Aké veci ste najviac ocenili v starostlivosti o bábo?

susik77
17. mar 2008

Ahojte, neviem, ci je tu podobna tema, napadlo ma zalozit, dufam, ze to nie je moc obsirne.
Ja som napr. najviac ocenila kozmetiku Weleda-je uplne uzasna. Potom prve dva mesiace, ked sme mali koliky uzasne pomohol gymnasticky mic-krasne ju to ukludnilo. A od 3.mesiaca babyvak-pekne nam v nom zaspavala 🙂 .
Este nam prve styri mesiace pomahali kvapky Sab simplex - nielen proti kolikam, ale aj na ukludnenie, stacilo kvapnut na dudlik 2 kvapky a mala bola v pohodicke

letuskah
18. mar 2008

myslim ze najvacsim pomocnikom pri malom mi je internet 😀

lusil2005
18. mar 2008

susik nam to pomohlo strasne v noci. zaspava bez placu, v postielke (nie v kociku ako predtym), sama, o pol deviatej (predtym najskor o desiatej. ked zaspala skor, po hodine sa zobudila vyspata a zaspala az okolo polnoci) a prespi celu noc, o takej piatej sa zobudi, napije sa a spi do pol osmej - osmej. dokonca uz aj cez den spinka v postielke ked nejdeme von. nemusim ju uspavat v kociku. no proste - uplne nam to zmenilo zivot. doslova 😀

marse
18. mar 2008

vdaka za vynalez akym je cumlik 🙂

susik77
autor
18. mar 2008

lusil: my sme tou metodou zacinali, pokracovali sme vecernym ritualom: okupat, napapat, potom otecko zahra na gitare, precita rozpravky, potom v spacom vaku sa s mal;ou chvilu toci v kresle a nosi chvilu a mala zaspi-okolo 9.

eldzina
18. mar 2008

Nam velmi pomohla jedalenska stolicka, kde je polohovatelna opierka chrbta a stolicka ma kolieska a da sa vyskovo prisposobit. Si neviem predstavit ako by som fungovala s klasickou drevenou stolickou.

A ked sme boli malinky, najlepsia vec bola perinka na spinkanie, neskor vak, polohovatelne lehatko, kde bol maly vsade som mnou, najcastejsie v kuchyni na stole 😀 a aby som nezabudla, vanicka taka tvarovana so stojanom, fakt suprova vecicka - dakujem 😎

a kojenie - vzdy a vsade, podla potreby - inak by som sa asi ani z domu nedostala a fakt je to naj liek na vsetko 😉

alami
18. mar 2008

tyčový mixér - na prvé príkrmy, stačí pomixovať v jednom hrnčeku tú miniporcičku!

alami
18. mar 2008

jój a ešte ma napadlo - zavinovačka do autosedačky - s otvormi na pásy - tak bez tej neviem čo by som robila 🙂

sakura77
18. mar 2008

spaci vak,cumlik a sietova ohradka -tak to su teda super veci 😉

kattom
18. mar 2008

web stranku modry konik, casopis mama a ja, vankus na kojenie

bubba
18. mar 2008

ja som ocenila odsavacku na sopliky a to az vtedy,ked som sa dozvedela,ze kedysi sa to robilo ustami 😀
a samozrejme,jednorazove plienky!!!!!!!!!!!!!!!

sue
19. mar 2008

Klobúčiky na kojenie, terasa na ktorej malý spinká bezo mňa a ja môžem zatiaľ robiť všetko čo treba, nutriton 🙂 , kočík, babyvak a manduca 😅 ...ale najviac aj tak pomohla len láska čo cítim...

uhlikova09
19. mar 2008

ja si vazim detske obrusky na dupinku
😀

avion
23. mar 2008

prezliekaci pult...

abetka
23. mar 2008

ja si velmi cenim mliecko a kocik. a moje deti. Vsetko to robim pre ne a vsetko mi to zlepsuje pohlad na svet. A to mi pomaha.A dakujem za automaticku pracku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vesi
23. mar 2008

jednorázové plienky, sudokrem, odsávačka soplov na vysávač, avent fľaša, môj manžel ,internet 😀 😀

elize
23. mar 2008

jednoznačne elektrická odsávačka. Maxík sa narodil predčasne a nevie sa poriadne prisať. Vďaka el. odsávačke doteraz papá moje mliečko aj keď len z fľašky. Takže veľké ďakujem vynálezcom 😀 😀 😀

dari226
26. jún 2008

ja ocenujem pracku na prane,plienky,kozmetiku,to krasne jemne oblecenie a decky
to ze dnes uz mozme deti ockovat proti chorobam
mobile nad postielku a nad prebalovaci stol co ma mala velmi rada
umele mliecko,dezinfikacny stroj,flasky na cajik,lizycky co zmenia farbu ked je jedlo priliz teple
teplomer
noznice na nachtiky pre deti a este vela vela ineho

titkovamiriam
26. jún 2008

jednoznacne papierove plienky 😀 ,ked si predstavim kolko som sa ich pri Milanovi naprala 😠 a teraz pohodicka -aj vlhcene utierky su super,odsavacky mlieka,detske bodycka,super kociky,vysoke stolicky,autosedacka-vsetko porovnavam 15r.dozadu 🙂

fifla
27. jún 2008

my sme ocenili moderne latkove plienky - super vec a pri kazdom dalsom mimisovi vyuzijem znova, skvela je tepla voda na umyvanie zadocku a nocnik od pol roka. kozmetika weleda na kupanie v kupacom kybliku
to su nase skusenosti a som rada, ze som sa nedala zlakat modernymi vecickami. neosudzujem ich vsak.

fifla
27. jún 2008

a este je super aromaterapia a kozmetika tilia nobilis...mandarinkovy olejcek do kupela je uplne suprovy

mywiel
27. jún 2008

Susik kozmetika Weleda je jednicka tiez pouzivam len tu pre mna aj babo. 😉

lenusiatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miselin
30. jún 2008

Najlepšia vec je u mňa odsávačka na soplíky na vysavač, ale nie tá za 300sk ale normálna z lekárne za 22sk a z tej som si dala dole tú nádobku a vrchnáčik pekne pasuje na vysavač a vysaje to tak ako aj tá tristokorunová 😀

majka35
30. jún 2008

baby, dnes som kúpila malej plastovú stoličku za 39Sk v Kauflande a lepšiu vec som asi ani nemohla urobiť ... všade si ju nosí, môžem pokojne umývať riad, vešať prádlo, žehliť ... postaví si ku mne stoličku, posadí sa do nej a sedí a usmieva sa ... super kúpa ... 😀

kacenqa
14. júl 2008

myslim, ze tu este nikto nespomenul laktacne poradkyne...tym patri veeeelke DAKUJEM, ta, ktoru som zazila na Kramaroch bola uzasna.

no a este baby-fon.

hanka333
19. nov 2010

mydla utierky a cistic povrchov od www.mh-hygiena.sk
kvalitne dobre a hlavne bez silnych voni pretoze moje deti su na to alergicke
a postove neplatim tak este aj usetrim