Aké skúsenosti máte s oteplovačkami pre 2 ročné deti?

nikanko
22. okt 2011

ahojte maminy. ake mate skusenosti s oteplovackami pre 2 rocne deticky?
myslim ci overal, ci na traky ci bez trakov a k tomu bunda. sme cerstvo bez plienky a rozmyslam ako budeme cikat a ako taketo veci najlepsie ficia vonku 😅
a mate nejake skusenosti s konkretnymi znackami? chcem nieco kvalitne a super teplucke. na nete je toho kopec a nejak sa v tom neviem vyznat. vacsina znaciek je pre mna neznama 😒 nechcem urcite kupit nejaky cinsky smejd 🤐

zuzikkaa
23. okt 2011

@nikanko tiez som nad tym rozmyslala pri kupe oteplovaciek...kupila som len na gumu bez trakov lebo maly sa vacsinou pyta cikat uz ked naozaj treba a kym by som ho vyzliekla z trakov tak by uz zrejme bolo pozde 😝 😅
ale mame aj overal,,takze uvidime ako pojde cez zimu 😉

lili777
23. okt 2011

My sme približne v tom veku mali oteplovačky HM, bez trakov. Zapínali sa na taký ten cvokový gombík a boli sme spokojní. Nepadali, boli teplučké, pohodlné. Asi by som volila bez trakov, keď treba cikať. Z praktického hľadiska je to asi lepšie. I keď ja som oteplováky dávala fakt len von do snehu, na prechádzky. Keď sme išli len do auta a niekam k lekárovi, na návštevu, na nákupy, že som vedela, že nebudeme sa zdržiavať dlhšie vonku, dala som spodky a zateplené gate. Z praktického hľadiska som kupovala tiež spodky v hm, sú príjemné a stačí vymeniť ponožku, môže nosiť aj trikrát, zatiaľ čo pančuchy treba kvôli ten "ponožkovej" časti po jednom použití prať.

nikanko
autor
23. okt 2011

@zuzikkaa tak som rozmyslala tiez len tie trakove sa mi pacia ze chrania aj krize. 😨

rainee
23. okt 2011

ja som kupila beztrakove na gumku. my trakove ani overal nemozeme lebo nasej je vsetko kratke cez trup a nohavice dlhe, takze som ani inu volbu nemala. a pride mi to praktickejsie pri cikani, a kvoli krizom dam dlhsiu bundu.

pimpa
23. okt 2011

my sme kupili s trakmi, co sa lahko odopinaju..overal by bol neprakticky kvoli cikaniu a take do pasa by mu asi padali, lebo je skor chudy ako tucny a tiez aby mu sneh sa tam nenasypal. Uvidime v praxi ako sa osvedcia 😉

nikanko
autor
24. okt 2011

nasla som na nete kombinezky a oteplovaky znacky topolino. nemate aj s tym nejake skusenosti. nasla som od nich jeden krasny pre dievcatka 😀 . ale asi kupim oteplovaky s bundickou

martinab122
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bamartinka
30. dec 2011

@nikanko Ahoj, tak ja pre dvojrocnu som mala a teraz mam tiez (su rok po sebe, takze ten isty 🙂 ) overal, velmi kvalitny Northland. Ale je trosku problem pri cikani, ale zasa najlepsi kvoli zakrytiu celeho tela. A 3 -rocna ma uz oteplovacky na traky s vyvysenym chrbtom s bundou, kupila som minuly rok v zlavach v Intersporte, prvkrat znacku ColorKids - a je super, nepremokave do 5000, windproof a vsetko to.... ale je to trosku drahsie. Takze mozno by som uz kupovala takto kvalitne oteplovacky s bundou. Aj ked v overale je mala rozkosna 🙂