Aké plienky?

denaalubos
15. dec 2012

Ahojte maminy,takze vystriedali sme plienky premium care tie sme mali do 4mesiacov a potom ked mala spinkala pretieklo cikanie na chrbate aj ked plienka bola sucha, potom sme mali aj Lidl plienky,boli by super,no nejak mi vadi ze su sustiakove ci ake,citala som ze tie su neni priedusne...teraz mame active baby,a mala sa iba raz pocika a hned smrdi cikanie a dost..ci ste mali aj vy takuto skusenost a za ake plienky ste ich vymenili...inak mi dost vyhovuju aj melej...nejaka dobra nahrada za ne? A mali sme raz aj tie happy bela,a baby love myslim,ale nejak sa mi nepacili...

nikuska265
15. dec 2012

my sme tiež vyskúšali už všelijaké plienky, aj babylove, sleep and plays - tie boli snáď najhoršie, aj tesco plienky - tie boli celkom fajn aj lidl - dalo sa, no ja ale na activ baby nedám dopustiť, nikdy ich nepreciká, dobre držia aj keď štvornožkuje a hýbe všelijak 🙂 a nikdy som nemala pocit, že by smrdeli, my už ďalej ani skúšať nejdeme a ostávame pri týchto... 🙂 ono je to veľmi individuálne, to čo sedí nám, druhým vôbec nemusí....

barb06
15. dec 2012

My sme od zaciatku na pamperskach; do velkosti 3 premium care, tie som uplne milovala a active baby od 4-iek, neprecika sa ani po celej noci, je pravda, ze niekedy citit moc, ale vtedy plienka vazi minimalne pol kila🙂 inu znacku sme ani neskusali a nebudeme ani pri druhom babe

clarissa
15. dec 2012

Pampersky su napustene nejakymi sajratmi co maju vonat,len kolkokrat ta pocikana plienka okolo vone ani nechodila 😅 Nam vyhovuju active baby,aj tesco zelene aj lidlove to vacsie balenie...tak tieto troje striedame 🙂 tescove su podobne ako pampersky,len malinko hrubsie ale neparfemovane 😉

rainee
15. dec 2012

my sme tiez vyskusali kopec plienok ale najlepsie sa mi zdali byt babylove z DMky 🙂 ale celkom dobre boli aj tesco plienky zelene, pampersky zelene (nie tie oranzove sleep and play tie su uplne nanic) a hlavne nech su neparfumovane lebo sa ti moze mala z toho vyhadzat.

adelajda2012
15. dec 2012

No my pouzivame huggiesky super dry a economie (striedam v ramci dna). Jednotky a dvojky huggies maju indikator vlhkosti a mne sa to osvedcilo. A uz sme pri nich ostali. Skusali sme sice aj ine, ale tieto nam najviac vyhovovali. A pampersky su jedine plienky, z ktorych sa okamzite vyhadze :(

zivika
15. dec 2012

my sme mali tiez najskor premium care, potom active baby a teraz davam na noc active boy(su take ako slipy) mam pocit, ze tym, ze sa nezapinaju na suchy zips s malemu na spinkanie pohodlne a netlacia ho a cez den babylove...

euka210
15. dec 2012

nam vyhovuju babylove pri latkovych

anjelik2509
15. dec 2012

aj my sme hocičo vyskúšali, ale naj sú pampers active baby...Máme aj sleep & play, ale poslednou dobou mi ich malá v noci preciká na totálku, aj kilo má tá plienka a už potom nestíha, musím ju aj v noci prebaľovať..Ale to je tým, že veľa pije..A dobré boli aj babylove, ale cenovo mi naj vychádzajú pampers...

