Ako často strerilizovať cumlíky?

zuzube
19. okt 2008

ahojte......mam taku otazocku........akym sposobom a ako casto treba sterilizovat cumliky??

junovka
19. okt 2008

ja som zo zaciatku sterlizovala asi tak raz za 2 tyzdne 😉

zuzube
autor
19. okt 2008

ahoj junovka🙂......a ako? staci prevarit vo vode? ci nejako specialne?

junovka
19. okt 2008

staci prevarit vo vode, asi tak 1-2 minuty? 😉

zuzube
autor
19. okt 2008

oki, dakujem krasne 😵

sasiki
20. okt 2008

ahoj! Moje deti úplne odmietali silikónové cumlíky, dcérka ,,žrala" chicco slzu, a synček klasický guľatý od canpol babies 🙂

denduska
20. okt 2008

ahojky, ja som ho vysterilizovala hned po kupe a potom este raz. teraz sa mi uz nechce, ak spadne tak ho len oblizem, alebo umyjem teplou vodou 😅 zalezi od toho kam spadne 🙂
inak sterilizacia vriacou vodou, ak ma byt fakt ucinna, ma tusim trvat min.10 minut 😕

junovka
20. okt 2008

denduska, mozno mas pravdu s tou sterlizaciou, ale na niketorych znaciek cumlikov dokonca uvadzaju len par sekun, co som bola tiez dost prekvapena. 😕 😉

denduska
20. okt 2008

Ja viem, aj na nasom tak bolo myslim..a prave preto radsej pustim poriadne horucu z vodovodu a oplachnem to tam..komu sa chce cakat kym to zovrie 😀

marorlinko
20. okt 2008

malemu som velmi zriedka sterilizovala cumliky sterilizovala som ich v parnom sterilizatori od avent na 10min,ako bolo tam pisane. ale caste sterilizovanie, povazujem za prehnane.

dididi30
20. okt 2008

ja prevaram kedy ma napadlne, ale vlastne uz neprevaram, dam dudlik do pohara a zelejem ho vriacou vodou z varnej konvice, necham ho tam nech sa vyluhuje a hotovo 😅
ked nam padne na zem oplachem vo vode z kohutila 🙂

martina.d.
21. okt 2008

ahojte, tak ja som cumlíky prevárala len po zakúpení. Aj pri dcérke, aj pri synkovi. Už potom nie. Ak spadnú na zem, tak ich opláchnem pod vodou a pokiaľ sme vonku, tak nosím náhradný v krabičke. Retiazky na cumlíky u nás nemajú úspech, malý vždy príde na spôsob ako cumlík odopnúť. 😀