Aké plienky používate? Ktoré sa oplatia?

alinka76
17. júl 2007

Ahojte,
rada by som si začala chystať výbavičku pre bábätko a neviem, aké plienky teraz letia. Pred 7 rokmi som si kupovala hlavne baby love, alebo Huggies, ale viem ze teraz sú kvalitné aj v hypermarketoch. Aké máte s nimi skúsenosti? ktoré sa oplatia a nie sú z nich alergie? Díky za každú odpoveď.

veronika13
17. júl 2007

cmulinko, tak to ti asi 5 balení ostane ☹
to sú fakt dva druhy tých tesco? som vyjavená teraz, lebo v Dk majú len tie biele a tie stoja 269,- tak potom sorry. A je v nich veľký rozdiel?

dadulka19
17. júl 2007

veronika,veľký rozdieľ...biele sú ako keby pogumované a fialové ako pampers,len hrubšie... 🙂

maaja
17. júl 2007

veronika, moja sestra tiež kupuje Tesco plienky a tiež vraví, že biele sú bleee, ale že fialove su ok ... ako si s nimi spokojna ? resp. Riško ;)

cmulinko
17. júl 2007

Tak to ste ma nepotesili ☹ .Trepala som zo Slovenska plienky,lebo tu v Irsku stoji napr 24ks Pampers ci Huggies 10eur.No chcela som usporit,ale asi si budeme musiet zarobit na 2 dieta do roku 2010(vtedy konci exp plienok) 😀

veronika13
17. júl 2007

cmulinko, iné východisko nemáš 😀 😀

no mne sa tie tescové celkom pozdávajú, ale určite skúsim zohnať tie fialové, asi budem musieť skočiť do Žiliny preto a porovnám. Zo začiatku sme mali tiež tescové 3-5 kg, tie boli fialové a fakt boli lepšie ako tieto od 4-9 biele, nooo dobre že vás mááám 🙂

maaja
17. júl 2007

fiha, takže Tesco plienky dosť letia ;)

veronika13
17. júl 2007

veru letia, lebo sú dobré, ja som sa o nich dozvedela tu, keď som si ešte pred pôrodom zisťovala čo a ako, že veľa mamičiek nakoniec skončila pri nich

maaja
17. júl 2007

no vidiš, mna bohužial nepresvedčili ☹

domeenika
17. júl 2007

baby neviem presne kto vyraba fialove tesco plienky,ale je dost mozne ze napr. pampers alebo hociktory iny vyrobca..alebo ze napr. pampers a tie spominane tesco plienky vyraba ten isty vyrobca.. pozrite sa na to..
ja len viem ze napr. chipsy a oriesky pre tesco tiez robil chio chips. oni podpisu zmluvu , nedaju tam nadherny obal,ale plienka by mala byt v podstate ta ista

veronika13
17. júl 2007

to môže byť, tesco plienky sa myslím vyrábajú v Čechách

tomaslavka3
17. júl 2007

ahojte.Ja som najskor pouzivala len znackove a tym padom drahsie plienky.Okrem nich este stale pozivaju dievcatka latkove plienky.Momentalne davam plienky z Tesco a z Liedl.Nepremokaju,ale nase male sa po dlhsom pouzivani papierovych dost vyhadzu.Nielen na ritke,ale aj po bokoch a na chrbatiku.Tak aj preto striedam s platenymi.

maaja
17. júl 2007

mne sa zdaju Tesco dost hrube ☹

veronika13
17. júl 2007

tomaslavka3, waaaw trojčatka a ty stíhaš ešte tu s nami o plienkach točiť? maaja, neviem aké sú pampers, ale mne sa hrubé nezdajú, až keď sa pociká, tak nasiaknu, ale to asi každá plienka

maaja
17. júl 2007

asi preto sa mi zdaju hrube, lebo porovnavam s Pampers ... ale po basiaknuti su fakt velike 🙂

jeeeeej, maminka trojčatiek ??? parada 🙂

bibinka
17. júl 2007

my sme používali kadejaké značky,najviac sleep-play, ale nakoniec sme sa "ustálili" na fialových tesco plienkach.vyrába ich ten istý koncern ako pampersky, len nemajú na obale obrázočky ako pravé pampersky ale to podstatné savé jadro je úplne rovnaké. a raz sme mali aj pravé pampersy,lenže mne sa zdali akési tvrdé, tak sme predsa len ostali na fialových teskáčoch. 😉

veronika13
17. júl 2007

no a hlavne ráno, keď tam viac naciká

maaja
17. júl 2007

rano nema plnu plienku ! divne, nie ? az tak poobede zvykne mat nacikane ...

veronika13
17. júl 2007

asi preto, lebo v noci menej pije. U môjho som si celkovo všimla, že už menej plienok minieme ako predtým

maaja
17. júl 2007

my minieme asi rovnako, lebo ja ho prebalim vzdy po papkani ... iba ked sa mi stane, ze mi pri prebalovani ocika, tak miniem ...

a Marek mi moc nepije ... teda su dni ked vypije aj tri deci - kedze pijeme z flasky, ale teraz jak je tak teplo, tak nekce ☹ ani na silu ...

veronika13
17. júl 2007

ja nemám páru koľko môj vypije, ale podľa toho koľko ciká, tak asi dosť

kili
17. júl 2007

maaja, tak mu daj aspoň troška prevarenej vody, nech sa nedehidratuje

tomaslavka3
17. júl 2007

veronika teraz v noci mam cas sama na seba.A skoro cele dni sa tocim len okolo trojciat,tak aspon cez internet sa mozem zoznamit a podiskutovat.

maaja
17. júl 2007

dokedy ho chces kojit ? kolko pojde ?

veronika13
17. júl 2007

chcela by som minimálne do konca 6 mesiaca a keď pôjde aj dlhšie, len to už budem aj prikrmovať - zeleninka...

tomaslavka, to musí byť frmol pri trojčatách a ešte dve väčšie deti, klobúk dolu 😉

melory
17. júl 2007

inak ze ak dieta nechce pit treba dat dve lyzicky vody aspon na ovlazenie ust...tak povedala p[ediatricka

maaja
17. júl 2007

diky mel, lebo ja mu davam cez den vela krat, ale nechce, jazyckom to vypluva ...

kili, ako babetka ???

melory
17. júl 2007

tak este poznam fintu ze z boku sa to ma liat

maaja
17. júl 2007

akoze z boku ?

melory
17. júl 2007

no nie dat do stredu ust ale z boku

veronika13
17. júl 2007

keď môjmu dávam kvapky lyžičkou tak tiež jazyčkom tak akoby vypľúval, ale on to tak prehĺta, niekedy mu trošku vytečie, ale vždy kvapky spapá, maaja neroví to aj Marek tak?