elisskah
15. dec 2012

ja pouzivam babylove. A pampersky som nekupila nikdy, ale dostala som dve velke balenia do daru a nemohla sa dockat, kedy ich miniem konecne. Neznasala som ich a na noc ich dat, to nehrozilo vobec. Nevydrzali nic. Ja moju v noci prebalujem len raz, ked sa zobudi na papanie a to je niekedy az nad ranom a to pije velmi vela caju aj v noci, ked sa trosku preberie, ale este je skoro aby jedla, jej davam caj. Ona vypije min.liter caju za den. Takze to nam niekedy ani babylove nevydrzia a to pritom vydrzia dost. A dostala som aj plienky z kauflandu, este 2ky. Tie sa mi velmi pacili, ale uz som ich viac nekupila, lebo tam nechodievam na nakupy.

montinka
15. dec 2012

nam vyhovuju lidlovske,ale tie velke balenia,z ostatnych sa mi vzdy vyhadzali nechapem.

euphoria
15. dec 2012

pre nas uplne naj su huggies super dry a premium,v noci som ho prebalovala iba prvy tyzden jeho zivota, su sice drahsie ale vynikajuce

ramzesa
15. dec 2012

ja odporucam moderne latkove 😉

kristina39
16. dec 2012

no ja som tiez vyskusala vsetky druhy plienok..a nam sa najviac osvedcili huggies premium alebo super dry..starsi vypije v noci flasku cajiku sice rano je plienka ako bomba ale on je suchy 🙂

zuzi0911
16. dec 2012

Mne vsetky druhy precikala okrem dm babylove.tie su podla mna najlepsie.

mandarinka34
16. dec 2012

my sme tiez vyskusali vela plienok najlepsie pampers a huggies tie striedame,najhorsie od pamper sleep and play to bola uplna katastrofa maly mal uplne vyhadzany zadocek skusili sme aj s lidlu ale tiez sme mali cervenu ritku.

lejlla
16. dec 2012

Ja som spokojna s pampers premium ale aj huggies super dry tie sme pouzivali no teraz mi nosi manzel zo zahranicia my love a tie su najlepsie a podstatne lacnejsie...ale 100 ludi 100chuti 🙂

veroni87
16. dec 2012

My sme spokojní s pampers - premium care alebo active baby. Huggies boli dobré 1,2 veľkosť, babylove som občas kúpila ale už nie, sú také neforemné. Plienky čo prekvapili - Helen Harper - skúšali sme nedávno, sú takmer rovnaké ako pampers active baby len lacnejšie, ale naozaj som bola prekvapená že super. Inak, môj mi zatiaľ neprecikal žiadnu plienku, či už v noci alebo cez deň. Zostávame pri pampers, ale ak by som mala chuť na zmenu tak fakt tie Helen Harper. 🙂

sofia712
16. dec 2012

Ahoj,ak máš možnost zohnat plienkyDada premium...paráda.lacnejšie a aj kvalitnejšie ako pampers.Jedna plienka výchádza na 4sk.

stanislavao
16. dec 2012

ja nedam dopustit na pampers. active baby, alebo premium care. ziadne plienky nie su take jemne, pohodlne, ako tieto. ked vam plienka pretecie, tak mozno preto, ze su tie kraje nahodou zohnute dovnutra, alebo je plievka "osadena" na zadocku. alebo skuste potom vacsiu velkost. skusila som asi vsetky, ktore su na trhu, tesco essential, dm, lind tie lepsie, huggies, mala som aj happy, ale boli hrozne. umele, igelitove, neflexibilne. a aj pampers sleep&play su zle. cize u mna jedine pampers active baby, alebo pampers premium care.

78lenka
16. dec 2012

Dada-v polsku

timotea244
16. dec 2012

Ahoj,my sme používali od narodenia pampersky a potom sme prešli na babylove z DM drogérie,ale po niekoľkých mesiacoch sme sa museli vrátiť k pamperskám,lebo malý sa zaparil a mal vyrážky aj vpredu aj vzadu.Toď naša skúsenosť...

barbiska
16. dec 2012

ja som tiež vyskúšala všetky druhy plienok ale osvedčili sa mi hugisky.

