Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako obliecť dieťa v tomto období?

sonapalagyova
10. mar 2015

Ahojte, chcela by som Vas poprosit aby ste mi poradili ako obliekat v tomto obdobi skoro 11mesacne dieta a aky pouzivate fusak? Alebo podlozku do kocika?A prikryvate dieta ked je takto uz len dekou ked spinka vonku?velmi dakujem za vase odpovede.

siska53
10. mar 2015

@sonapalagyova za tohto pocasia som uz fusak nepouzivala. Len teplo obliekla,dala spanielsku deku a kocik mal nanoznik,nic viac.
3.r.dceru teraz este vozievam v bugine,tak ma maximalne deku. Pred par dnami mala este zateplene nohavice do dazda,no teraz len obycko menzestraky ci rifle. No zas je o dost starsia,nez tvoja.

sonapalagyova
autor
10. mar 2015

@siska53 no ja som jej dneska poobede ked isla spat dala pancuchy , teplaky, body s dlhym rukavom, teplu mikinu a prechodnu bundu a prikryla som ju teplou dekou to mi revalaa ako zmyslov zbavena...tak som skusila vzadu na krku a bola spotena..tak aom vymenila mikinu za lahsiu a budnu na to a stale revala az kym som nedala dole aj bundu a vtedy uz bola kludna..len mi pride ze je nalahko oblecena sa bojim aby neprechladla lebo predsa to pocasie je take vrtkave vyzera ze je teplo ale trosku pofukne vietor a je chladnejsie...

sofiadurovic
10. mar 2015

mne vždy doktorka hovorila že dieťa by malo mať o jednu vrstvu oblečenia viac ako dospelý takže ja som v tomto období dala tenšie pančušky na to gatuše to je jedno či teplejšie tepláčiky alebo rifličky body s dlhým rukávom tenší nátelník a svetrík prechodnú bundičku a tenšiu deku aj tenšiu čiapočku nie takú hačkovanú ale zimnú len tenšiu a prechodné zateplené topánočky vraj je dosť nebezpečné prehrievať dieťa takže asi tak a keď bola spotená tak som dala dole deku a nechala som ju tak 🙂 🙂 🙂 moja bola aj dlho kojená takže sme nevedeli čo je to prechladnutie chvala bohu 🙂 🙂 🙂

sonapalagyova
autor
10. mar 2015

@sofiadurovic dakujem ..aj mne vsetci hovoria ze obliect o jednu vrstvu viac ako seba ...no ved preto sa pytam tu lebo dom mala strach aby neprechladla , lebo musim si zaklopat rste nebola chora a idu jej zuby, tak by som nebola rada keby do toho este aj prechladla.

iwesska
10. mar 2015

Ja mam tak isto staru dceru ako ty. Davam jej body kratky rukav, tenky bavlneny svetrik a prechodnu bundicku, bavlnene pancusky, rifle a sedi v otvorenom fusaku, ma prikryte len nozky. Fusak vyberiem az ked bude stala teplota - teraz su rano 2 stupne, na obed 20, vecer zase 5. Tak ked nechodis kocikovat rovno cez obed, tak fusak je na mieste podla mna.

sam2
10. mar 2015

Moj je trosku starsi (19m) ale davam mu pancusky, teplejsie teplaciky, pripadne podsite riflicky, na vrh body, mikinku (nie velmi hrubu) a prechodnu bundicku. Ked sedi v kociku tak mu cez nohy prehodim decku. Obujem mu bud kozene tenisky alebo mierne zateplene topanocky... A pikoska: dneska ho bral von drahy a opytal sa ma ze kde ma maly rukavice. Podotykam bolo 11 hodin 😀 😀

sonapalagyova
autor
10. mar 2015

@iwesska aha tak fusakom jej zakryvas len nozicky... No ja davam malu von spat rano a naobed a naobed uz nolo celkom teplo tak som prehodila cez nu deku , vrch fusaku som dala dole.ale rano vrch fusaku pouzivam to je este chladno.

sonapalagyova
autor
10. mar 2015

@sam2 no tak ta pikoska ma rozosmiala dobreee😄 to ako keby som pocula mojho..😄😄😄😄😄

ivet1371
11. mar 2015

O jednu vrstvu ale take co chodi ale ked spi vonku tak určite ten fusak este znesie.ved skuste si sadnut vonku a zistite ako vam bude😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli