Ako chránite bábo v postieľke?

andrea561
27. máj 2013

ahojte maminy, ako chranite babatko v postielke pre tym aby sa poudieralo? My sme pokupili hniezda, mame to okolo celej postielky aj dole aj hore, ale su velmi tenke, chcela by som to este niecim vyplnit ale neviem cim, poradte. ako to mate vy? 😀

lucinddas
27. máj 2013

Ja som hniezdo neriesila. Najprv som nedavala nic, ved male babo sa skoro nehybe. Teraz ma v postielke ten velky
valcovy vankus na kojenie. Vnutri su take gulicky ako v sedacich vakoch.

ketrinka17
27. máj 2013

Kupit molitan tam sa daju vybrat hrubky ake chces a obsit 🙂 ja takto idem riesit postielku malemu ked budeme spat u babky..

katren
27. máj 2013

@andrea561 kupili sme cestovnu postielku...ta ma taku sietku okolo a nie palicky a o tam sa mi ani jeden neobil 😉

fuska
27. máj 2013

Ja mam sadu Feretti, s hrubkou som spokojna. Je to iba na hornu polku postielky, ale staci to.

lutia
27. máj 2013

@andrea561 ja som kupila hniezdo uz vyplnene, a ked uz je vacsi aj ked sa buchne (az tak ze to je dost silny naraz tak nic) stale spi len natlaceny na tych tyckach....a co sa tyka este hniezda on ako zacal davat nohy hore tak stale stahoval dole to hniezdo a tak uz nema nic a spokojny...

lauricka
27. máj 2013

kym sa nehybali, hniezdo nepotrebovali a ked sa uz zacali hybat, tak boli vsade, aj medzi hniezdo a postielku sa vedeli vopchat, rozvazovat snurky, ktorymi boli hniezda prichytene, atd. Teraz mame cestovnu postielku, v nej normalny matrac a nic netreba riesit. Ja neviem, tie drevene su v podstate dost nebezpecne 😕

janaleskova
27. máj 2013

ja toto tiez riesim stale lebo nasa sa vopcha vsade...ked mala 15 mesiacov kupili sme normalnu detsku postielku a na kraj sme dali chranic proti padu zo sietky...je ešte aj pokresleny obrazkami taky vesely a mame po probleme. Pri nohach a hlave je postielka vyvysena takze nespadne (taka oveckova z Ikeii) ...minule som sa akurat s mamkou bavila ze kedysi sa to neriesilo....a sme tu...a teraz riesime hadam aj neriesitelne :D :D :D ja ako prva xixi len aby bolo vsetko bezpecne :-ň

milota164
27. máj 2013

my mame hniezdo len na polovici , ale aj tak si na to vyklada nohy a tiez spi navalena na tych tyckach. Obcas sa buchla , ale nic vazne. Najviac mam strach ked beha po postielke v spacom vaku, aby sa jej nezamotali nohy. Pred vsetkym ich neochranime, vaznejsie pady su urcite mimo postielky.

tehulka2011
27. máj 2013

prave preto nechceme drevenu postielku pre dalsie dieta, moj syn spi od cca 8 mesiacov v cestovnej postielke

ianitka
27. máj 2013

@janaleskova a v pohode Ti v tej postielke spi? Ja nad nou rozmyslam, len nas cestovatel sa obtoci dookola, sa obavam, ze spadne aj z nej... V postielke svojej uz nespal , ani nepamatam , sa budi na to, ako sa zakliesni do tyciek...

lucinka144
27. máj 2013

...aj my sme to poriesili tym molitanom. dostat akukolvek hrubku... dlzku. obsili sme to bavlnenou latkou a o postielku priviazala snurkami. nas betar je cestovatel a ma nekludny spanok. v noci sa zobudil zodvihol hlavu a stvornosky sa pobral vpred. 🙂 takto sa neudrie o drevenu postielku. je to super napad..vrelo odporucam. Aj segra to tak mala pri detoch.

janaleskova
28. máj 2013

@ianitka Hej v pohode spinka, mame ju normalne v spalni takze je s nami...skladali sme ju hned rano aby sme ju namotivovali ze aku ma krasnu oveckovu postielku a tak....tym ze ju ma pri stene tak je chranena, plus ma tam ten sietovy chranic na postielku, to som kupila v predeti.sk

janaleskova
28. máj 2013

@ianitka
@tehulka2011 inak naozaj aj tie cestovne postielky su super, mala ju ma u svokry, dali sme tam kvalitny matrac a tam buva a vrti sa a je spokojna nic ju netlaci a neomina....

tehulka2011
28. máj 2013

@janaleskova ano, tak to mame aj my, matrac tam ma hruby kvalitny..

jamabe
28. máj 2013

Ja som kúpila len mantinel okolo celej postieľky, nie je tam molitan, ale niečo mäkkšie (ako v lacných vankúšoch), malá si tam vykladala nohy, tak tam manžel dovnútra vopchal odstrihnutý pás z karimatky. Ten je tvrdý, nohy si prestala vykladať a tá časť, o ktorú sa opiera je mäkká, do tej sa zavŕta 🙂.

bimba01
12. jún 2013

ahojte mamicky, rada by som pocula vasu skusenosti s detskou postielkou. ked bolo babo malinke, mali ste ho v postielke samostatne alebo ste si tu postielku "prirazili" k manzelskej a vznikla taka spojena? Co je lepsie? Dakujem