martina646
16. dec 2012

MY LOVE z Rakuska z Hoferu. Najlacnejsie, velmi dobre a este ako bnonus, aj najkrajsie obrazky maju 😀

lea641981
16. dec 2012

mala v torte dostala plienky HELEN HARPER 🙂 poznate ich niekto?pouzivali ste ich?nemozeme si stazovat ,celkom fajn 🙂
aj ked pouzvame len pampers,HELEN HARPER nie su asi take pruzne ale nepretiekli ani sme nemali iny problem 🙂

u nas jednoznacne pampers 😀

martinka0031
16. dec 2012

u nas jednoznačne pampers active baby,ale dobre su tiež z lidla,alaebo Happy plienky,tie mavajú väčšinou v carefure 🙂

kika1111
16. dec 2012

aj mne sa zda ze active baby su robene tak aby co najviac smedeli aby sme mali pocit ze treba plienku castejsie menit. super su babylove plienky z dm. vobec nesmrdia, maju jemny povrch, nie su zbytocne hrube a maly mi ani jednu neprecikal. no a cena oproti pampers je super.

rainbow0508
17. dec 2012

mali sme rovnaky problem...objavili sme dmkacke babylove...a odvtedy ine nekupujeme...

sharmana
17. dec 2012

Najviac sme používali Bella Happy, Pampers oranžové a Huggies. .. a na striedačku.
Ale jednu dobu som dávala len Bella Happy, lebo sa mi malá vyhádzala z Huggies, a s týmito nemala problém. Neskôr som vyskúšala znovu Huggies a už sa nevyhádzala, tak sme to striedali. 😉
Iné ako Baby Love, Tesco, Lidl nie, bud ich precikala, alebo totál igelit a to ja nemusím...

007jb
1. jan 2013

ja tiez rozhodne odporucam moderne latkove. prve 4 tyzdne som pouzivala jednorazove, ked maly skutocne kakal pri kazdom kojeni, ale postupne som presla na latkove a podla mna je to ovela zdravsie pre dietatko. prilezitostne dam aj jednorazovky (Babylove z dm), ale aj ked tieto mi vyhovuju najviac, v kazdych jednorazovych vysokosavych su chemicke prisady a je to umelina... ked porovnas s latkovkami, zrazu zistis, ze ti smrdia uplne vsetky jednorazove ;)
tiez mozem povedat, ze to vobec nie je az tak vela roboty, ako podaktori vzdychaju - a to mi maly donedavna este stale kakal aj 4krat denne, takze som sa naozaj naprala. a stale najviac pouzivam obycajne stvorce (maly ma 6 mesiacov, takze este byvame dost doma), ktore aj zehlim, napriek tomu by som nemenila a nemam pocit, ze som otrokom. maly vela cika, takze musim prebalovat dost casto, raz menim plienku aj v noci. ked clovek vie, ako latkove plienky pokombinovat a napr. pouzije na noc vysoko save, je to uplne v pohode a aj velmi cikajuce dieta je takmer v suchu... a v neposlednom rade je to urcite ovela ekonomickejsie, clovek usetri nemalo penazi a netreba stale dokupovat nove a nove plienky, celu vybavicku mas vzdy doma.

eliniatko
15. jan 2015

Sranda, veľa mamičiek píše aké sú super tie DM Babylove... my sme ich skúšali vo viacerých veľkostiach, a musím povedať že cena je síce skvelá, výzor normál, ale nám ich malý precikával. Na noc nereálne u nás vždy bol mokrý až na chrbte, cez deň v pohode, len sa mi tiež nepáčil povrch bol taký trochu igelitový. A tiež sa nám párkrát utrhlo to zapínanie ale tak to sa stane... Na začiatku som bola proti Pamperskám, ale teraz ich musíme kupovať lebo takmer všetky ostatné nám preciká, hlavne v noci je to malý cikoš. A už nám párkrát aj tie Pampersky, tak neviem... Skúšam stále všeličo ale nenašla som ešte nič také naozaj super. Ak by niekto mal radu tak sem s ňou 🙂