Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako je to s reklamovaním bodyniek pre dieťatko?

silviatko
27. máj 2012

chcela by som sa Vás maminky opýtať,ako je to s reklamovaním bodyniek pre bábo,keďže posúdenie reklamácie trvá do 30dní,čo vyplýva samozrejme aj zo zákona..reklamovala som body,okolo cvoku sa začala trhať látka,malý mal oblečené body v ten deň a keď som mu ich vyzliekala,tak som si všimla túto vadu.Hneď som šla reklamovať,spísali so mnou reklamáciu na posúdenie,kde sa vyjadria do 3 týždňov.O.K.ale načo sú mi potom body o mesiac,keď budú malému LTT??

katren
27. máj 2012

Pokiaľ nestali 50E (prehnane píšem) tak sa na reklamáciu vykaslem, vezmem niť a ihlu a presijem nech sa ďalej netrha....

erika71
27. máj 2012

To je smutné , že takto riešili body . Svokra má detskú predajňu s kvalitným tovarom už 20 rokov a keď niekto prinesie na relamáciu tovar a je to takmer jasné , že to nie je chyba ktorú spôsobili nevhodným praním , či niečím podobným ,tak okamžite vymenia tovar za nový a neblbnú nikoho s tými 30-timi dňami. Vôbec neriešia veci reklamáciou . Keď majú náhradu čo vyhovuje obom ,vymenia a keď nie, dohodnú sa , že keď príde tovar ,môže si prísť zákazník vymeniť. Do konca sa stalo , že mamička vypovedane obarila detský kabátik ,priniesla ho reklamovať ,že vraj sa zbehol a vymenili jej ho ,pričom jej ale jasne povedali, že čo s tým urobila .To sa dalo vidieť na šuštiakovine. No nebolo od nich férové , že vám tie body nevymenili hneď.

lensam
27. máj 2012

tak ked po 30 dnoch uznaju reklamaciu, tak nech vam daju uz o cislo vacsie v rovnakej cene.

desmodka
27. máj 2012

ked mam pravdu povedat, mna by teda nenapadlo ist reklamovat body 😅 ja by som chytila nit a zasila si to (nie raz som to tak spravila), to by museli byt fakt drahe body, aby som sa tym zaoberala 😀

sirinka
27. máj 2012

ved odlozis pre druhe babatko... 😉
a tie, ktore sa smeju, ze by take nieco jednoducho zasili a neriesili...ok, tak ale potom sa necudujme, ze nas trh je zaplaveny riadnymi smejdami...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli