Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aké plienky používate?

sisinka29
2. dec 2012

Aké sú najlacnejšie? neviem sa rozhodnúť 😒

cerez
2. dec 2012

Malému dávame poľské dady alebo lídlovské toujours. Všetko ale záleží od toho, akú pokožku bude mať tvoje dieťatko. Dieťatko sa ti ešte len ide narodiť, určite vyskúšaš viacero druhov plienok, ktoré sadnú najlepšie.

sisinka29
autor
2. dec 2012

@cerez pri dcerke mi neboli dobre napr. Huggies, Pampers. iba Helen Harper. Je pravda ze musim vyskusat. a tie polske sa daju objednat?

livia551
2. dec 2012

my používame tesco plienky Gaga...som s nimi spokojná a aj cenovo sú fajn

liz_lemon
2. dec 2012

@sisinka29 zo zaciatku Pampers Premium Care, a teraz z Lidla, tie su super

cerez
2. dec 2012

@sisinka29 My ich chodíme kupovať do Jablonky.

tortelinka
2. dec 2012

@sisinka29 najlacnejsie a najlepsie? latkove! 😉

sisinka29
autor
2. dec 2012

@liz_lemon skúsim z Lidla, uvidíme.
@tortelinka vela treba prat 🙂

tortelinka
2. dec 2012

@sisinka29 ale, v pohode je to, neboj

sisinka29
autor
2. dec 2012

@tortelinka casovo nárocneee 🙂 látkových plienok mam vela 😀

cerez
2. dec 2012

Ja som látkové používala po kúpaní na utieranie telíčka.

tortelinka
2. dec 2012

@sisinka29 este ani nemas babo a dopredu sa strachujes zbytocne 😉

sisinka29
autor
2. dec 2012

@tortelinka no este nemam, ale uz kazdu chvilu moze prist 🙂 dcerku mam takze nic nove ma necaka

mata1001
2. dec 2012

najprv pampers tie oranzove a potom z lidla toujours...su uplne v pohode...

luciferkax
2. dec 2012

počas dna látkové a občas pampersky, na noc iba pampersky., vyskúšalas om koooopec značiek, ale pampers sú naj, či tie modré, ale aj biele 🙂 v akcii sa dajú kúpiť za super cenu :D

pajerchinova
2. dec 2012

ja som si vybavila kartu v dm drogerie apotom som kupovala babylove. ked som vymenila za body knizku so zolikom, mala som na skatulu 25percent zlavu - vysli potom asi 10e. a poctom ich tam bolo odla velkosti - tych mensich cez 100ks, vacsich okolo 70.

leam
2. dec 2012

pri staršej pampersky, teraz pri malej babylove z DM a zdajú sa mi ešte lepšie ako pampersky.

lenka268
2. dec 2012

Pouzivali sme pampers, kvalitne ale drahe, uz dlho sme na Tesco plienkach ale tie zelene nie biele, tie su ako igelitovy sakel a tie zelene su vyborne. Pouzivame uz iba na spanie takze nam jdedno balenie vydrzi dlhsie.

fidka79
2. dec 2012

syn huggies,dcerka zacali huggies,ale teraz sme presli na polske dadda a v poho...uz 2mes ich pouzivame a pokozka ok...ziadna reakcia..

dedenini
2. dec 2012

@sisinka29 pampersky su najlepsie... no neviem ci najlacnejsie... su makucke, priliehave, dobre saju..vsetko..raz sme kupili 4 krabice huggies , len preto ze bola akcia...a to som olutovala..lebo boli take tvrdsie, malo sali..casto sa stavalo ze cikanicky a ine veci boli vsade inde len nie len v plienke... 🙂

monikkak
2. dec 2012

Zo zaciatku som pouzivala pampersky ale teraz pouzivam babylove z Dm su dobre mala mi ich neprecika ako pri inych alebo obcas kupim aj z Lidla toujours
@sisinka29

fidka79
2. dec 2012

@dedenini mnoo sto ludi sto chuti,my sme u syna zacali s pampers lebo to bolo ze in super znackove a ked nam ich pravidelne precikaval zacali sme pouzivat huggies cca od 2mes a nedame dpustit,dcere sme hned zacali huggies a skusili polske dada a ojho tiez dobre a neprecikava tak uz pouzivame len tie polske...apropo drahe neznamena kvalitne 😉

lululilien
2. dec 2012

jednorázovky? Babylove - sú ekologické a cez kartu, ako pajerchinova
na mall.sk majú niekedy dobré akcie, v minulosti som tam kúpila huggies, teraz je tam akcia na weledu 😉

dedenini
2. dec 2012

@fidka79 presne..kazde babo je ine... aj maju inu pokozku... tiez som nazoru ze drahe nemusia byt kvalitne ..skor naopak.. no nam tie pampers vyhovuju...a niesu ani drahe pre nas... neviem kolko stoja na slovensku.. zijem v anglicku,, tak tu je to asi ine... ale fakt zalezi na babatkach, aaale aj natom co si kto moze dovolit

janapalko
3. dec 2012

jednoznacne pampers,,,,,,,,,,,,,su super ,,ja ma 4 mesacneho chlapceka,,,,,a od zaciatku len pampers,,,skusali sme aj ine ,,ale zbytocne,,,tamtie pleny su tazke,,,,a ked si zratate ,,neni to az taky rozdiel s cenami ked sa kupia v akcii jedna plena vyjde 15centiky 😅 ,,,cize super cena

zuzi0911
3. dec 2012

Z dm babylove.su dobre a myslim ze ani tak financne narocne.

gocrazy
3. dec 2012

my tiez pouzivame babylove z DM zbieram body a potom kupujem s jokerom s 25%zlavou...v lete ked bol drobec este maly sme davali pampers premium care, tusim ze do 3 velkosti maju tie plienocky taku sietku vnutri a to vyborne salo tie prazenicky dvojmesacneho babatka, nezaparovala sa nam ritka v tych horucavach....

something
3. dec 2012

My mame pampers.1som mala huggies a spokojnost.2som mala babylove a boli super makkucke.Tak som kupila aj 3 ale tie uz robia poliaci a boli take tvrde papierove.Takze teraz pampers a som spokojna.Este cháem vyskusat tie z lidĺ.
@dedenini akoze drahe nie vzdy lepsie,skor naopak?? skor naopak?Zaujimave

dolcegucci
3. dec 2012

my len pampers active baby 🙂

laura0
3. dec 2012

ja mam štvormesačnu dcerku a vyskusali sme rozne druhy plienok ,tesco ,gaga,happy bella,dm babylove,lidl toujour ,huggies a teraz aj pampers,ja som stale tvrdila ze naco vyhadzovat peniaze do kosa za pampersky ked tu istu sluzbu urobia aj ine lacnejsie plienky ,ale potom ako som nakoniec kupila balik pampers plienok som zmenila nazor ,lebo ani v jednych z tych vymenovanych nemá dcerka take sucho ako v pamperske.Asi najviac nespokojna som bola s Huggies tie nam aj pretekali a to mokro vo vnutry ,katastrofa...a podobne sme na tom aj s lidlovymi ,nepretecu ale strasne mokro ma dcerka vo vnutry,neviem si predstavit dat jej tuto plienku na noc.Cize som rozhodnuta kupovat uz len pampersky zelene active baby aj teraz bola akcia v kauflande vo velkosti 3 midi za 15.eur je ich tam 96 ks a ked si vezmem ze lidlove stoja v akcii 7 eur a je ich tam 56 ks v tejto velkosti tak to velky rozdiel v cene nie je ale v pocite suchosti urcite ano.Musis len sama pokupovat viacej druhov a poskusat co vam sadne. 🙂

visage1974
3. dec 2012

najvic som spokojna z lidla su aj cenovo dostupna volaju sa toujours este mi z nich nikdy nepretiekol ako z pampers som s nimi spokojna

Tu začni písať odpoveď...

Odošli