Ako a do čoho obliecť dieťa, ak má zlomenú ruku v sádre?

maznacik007
30. aug 2013

Sme po operacii pravej ruky po zlomenine (je pravak) a ma sadru az po rameno ... a ma to dost hrube najma v oblasti lakta (nie ako bezna sadra pri zlomenine) dnes sme prisli dala som mu na cestu take tielko s velkym otvorom na ruku (jedine takeho typu co mame 🙂 ) a na to svetrik na zips kde som uplne odstrihla rukav ... takze nejako sme odisli ... 😉
a teraz neviem co mu budem obliekat ... mam plno natelnikov a tak ale aj ked ustrihnem rukav tak je ten otvor primaly aby som to cez to pretiahla .... ako ste to riesili vy ... pripadne aj foto...
najprv som myslela ze kosielky dam ale take tie klasicke tiez mu to neprejde ... neviem ci mam nejake rozgajdane tricka zohnat ... budem potrebovat to na dlho ... minimalne dva mesiace ... cize uz bude aj chladno 😖

zuzitko74
30. aug 2013

Skus skočiť do sekáču a kúpiť mu zopár tričiek hoci aj o päť čísel väčších, ak ho nechceš ťahať do obchodu, zmeraj si obvod tej sadry a podľa toho. S tým dlhým rukávom... neviem, napadlo ma iba prišiť na rukáv zips. S deťmi našťastie skúsenosti nemám a keď som bola malá ja a mala som sadru, tak bola móda oveľa pohodlnejšia a skoro všetko prešlo.