a na vsetko, este aj pre nas dospelych, na vyrazky, atd. sudocrem je na nezaplatenie, ritka je dokonala, ked ma aj potnicky, aj to natriem a zmizne, na tvar dam tiez, ked sa nieco vyhodi 😀 je to nas kazdodenny pomocnik

jahodka11
10. apr 2012

ja len tie najlepsie skusenosti, uplne nam vyhovuje 🙂

fitneskajanka
10. apr 2012

Ja a môj priteľom čakáme naše prvé bábo... a tento krém mi odporúčila moja kamoška že vraj je veľmi dobrý ona si pochvaľovala.. ja ho skúsim tiez...🙂

karamel
10. apr 2012

nemozem nan kriveho slova povedat.... 🙂

janka3a
10. apr 2012

Ahoj, ja si nemozem vynachvalit....kam sa hradbe kalciova mast a podobne.Mame ho od narodenia. Mala ma 13 mesiacov a stale ho pouzivame.Budeme ho pouzivat aj pri druhom.

marlenka27
10. apr 2012

po narodeni rybaciu mast a az po urcitej dobe sudocrem, niektorym babatkam je trosku silny ale inak fakt dobry, odporucam 😉

majushkab
10. apr 2012

my sme ho použivali takmer od narodenia najprv sme mali iny nebol dobry tak sme skusili ten a odvtedy sme iny ani neskušali ani sme nemuseli 🙂 ale najlepšie je zadoček pri prebalovaní umyť a čo najmenej používať vlhčene obrusky aspon to je moja skusenosť 🙂

radlinka
10. apr 2012

My sme pouzivali iba sudocreme, ale lepsie sa nam osvedcila RYBILKA kt. sme mali z SK a tiez momentalne sudocrem vobec nezabral, rybilka sa minula takze sme pouzivali tyzden Bubchen a vysledok perfektny. Nikdy sme nemali so zapareninami problem, ale okrem sudocremu sa viac odporuca VASELINA lebo je jemnejsia alebo Bepanthen. Ja osobne vsetkymi desiatimi odporucam rybaciu mast. Kazdemu vyhovuje nieco ine. 😉

nellie_
10. apr 2012

Nasmu malemu nevyhovuje..vzdy ked som ho skusila mal po nom skarede cervene flaky 😖
Testovala som ho aj po prichode z pôrodnice aj potom ale o 3 mesiace a vzdy taka ista reakcia... 😒
Bepanthen alebo Nivea na zapareniny sa mi osvedcili viac.. 🙂
Ale sudocrem je perfektny ked sa popalim - na to zabera naozaj zazracne 🙂

adri2211
10. apr 2012

pouzivame len sudocream. od narodenia, super chrani zadocek a ja zboznujem jeho vonu. jaaaaj a o malej ani nehovorím, kuk foto 😀

bebemaly
10. apr 2012

používame od narodenia a velikánska spokojnosť 😉

jedinecna
10. apr 2012

moja mala znasa sudocrem na 100%, nie je ziadny problem

lenka_b
10. apr 2012

Mojej malej Sudocrem nikdy nepomahal, dokonca situaciu este zhorsil. Aj lekarka mi povedala ze vo vela pripadoch je to rovnake. Po rozhovore s nou som zacala pouzivat Weleda nappy cream a ten je uplne uzasny. Je sice drahy (cca 10€ ), ale vydrzi nesmierne dlho a oplati sa. Od jeho pouzivania sme nemali nikdy ziaden problem.

pe
10. apr 2012

nam vobec nevyhovoval, ked mala dcerka prvy krat zaparenu ritku, tak ju tak stipal az kricala od bolesti, takze som ho nepouzila nikdy viac, nam sa osvedcil jedine bepanthen, natieram ho dcerke skoro pri kazdom prebalovani, krasne zjemni pokozku, ma vyborne zlozenie, a ked sa nahodou nieco vyskytne rychlo a bezbolestne to vyhoji, som s nim velmi spokojna, pri druhom dietatku ho balim uz do porodnice 🙂

sssimi
10. apr 2012

Mojej vyhovuje. Zapareninka zatiaľ žiadna a to ani nenatieram po každom prebalovaní a ani neprebalujem pri každom kojení. Takže v pohode je v jednej plienke aj 6-8 hodín (v noci).

31majka12
10. apr 2012

Moj maly sa od sudocremu este viac vyhadzal..takze nam nepomohol... 😢

brisilda
10. apr 2012

u nas nemal uspech ....... 😔

monhla
10. apr 2012

My sme používali klasickú rybaciu masť a keď sa pri zúbkoch trošku vyhádzala tak sudocream bol fajn - ale na bežné používanie nám nevyhovoval lebo malej dosť vysušoval pokožku. Máme ho dodnes /pre prípad núdze/ ale radšej mám Rybilku /alebo ryb. masť v takom zelenom obale/ ktorá je podľa mňa šetrnejšia. Ani Bepanthen nebol zlý ale zvykli sme si hlavne na Rybilku - ľahučko sa natiera a má odklápací uzáver - takže som pri prebaľvaní používala na natieranie iba jednu ruku, čo bolo pri našom malom šidle na nezaplatenie 😀 .

diniro
10. apr 2012

Maximalna spokojnost so sudocremom,maly ani raz nebol zapareny. U nas je drahsi, sestra zije v NL a tam stoji o polovicu menej ako u nas ☹

cukor
10. apr 2012

....odporučam...

michaella7
10. apr 2012

Sudocrem je fajn,riťulu sme nemali ani raz zaparenú 🙂 Ale teraz používame Rybilku..No donedávna IBA Sudocrem 🙂