Používame cookies. Viac informácií tu. OK
marianca
5. feb 2012

Ja som bola s nimi spokojná. Malý mi ich neprecikal, majú prispôsobivé gumičky a super cenu....Takže je za seba ich určite odporúčam, ale každé dieťa je iné a každému sadnú-nesadú iné plienky. Takže treba kúpiť a vyskúšať. Mne napr. nesedeli pampersky....boli drahé a precikával mi ich...

cicimotinka
5. feb 2012

Ak sú to tie z Lidlu, tak sú super... používali sme ich a boli sme spokojní... 😀

liliana363
5. feb 2012

aj mne osobne sa pacili omnoho viac ako pampersky. z pampersiek sa mi pacili len tie prve v zltom baleni, pri tych pre vacsie deti u mna jednoznacne boli lepsie tieto toujours. Inak potom som kupovala tie softino,maju ich v mensom baleni, tiez v lidli, tiez sa celkom daju, ale toujours su lepsie.

stanislavao
5. feb 2012

aj podla mna su faj. jedina vec, co mi na nich vadi je, ze nemaju pruzny pas. ale ked to porovnam s inymi lacnymi plienkami, tak su naozaj dobre.

tanyja
5. feb 2012

ja som bola s nimi veľmi spokojná, nosil ich síce len krátko, ale kvalitou môžem porovnať s pampers- tie sme používali od samého začiatku a spokojnosť nadovšetko, neprecikal, nie sú zbytočne hrubé, dajú sa opakovane použiť a cenovo sú prijateľné a teraz sú dokonca v lidl v akcii 😉

andrema
5. feb 2012

ja som s nimi velmi spokojna a za tu cenu aku maju nemaju podla mna chybu

montinka
5. feb 2012

su super my pouzivame iba tie.

kvetinka211
5. feb 2012

toto je akoze reklama na lidl? posledne dni tu stale niekdo nadava na pampersky a vychvaluje lidlove plienky .. inak su mi ukradnute obe firmy, akurat mam tazke srdce na smutne lidl cokolady ktore sa ku mne obcas dostanu a ak maju taku kvalitu aj ich plienky, tak neviem neviem ...

anicka1981
5. feb 2012

jaj, strasne su, my sme dostali od zanamych dva balenia, prve bolo bez tych elastickych pasikov na zapinani, tie som vyhodila asi po 3 plienkach, lebo maly sa stale precural okolo noziciek a to bola robota navyse zakazdym ho celeho prezliekat, druhe balenie malo aj elasticke pasiky, a celkovo boli maksie, ale urcite sama by som ich nekupila, ked chcem lacniesie, kupim tesco plienky, tie su este najpodobnejsie pampersam, aj ked pampersky su najlepsie, preto su aj drahsie, ale ja kupujem v akciach dopredu, takze sa da, alebo striedam tesco a pampers, ako po jednej plienke, raz jedny raz druhe,,,, ani babylove nie je ziadna vyhra, dost tvrde su, akoby naskrobene,,,,,, najlepsie pampersy jednoznacne 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli