Používame cookies. Viac informácií tu. OK
desmodka
28. apr 2012

kratase a tricko a na hlavu klobucik, co si jej chcela dat ??? 😨

desszi
28. apr 2012

ako seba

bashka
28. apr 2012

akoze ako? Vsak tak ako seba...ci mas dieta z inej planety?

mummy01
28. apr 2012

hmmmm,dnes som videla asi rocne dieta v kociku v ciapke,svetriku a zakryte nanoznikom az po nos 😕 bolo vtedy 30stupnov...takze nie vsetci su z tejto planety 😀
presne,ako seba

katren
28. apr 2012

co chces....

mery.maja
28. apr 2012

sorry ale v poslednej dobe vzdy ked pozriem temy tak kazdy den je tu niekto kto sa pyta co obliect dietatku v urcitom veku a pocasi....mamicky to sa pytate vazne??lebo mi to pripada tak ze sa nejak chce niekto zapojit do debát ale nevie ako ,tak sup treba vytvorit nejaku temu 😕 😕 inak si to neviem vysvetlit.... 😒

seginiatko
28. apr 2012

tenke dlhe nohavice - naozaj tenke , alebo 3/4 a tricko s kratkym rukavom 😉

anjelicek26
28. apr 2012

Ludia fakt neblbnite, to neviete, ako sa mate obliect? No mam dost. Vyjdem von - dieta bude kychat - priobleciem. Bude sa potit - vyzleciem.

Pri 28 stupnoch - ktore tu nikdy asi neboli - moje deti behaju nahe po zahrade a skacu do bazena 😝

bona
28. apr 2012

Je dobre riadit sa podla teploty vonku, nie podla kalendarneho mesiaca..😉 Ked mi je zima v juni, no tak si dam nejaky sveter, ked mi je v aprili teplo ako v lete, nebudem si davat na seba dlhe nohavice a tricka, lebo je predsa april.. 😉 A tak obliekat aj dieta..ci? 😀

aduskatt
28. apr 2012

otazka je, ci sa tych 28 stupnov zda autorke malo, alebo vela 🙂 🙂 🙂 🙂

alicia28
28. apr 2012

deti obliekame presne tak isto ako seba,,,co su to mimozemstania aby mali skafandre ?

bubinko83
28. apr 2012

my dnes normalne jak seba.Tričko s kratkym rukavom,3/4 nohavice a tenisky 🙂

zuzanockamt
28. apr 2012

moj syn beha v kratasoch, tricku a klobuku ... vsak je poriadne teplo ... obliekam tak ako seba

lji
28. apr 2012

to ked bude v auguste 14stupňov tak dám malej plavky lebo je august? 😖 tak ju obleč ako cez leto ked je teplo. je rozdiel v teple v 5. 6.mesiaci a v teple v 7. a 8. mesiaci ? neviem či to už je sranda alebo realita. čo si obliekaš ty??

adelkaaa123
28. apr 2012

Daj jej tričko s kr.rukávom a kraťasy. 😉

janinah
28. apr 2012

nepísala by som,že ako seba,dnes som videla dve žienky v obchoide v čižmičkách do pol lýtok 😉 hlavne nezabudni na prikrývku hlavičky a ponožky,bezponožkové dieťa ľahšie ku nádche príde, a maj poruke svetrík,ak by sa ochladilo 😉

soldi
28. apr 2012

sice svieti slniecko, ale to je klamlive. takze ja by som urcite dala este pancusky a na to nohavice a aspon dva pary ponoziek. bodynko s kratkym rukavom postaci, ale treba svetrik a teplejsiu bundicku. hlavne nezabudni hrubsiu capicu, sal a rukavice, vies, predsa len je este april.
😉

gemini2
28. apr 2012

@soldi 😀 😀 😀 😀

tehula
28. apr 2012

no ved letne. JE sice este april, ale zjavne uz leto. Tak ako minule roky, v juli budu ranne prizemne mrazy pomaly.
Ja som dnes 10mes mala v kratasoch a tricku s kr. rukavom. Hlavne pokryvka hlavy musi byt. A zajtra im vytahujem bazen na zahradu.

sabiatko
28. apr 2012

my sme dnes dali krpcovi tristvrtaky, tricko s kratkym rukavom, tenke ponozky, tenisky a tenucky klobucik...

tanapeta
28. apr 2012

tak ako seba. Ja vždy tak obliekam a nebývajú absolutne chorí 🙂

gaby21
28. apr 2012

Pri 28 stupnoch moje dieta uz beha nahe 😀

slimstar
28. apr 2012

nezabudnite dieta natriet opalovacim kremom, podla mna v tricku a krataskach mu zima nebude, to slnko je velmi silne, my sme uz riadne osmahnuty a to sa mu vyhybame 😉

ikke
28. apr 2012

este par takychto tem a bude to na samostatnu kategoriu "Ako obliect dieta (v takomto pocasi)" 🙄

niki_lv
28. apr 2012

moj syn bude mat 6 mesiacov a mal len kratasky bodicko s kratkym rukavom klobucik a hole nozicky, po obede uz isli aj kratasky dole ved bolo horuco 30 stupnov 😝

fomarik
28. apr 2012

moja má necelých 9 mesiacov a mali sme len body a klobučik+ krem na opalovanie.

viki2912
28. apr 2012

my sme mali body,mikinku,teplacky a siltovka na hlavke...

dreamer4
28. apr 2012

my sme dnes boli v lese a mali sme body, leginky, klobuk a ponozky...a mame 10 mesiacov

luciferkax
28. apr 2012

My sme dnes mali asi "len" 20, kedže sme spod Tatier, moje deti mali sandálky, tenké nohavice, krátke tričko a klobúky na hlave... keby sme mali 28, napúšťam bazén n a dvore a chladíme sa :D :D :D síce sa pár ludí nad našim oblečením čudovalo (/šak je len APRIL!!!) no mne to ide riadne na nervy. Počasie aj príroda sa občas mýlia, treba pozerať von oknom a nie do kalendára!

ginger_fox
28. apr 2012

ženskááááá, moje dieťa sa dnes kúpalo v Čuňovskom jazere 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli