Ako uložiť bábätko v hojdacom kresielku Ingenuity?

zuzka0601
31. dec 2019

Ahojte žienky.
Kúpila som syncekovi ( 4tt) hojdacie kresielko no mam pocit ze je tam nejaký skrceny :(
Ma len takú opierku pod hlavičku ale pod telíčko nič čiže tu hlavičku ma tak veľmi naklonenu dopredu. Nemáte nejaké rady ako ho tam uložiť alebo nemáte niektorá takú vložku do hojdacieho kresielka? Pripájam link presne toho co som kúpila 🙂
Ďakujem a pekný deň 🙂

https://www.predeti.sk/hojdacka-konvertibilna-v...

vikinkamarkusko
31. dec 2019

@zuzka0601 ja som mala toto iste ale ja som nedavala tu podusticku bez toho a bolo to fajn skuste tak

zuzka0601
autor
31. dec 2019

@vikinkamarkusko myslíte ten vankúšik ste dali preč? Dávali ste tiež novorodenca? Nebude mu potom kadejaké padať hlavička?

tulipanicek
31. dec 2019

My name takú veľkú hojdačku Ingenuity a Mame v nom tu hlavovu časť z tejto zmensovacej vložky

vikinkamarkusko
31. dec 2019

@zuzka0601 ano to som davala pred a ano bol tam novorodenec malej nepadala nikde hlavicka

amelie2017
31. dec 2019

My sme mali tu istu, dcerku sme tam davali od 6 tyzdnov, ale bez toho vankusika.

zuzka0601
autor
31. dec 2019

@tulipanicek no aj my máme len to na hlavičku ale to mu strašne dá hlavičku dopredu taky skrceny je tam.. Aši by bolo lepšie keby tam bola celá takáto vložka.. Neviete kde by sa dalo kúpiť také ako ste poslali na obrázku celé?

tulipanicek
31. dec 2019

@zuzka0601 A mate to dobre? Hlavičku v tej priehlbine? My sme to mali aj na inom kresielku a bolo to ok. Aspoň to naše 🤷‍♀️ My sme kupovali na mall lebo to bolo najrýchlejšie dostupné. Ale myslím že to majú aj na Aladdin a Aj babetkovo. Volá sa to vložka Bo Jungle

zuzka0601
autor
31. dec 2019

@tulipanicek úplne v tej priehlbine nie.. Je ta hlavička tam ale nie až po vrch ešte je malinký.. Vám do tej hojdačky pasuje ta vložka? 🙂

tulipanicek
1. jan 2020

@zuzka0601 My Mame trošku iný hojdačku. A my sme nepoužívali ani do tejto hojdačky a ani do iného kresielka celú vložku. Len tú časť na hlavičku. Ale v hojdačke je taký vankúšik za hlavičku ale ten nebol dobrý.