Aké slnečné okuliare pre 9 mesačné bábo?

katkaseiner
28. máj 2013

Ahojte maminy, kedze sa nam blizi leto, zvazujem, ze budem musiet malej kupit slnecne okuliarky. Zajtra ma 9 mesiacov, takze je v celku mala a ani netusim ako ju na ne naucim ked sama ich nerada nosim. Klobuciky ma a aj ich nosime, ale urcite jej musim chranit aj ocka. Poradite nejake detske znacky okuliarov a kde by som ich aj mohla zohnat? Pripadne ak mi aj cenovo viete povedat, bola by som povdacna

eleaelea
28. máj 2013

no ja neviem, či pre 9 mesačné dieťa okuliare. Ani si neviem predstaviť, že by ich to dieťa chcelo nosiť. takého krpca netreba nechávať na slnku a ten klobúčik postačí. Či?

abbie
28. máj 2013

9 mesacne dojca nema co mat slnecne okuliare ...

martina646
28. máj 2013

Nasa ma rok, kupila som jej slencne okuliare a dava ich dole (ako aj vsetky ciapky, celenky ...). Nijako ju neprinutim ich mat. Pri prvom raze ich vyhodila z kocika a ja som ich aj presla kocikom, tak maju sklicko doskriabane a su teraz medzi hrackami.

andelok
28. máj 2013

@katkaseiner Ja som tuto temu uz riesila a po pozreti videi a clankov od detskych lekarov a ocnych lekarov som sa dozvedela, ze take male dieta nema nosit slnecne okuliare. Vynimkou je pobyt v horach alebo pri mori, kde je prudke slnko. My sa chystame k moru, ale asi to nebudem riesit, neviem si predstavit, ze by si to mala nechala na sebe. Radsej klobuciky, siltovky a pod.

bamb27
28. máj 2013

netreba,,, musia ocka ziskat aku taku svetloodolnost,,, aj naucit sa odvratit zrak,,, strieska kocika a klobuk musi do 2-3 rokov stacit,,, a samozrejme ziadne priame slnko

katkaseiner
autor
28. máj 2013

Dakujem @eleaelea, @abbie, @martina646, @andelok osobne si tiez myslim ze by boli nevyuzite....
K moru sa este nechystame, do hor sice hej, ale myslim ze ciapockami a klobukmi to nejak uhram...tiez si vsetko stahuje z hlavicky, tak nemyslim ze okuliarky by boli vynimka.
Dakujem za nazory, v podstate s vami suhlasim...len som chcela vediet ci treba.

monvitka
28. máj 2013

najlepsie Ray Ban 🙂) amen tma 😀

zuzulina11
28. máj 2013

este som teda take male babetko nevidela so slnecnymi okuliarmi, podla mna je to uplne zbytocne....moje deti (2,6 rokov) doteraz nemali na sebe sl. okuliare.....jednak to detom zavadzia, brani v pohybe a takemu babetku to musi byt aj nepohodlne, tlacit za uskami ci na nosteku.....uplne postaci klobucik, strieska na kociku a byt v tieni

bubelko
28. máj 2013

@katkaseiner my sme mali baby banz. vyuzili sme ich hlavne v horach, v zime na snehu, ale aj v meste pri jazere. ale pokial sa nechystas k moru ci v zime do hor, tak klobucik staci 🙂

kofina333
28. máj 2013

podľa vyjadrenia viacerých lekárov, čo som počula, tak žiadne 🙂 dieťa vraj bude svetloplaché a oči si nevybudujú určitú "imunitu" na svetlo. Vraj ani k moru. Ja som to tiež riešila kvôli moru, keď mal trištvrte roka, ale rozhodne mi to neodporučili, vraj je lepší väčší šilt, alebo klobúk a úplne to stačilo.

janicka648
Odpoveď bola odstránená
Zobraz