Ako dlho ste používali monitor dychu?

pimpulienka
18. júl 2011

Používali ste ho ešte aj v roku vášho drobčeka? Ďakujem a pekny deň maminky 🙂

zuzin78
18. júl 2011

ahoj, my sme monitor pouzivali do 1,5 roka a ked bola starsia dcerka chora tak aj vtedy. monitor s nami cestoval vsade, a teraz ked mame 3 mesacnu dcerku, tak tiez s nami vsade cestuje. monitor budeme pouzivat tiez do 1,5 roka a ked bude chora.
je to super vec, a som rada ze ju mame. 😉

sssimi
18. júl 2011

Asi rok a mesiac. Tak som si naň zvykla, že mi bolo zaťažko ho odkladať, ale narodila sa mi neter, tak poputoval jej.

michaela80
18. júl 2011

My este stale pouzivame.... 🙂 🙂

exupery
18. júl 2011

POkial sa nezacala stavat v postielke-to nam to uz pipalo nonstop,tak siel prec

edie63
18. júl 2011

My ho pouzivame este stale, ale uz rozmyslam, ze ho odlozim, pretoze dcera ked sa zobudi, hned si sadne (aj v noci) a niekedy tak aj zaspi, okrem toho celu noc putuje po postielke, tak sa nam takmer kazdu noc spusti alarm.

boise
18. júl 2011

my sme nepouzivali vobec 😅 Ale pokial viem tak sa odporuca len do pol roka, pokial neboli komplikacie po porode...potom uz moze vyvolavat falosne poplachy a len stresuje rodicov...

klauduska
18. júl 2011

my sme pouzivali do viac ako roka,problemy sme s nim nemali,reagoval velmi dobre,aj ked stal aj uplne na kraji postielky,reagovalo to na pohyb a chybne pipania sme nemali....ale do roka sme ho pouzivali...... 😉 do 6 mesiacov odporucaju urcite a potom je to na nas,ze dokedy.... 😉

zuzanka751
18. júl 2011

myslim, ze do pol roka, teraz ho mame odlozeny pre dalsie babo

zuzkat1
18. júl 2011

mala ma 18 mesiacov a stale pouzivam..ma 2 dosky takze citlivost maximalna a falosny poplach nebol ani jeden... plas je k nemu vysielacka takze ked je monitor zapnuty pocujem co sa tam deje... ked sa zobudi a tak..ona sa budi este casto... budem pouzivat kym bude spat v postielke🙂 je to super vec

kamilecka
18. júl 2011

Do 1 roka

aduskatt
18. júl 2011

nepouzivali🙂

riska
18. júl 2011

do roka..podla mna super vec, pri druhom babu kupujem znova 🙂

nicky182
18. júl 2011

ahoj, my sme pouzivali do 7mesiaca ....uz som ho potom aj zabudla zapnut 😀 je to super vec, odporucam - pre tvoje pokojne spanie 😀 😀

gabika783
18. júl 2011

pokiaľ tvoje bábo spáva s tebou v posteli tak ho určite nepotrebuješ.... 🙂

kaia
18. júl 2011

Sice sme si monitor kupili, ale nepouzivali 😒. Syn spaval s nami v posteli a tak snad pride prilezitost pouzivat ho pri druhom babatku 😉 . Ale myslim, ze sa odporuca do 1 roka 🙂

littledevil
18. júl 2011

My sme pouzivali do 8 mesiacov - kupovali sme novy, lebo pri starsom sme ho nepouzivali. Minimalne raz do mesiaca sa spustil alarm a maly pokojne spal. Bola som z neho viac vystresovana ako mala pokony spanok, tak sme ho uz potom nepouzivali. Ale poznam mamicku, ktorej monitor dychu zachranil synceka.... 😉

bianca
18. júl 2011

dlho predlho.Urcite vyse roka.Keby to bolo mozne tak ho pouzivam dodnes

trinity525
19. júl 2011

Monitor sa odporúča používať do 1. roku dieťaťa.

martinex
19. júl 2011

pri prvom do 8mych mesiacov a pri druhom do 3mesiaca. ale keby sme ho nedostali,tak by som ho nekupovala vobec.

zubrienka1
19. júl 2011

veeelmi dlho, odlozili sme ho chvilku pred druhymi narodeninami 😉 a pri mladsej ho este stale pouzivame 😉

fairynika
19. júl 2011

mi sme ho pouzivali hlavne ked mala vela grckala a ja som sa bala, no uz ho ani nepouzivame. asi 6x sa sam spustil a take budenie je naozaj na infarkt. teraz sluzi akurat na to ze mala ked sa zobudi tak do neho riadne kope a vieme ze je hore. jej sa velmi paci 🙂

winona24
19. júl 2011

do cca 7 mesiacov

lubicah
19. júl 2011

môjmu mladšiemu synovi,monitor doslova zachránil život, mali sme apnoe pauzy opakovane do 6 mesiacov..,mali sme ho do roka...

happy3
20. júl 2011

maly ma 10mesiacov a este ho pouzivame,a pouzivat este budeme minimalne do roka 😝

andrejka1974
25. júl 2011

my sme monitor dychu pouzivali do 2 a pol roka teraz ho pouzivam len ako vysielacku mala ma 2 roky 10 mesiacov

zazalienka
25. júl 2011

do 7 mesiacov

bubulka722
25. júl 2011

Som presvedčená, že SIDS spôsobuje nadmerná záťaž neurologickej sústavy dieťaťa očkovaním a keˇdže neočkujeme, tak ho nepotrebujeme. 😉

parvitas
26. júl 2011

ešte stále používame. cítim sa istejšie...
keď mala dcérka pár týždňov, tak sa nám spustil poplach a vtedy naozaj nedýchala (až po zotvihnutí a trochu potrasení sa nadýchla) - v tú noc sme mali poplachy tri a všetky boli podobné.... nakoniec vraj to nebolo nič vážne, aspoň tak nám to tvrdila lekárka. vraj len hlbšie zaspala. ale nechcela som, aby sa to opakovalo, pretože malá síce nebola modrá, ale úplne handrová a bezvládna... proste des, neprajem to nikomu...a tých pár poplachov do roka môžeme spočítať na prstoch jednej ruky - to sa odkotúľala z podložky a tiež hlboko zaspala... takže budeme používať, asi až kým na nenarodia súrodenci...

jaruska8
27. júl 2011

Do 8. mesiaca, ale nedobrovoľne, lebo sa nám pokazil, mali sme Babysense, keby sa nepokazil, ešte by som ho asi používala. Super vecička, nám veľmi pomohol, lebo malá nám spávala na brušku, takže sme mohli pokojnejšie spávať. 🙂

gucz
31. júl 2011

pri dcérke 24 mesiacov (narodila sa nedonosená) a pri synovi asi 17mesiacov