• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako často strerilizovať cumlíky?

21. októbra 2008 
ahojte......mam taku otazocku........akym sposobom a ako casto treba sterilizovat cumliky??
19. okt 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zo zaciatku sterlizovala asi tak raz za 2 tyzdne :wink:
19. okt 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj junovka:slight_smile:......a ako? staci prevarit vo vode? ci nejako specialne?
19. okt 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
staci prevarit vo vode, asi tak 1-2 minuty? :wink:
19. okt 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oki, dakujem krasne :dizzy_face:
19. okt 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj! Moje deti úplne odmietali silikónové cumlíky, dcérka ,,žrala" chicco slzu, a synček klasický guľatý od canpol babies :slight_smile:
20. okt 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, ja som ho vysterilizovala hned po kupe a potom este raz. teraz sa mi uz nechce, ak spadne tak ho len oblizem, alebo umyjem teplou vodou :sweat_smile: zalezi od toho kam spadne :slight_smile:
inak sterilizacia vriacou vodou, ak ma byt fakt ucinna, ma tusim trvat min.10 minut :confused:
20. okt 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
denduska, mozno mas pravdu s tou sterlizaciou, ale na niketorych znaciek cumlikov dokonca uvadzaju len par sekun, co som bola tiez dost prekvapena. :confused: :wink:
20. okt 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem, aj na nasom tak bolo myslim..a prave preto radsej pustim poriadne horucu z vodovodu a oplachnem to tam..komu sa chce cakat kym to zovrie :grinning:
20. okt 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malemu som velmi zriedka sterilizovala cumliky sterilizovala som ich v parnom sterilizatori od avent na 10min,ako bolo tam pisane. ale caste sterilizovanie, povazujem za prehnane.
20. okt 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja prevaram kedy ma napadlne, ale vlastne uz neprevaram, dam dudlik do pohara a zelejem ho vriacou vodou z varnej konvice, necham ho tam nech sa vyluhuje a hotovo :sweat_smile:
ked nam padne na zem oplachem vo vode z kohutila :slight_smile:
20. okt 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som cumlíky prevárala len po zakúpení. Aj pri dcérke, aj pri synkovi. Už potom nie. Ak spadnú na zem, tak ich opláchnem pod vodou a pokiaľ sme vonku, tak nosím náhradný v krabičke. Retiazky na cumlíky u nás nemajú úspech, malý vždy príde na spôsob ako cumlík odopnúť. :grinning:
21. okt 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok