Ako sa starať o tváričku bábätka?

ivanulka_so
22. feb 2013

ahojte mam us stvrte dieta ale ani jedno nemalo take vyrasky ako potnicky na tvaricke a ma ju taku drsnu poradte mi cim ju mam pomastit akym kremom

stanislavao
22. feb 2013

pre male babatko sa neoplati nieco skusat. treba sa poradit s pediatrom, alebo dermatologom. skusanim toho ci onoho mu mozete viac uskodit, ako pomoct.

danka2105
22. feb 2013

Podla mna sa este cisti, ak ma tvaricku ako krupicku, netreba na to davat nic, to mu zmizne. Mne lekarka poradila len umyvat prevarenou vodickou, popripade repikovym cajikom. Nas maly to mal asi tri tyzdne a potom mu to samo zmizlo a krasne sa vycistil 🙂

elka74
22. feb 2013

moja malá to mala tiež. pediatrička mi poradila modrú indulonu. krásne sa jej to vyčistilo a zmizlo.

jamabe
22. feb 2013

aj moja dcérka to mala a ešte aj teraz sa jej to sem-tam objaví... dr. jej na to predpísala masť s kyselinou mliečnou. Je to robená masť v lekárni, takže bez predpisu ju asi nedostaneš... Indulonu nám kázala predtým a tá jej nezabrala.. ale ináč Indulona je výborná na suchú pokožku...

awalancha3
22. feb 2013

nerobit nic...... zbytocne nanasas nieco zvonku, ked pricina je vnutorna, to prejde a tvaricka sa vycisti.... maximalne tak potieraj vlastnym mliekom.... je to lepsie ako kremy s kyselinou mliecnou....