Aké oblečenie do autosedačky z pôrodnice v lete?

helmanka
20. apr 2014

Dobrý večer, mňa by zaujímalo čo nachystať na oblečenie do autosedačky pre novorodenca, do čoho ho zabaliť v lete (júl, samozrejme podľa počasia)? a použili ste autosedačku hneď z pôrodnice?

belllinka
20. apr 2014

Dupacky + body s dlhym rukavom, v extremnej horucave s kratkym, tenka ciapocka, deka + v pripade chladnejsieho pocasia nejaka mikinka navrch. A autosedacku musis samozrejme pouzit hned na ceste z porodnice.

katarinam89
20. apr 2014

My sme sli domou 7.7 vetrisko riadny ale slniecko svietilo body gate tricko mikinka ciapocka sup do vajicka a prikryli sme sa plienkou🙂

janinah
20. apr 2014

asi také niečo ako mal princ George 😉

sissy27
20. apr 2014

oblečenie podľa počasia - v júli môže byť rovnako dobre 35°C ako aj 12°C a autosedačku samozrejme, novorodenec nie je nijako špeciálne vybavený voči zraneniam pri autohavárii v porovnaní s napr. mesačným dieťaťom, ak ide o pokutu tak je presne taká istá ako keď máš dieťa iného veku bez autosedačky...

11nika11
20. apr 2014

To ozaj zavisi od pocasia.Kazdopadne,autosedacku potrebovat budes.Ja som s malou odchadzala z porodnice prvy julovy tyzden a sice bolo teplo ale prsalo.Mala body s dlhym rukavom a dupacky+svetrik a tenku ciapocku.

ivet1371
21. apr 2014

určite aj ked bude moc teplo take babo znesie dupačky a body s dlhym rukavom,tenku čiapku.zober si tenku deku keby bolo chladnejšie

modrofuzik11
21. apr 2014

hovori sa, ze dieta by malo byt oblecene ako ty plus jednu vrstvu navyse... uvidis, ake bude pocasie. aj v porodnici ti poradia.

janka_mamka
21. apr 2014

požit trreba vajíčko a vziat viac vecičiek a sestričky z toho vyberu najvhodnejšie

katy1979
21. apr 2014

autosedacku urcite ano. vezies si domov v nej to najcennejsie co mas. Oblecenie podla pocasia. Prvy bol dokonca aj v tenkej zavinovacke co bola zima a druhy isiel v tenkych dupackach, bodynku a tenka ciapocka.

nicolle21
21. apr 2014

my sme sli domov minuly rok 27.7. a veru bola straaaaasna horucava, maly mal body s dlhym, dupky, tenku ciapocku a mala som pripravenu plienkovu osusku na prikrytie, ale nebolo treba, v aute sa nam aj trochu spotil z BS do ZV, ale nic katastrofalne 🙂

vevet
22. apr 2014

Ja som rodila koncom júla, a bolo celkom teplo - tak okolo 30'C, malý mal bodyčko, dupačky a tenký svetrík ale už nemal žiadnu deku. Na hlavičku čiapočku, takú aby bola až na ušká a dobre ich zakryla a na ruky môžeš dať rukavičky. Teraz sa dá okrem autosedačky aj v autobaničke prevážať (Jané, Concord, pegpérego)

brella9
25. máj 2014

a v septembri ako by ste obliekli babo? Je mozne dat babo so zavinovackou do vajicka?