Ako sa zbavím kurieho oka na chodidle?

skvrnka14
7. jún 2017

Dobry den nemate nejake rady ako sa zbavit kurieho oka? Mala som dve pri sebe na chodidle a prikladala som 2 tyzdne citronovu supku v octe a uz sa zda akoby tie korene a okolie zacalo cernat ale vedla sa akoby vytvorili nove. Co mam robit?
Alebo ist na kozne.. mozem ist bez vymenneho listka a bez objednania? Som z kosic

khloe_j
7. jún 2017

Skús zájsť na pedikúru, tam by ti s tým mali vedieť pomôcť. Mne ho tak ošetrovali skoro mesiac a našťastie úspešne 🙂

h2
7. jún 2017

@skvrnka14 Ahoj, aj váham, či Ti sem mám napísať, lebo ma tu baby roznesú na kopytách za moju príšernú radu, ale ja som sa zbavila kurieho oka jednoducho tak, že som si ho vymočila vo vode a potom normálne vylúpla hrotom manikúrových nožničiek. Nemala som ho na chodidle, ale na malíčku (zhora). Môj muž mal ale na chodidle asi 3 kurie oká vedľa seba, strašne dlho som ho musela presviedčať, aby sa mi zveril do rúk, "vyliečila" som mu ich tak isto. Ani jednému z nás sa kurie oká nevrátili a nemali sme ani žiadne komplikácie.

skvrnka14
autor
7. jún 2017

@h2 dakujem mam naplast a mozem skusit toto vecer 🙂 ide totiz letk a chcem chodit na kupaliska

h2
7. jún 2017

@skvrnka14 Ach jáj, ja len dúfam, že Ti to naozaj pomôže. Keď sa na to naozaj chceš dať, tak si to poriadne odmoč (strč si nohu do lavóra pokojne aj na hodinu) a potom to skús len opatrne, či to pôjde. Ak nie, radšej do toho nerýp, aby si si nebodaj ešte viac nepohoršila. Držím palce, nech sa ho úspešne zbavíš.

miriam_s
7. jún 2017

@skvrnka14 ahoj, ja som to tiež mala na chodidle, sú aj prípravky v lekárni, ktoré su voľnopredajné - ja som si to tiež kúpila, asi 3e to stálo, boli to akoby kvapky ktoré som si dala a to miesto, ono to zaschlo a vytvorilo biely film na povrchu , takto sa to dávalo kazdý den a ono to krásne vysusilo to kurie oko a samo asi po tyzdni odpadlo. urcite chod do lekárne a opýtaj sa, poradia ti 🙂

zbruna
7. jún 2017

A tie naplaste, ktore kupis v lekarni? S niektorymi znackami mam celkom dobru skusenost...

janisa31
7. jún 2017

Mne sa robia kurie oká na päte pravidelne, vyskúšala som viacero mastičiek, väčšinou mi každá zabrala a aj celkom rýchlo. Teda vyschlo a potom už len odpadlo ako chrasta ale skúšala som ich viac práve kvôli tomu, že sa mi zakaždým urobilo nové. Teraz som naposledy použila nejakú náplasť, ktorú mi odporučili v lekárni a zatiaľ mám pokoj tak uvidím, či sa tento krát už nevráti

wejky
7. jún 2017

Ako uz pisala @miriam_s , v lekarni maju na to pripravok, vola sa to Koloidum forte, tiez mi to nedavno pomohlo

cuculiatko88
7. jún 2017

Ja som mala hrozne vela na chodidlach,skusala som vselico a nic nepomahalo,nemala som cas chodit to vypalovat kazdy tyzden ale kupila som si v lekarni DUOFILM a zmizli do dvoch tyz.pravidelne som si to natierala a teraz mam klop klop pokoj 😉

momoqui
7. jún 2017

@skvrnka14 ahoj, mavala som kurie oka kazdu zimu na chodidlach...pomohla pedikura. Musi byt vsak sikovna pedikurka ktora ti bude vediet tie oka vyrezat cele. Aby tam nic neostalo. Vobec to neboli, nic necitis, ajked sa to robi skalpelom 🙂 toto mi pomohlo a uz mam dlhe roky pokoj, klop klop...

michaelaur
7. jún 2017

@skvrnka14 ku kožnej netreba výmenný lístok ,syn mal minulý rok na chodidle,natierali sme duofilmom a nepomohlo,boli sme to "vypáliť" a máme pokoj.Akurat minulý týždeň som mu bola znovu dať na prste na ruke.Sìce bolestivé , ale účinné ...😉

zupro
7. jún 2017

Ahoj mne duofilm a kolodium forte ako baby píšu nepomohlo, ale dva krát návšteva v kožnej a dusíkom vypálila. Super mám pokoj....

monulienkamt
7. jún 2017

Ja som mala kurie oka zo spodu na chodidle, bolo ich vedľa seba cca 5-6, pomohlo mi Kolodium Forte, odvtedy mam klud 🙂

h2
21. jún 2017

@skvrnka14 Ahoj, tak ako si dopadla?

skvrnka14
autor
23. jún 2017

@h2 tak pokusala som sa to nejak vystrihnut ale sla mi krv len neslo to tak som kupila kolodium forte to som natierala asi 5 dni potom som vystrihla rozdzubala ale este mi zostali cierne korene tak som pouzivala este par dni a znova som vcera vymocila odstrihla popiplala som sa v tom a zostal mi jeden malinky cierny koren ale nie je to z tych zaciatocnych bradavic ale to je asi neskor utvorena na ktoru kolodium forte nemalo este taky dlhy ucinok takze natieram este a hadam to za par dni zlupnem.. je to malinke uplne 🙂
Dakujem pekne 🙂