Aké oblečko na kočíkovanie pre dvojtýždňové bábätko?

sunnyfunny
29. apr 2014

ahojte.co obliekate svojim babatkam na kocikovanie?pouzivate deky,fusaky?mam 2tyzdnove dievcatko.vdaka za vsetky rady ;)

simi229
29. apr 2014

Ahoj,
v prvom rade to záleží od počasia - či je alebo nieje veterno, slnečno a pod. 🙂 No body, dupačky, kabátik, papučky, čiapočka + zavinovačka/deka stačí. Ale ono je to aj tak individuálne, každé bábätko je iné, sleduj či nieje po prechádzke spotené, alebo naopak studené 😉

nicolle21
29. apr 2014

no v prvom rade musis zistit, aky je typ, ci sa rychlo spoti, alebo znesie aj chlad s prehladom.. ja mam doma malu zmrzlinku a chodime na prechadzky rano a doobeda, ked nie je viac ako 12-13 stupnov, takze sme este v prechodnom fusaku aj v sportaku 🙂 ale tak body s dlhym, dupky/polodupky a na to nejaky vrsok - svetrik, mikinka a zakryt 🙂 ciapocka je samozrejmost a ja este stale davam aj rukavice, kedze je v kuse zamrznuty

ivet1371
30. apr 2014

stači dupačky,body,teplejši svetrik,čiapka,zavinovačka a deka .rukavičky som davala detom čo sa mi narodili v zime 🙂 .a u babetka je hlavne aby malo na nožičky teplo je dobre davat papučky na dupačky

loli39
30. apr 2014

zaleži to od počasia ale stačí bodíky,dupačky, svetrík,čiapka,papučky a zavinovačka nakukni do tohot eshopu vždy tu majú pekné veci na jar a leto dokonca aj pre novorodencov http://www.mamebabo.sk/